Je to menstruace? Krvácení jen při tlačení

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
19.11.19 19:58

Je to menstruace? Krvácení jen při tlačen

Ahoj,

prosím o zkusenosti. Mam 2 roky od druhého porodu. Posledního půl roku jsem měla MS pravidelnou na den, vždy přišla 25. Dnes se mi stalo to, ze ráno po tlaceni na wc jsem měla na papíře jakoby ruzovo krvavý hlen. Potom jsem cely den nejkrvacela nic. Teď jsem šla zase na wc, chtělo se mi na velkou a při prvním zatlačeni ze mě vypadly 2 jakoby kusy krve nebo krvaveho hlenu, celkem velkého. Myslite, ze to bude MS nebo mam plasit a jet na pohotovost? Ani jsem nespinila, ani ze mě nic neteče, jako obvykle. Teď mi týden bylo hrozne zle, mívám to po druhem porodu vždy před MS, šle většinou jen tam 3 dny.. na UZ jsem byla před 3tydny a tam krom malé cysty nic nebylo.
Děkuji a omlouvám se za detaily.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
207
19.11.19 20:57

Nemůžeš být těhotná?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
94
19.11.19 21:16

Mám to samé od třetího porodu. Týden před MS špiním, když jdu na velkou a zatlačím, tak zakrvacím, je mi pár dní před MS zle od žaludku a den před MS mám migrénu. Po prvních dvou porodech mi naprosto nic nebylo, až po tom třetím před třemi roky se mi rozjel PMS.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
19.11.19 21:50

@Justinne a pomohlo ti na to něco? Mě bývá tak hrozne zle, ze představa, ze mě to čeká další a další mesic zase je hrozná :?

• Citovat
  • Nahlásit
94
19.11.19 22:11

Zatím jsem nic nevyzkoušela. Beru jen na bolehlav Ibalgin, jinak nic. Druhý den MS mi už je většinou dobře. Možná zkusit nějaký bylinky by nebylo špatný…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
411
20.11.19 10:22

Ahojky. Doporučuji začít brát Gynex. Já ho používala dříve na srovnání menstruace a teď popordu mě začalo hodně bolet břicho a bylo mi tak celkově zle, tak jsem si ho zase nasadila a ehje bolesti jsou pryč. Je to přírodní. Objednávám to přes internet. 😊

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat