Reklama

Je to milenka?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.01.18 08:55
Je to milenka?

Je to milenka?

Zajímalo by mě, jestli vám toto přijde jednoznačné a jedná se o milenku nebo je tu možnost, že je to kamarádka? Je to klientka z manželovy práce, o 20 let mladší.
Situace. Před rokem jsem několikrát postřehla, že si manžel píše s jednou konkrétní ženou nadstandardně často – pokaždé, když jsem šla kolem pc, měl tam konverzaci s ní. Nicméně jsem to neřešila, říkala jsem si, že třeba kamarádka nebo řeší něco pracovního. Několikrát to ve mně zahlodalo, protože u pc trávil opravdu celé volné dny, nicméně protože se důsledně odhlašuje z počítače i když jde na wc, tak jsem nemohla jak prověřit a nakonec to nechala být. Úplně jsem na ni zapomněla. Na podzim mi přišel anonym, že můj manžel je mi nevěrný. Shodou okolností s tou ženou, s kterou si tak psal. Tak jsem mrkla na její (veřejný facebookový) profil a projela ho rok zpátky. Tam např. má status, jak je s mým manželem tak šťastná jako nikdy s nikým. On jí na to odepisuje více neutrálně, každopádně ji oslovuje Světluško a píše jí, že je s ní taky mooooc rááád.
Nebo tam měla fotku nad zmrzlinovým pohárem a popiskem, jak na tento den s ním nikdy nezapomene.
Většinu svých komentářů manžel promazal, nicméně je to z toho jasné, že komunikuje s ním a že se scházejí.
Poté jsem mu prohledala diář – zjistila jsem, že se na jaře sházeli až 2-3× týdně – má tam vždy poznámku „setkání s I.“. Potom tam má poznámku „ukončení s I.“, potom poznámky „procitnutí z I.“
To, už jsem mu i prolezla mobil. Starou konverzaci s ní měl smazanou, měl tam konverzaci jen několik dní zpátky.
Z toho vyplynulo, že oni se na jaře nějak nepohodli, půl roku se neviděli. Na podzim si znovu začali psát. Z toho co jsem četla ho ona lákala, ať k ní přijede. On že ne, že mu ublížila a že se s ní nechce aspoň tři roky vidět. Nicméně během pár dní se nechal přesvědčit a napsal jí, že přijede hned jak bude mít opravené auto. Hned po této konverzaci se šel ostříhat. Další den celé odpoledne seděl u počítače a koukal jí na profil. Ona mu celý den nepsala a on jí během dne asi třikrát napsal, proč nepíše, co je s ní atd. Ptal se jí, jestli bude usmíření. Na to napsala, že ano.
Toto pro mě byla jen poslední kapka, takže už jsem dále nečekala a řekla jsem mu, že o tom vím. Vím o dalších věcech. Přiznal, že chodil za prostitutkama čistě za sexem, ale tutu slavnou I. vytrvale zapírá. Že jí jen pomáhal s dítětem a že je to jen kamarádka. (Nikdy mi ale neřekl, že by za ní třeba kamarádsky šel - vždy jen „byl v práci“)
Navíc, když jsem mu to řekla, tak mi řekl, že jí hned řekl, že nechce nějak ohrozit rodinu. To mi přijde taky že proč by jí to jen tak říkal, kdyby s ní nic neměl?
Přijde vám z popisu, že to je a byla jen kamarádka? Jde o to, že on se teď tváří, že se ve všem přiznal (pod nátlakem a že nelže), prosí, ať mu dám šanci, že mě miluje, že šlo jen o placený sex, úplně bez citů. Ale já myslím, že zdaleka nešlo jen o prostitutky, ale že naháněl ženské jak jen to šlo. Přijde mi, že do této I. se zamiloval.
Jinak ona je očividně lehčích mravů a trochu jednodušší, co chvíli selfíčko s jiným chlapem, každé dva měsíce miluje někoho jiného, děcko v děcáku, diskotéky…

Jde mi jen o to, jestli jsem fakt paranoidní nebo naopak úplně blbá, že i jen na chvíli manželovi toto věřím. Na celkové řešení vztahu to asi nebude mít podstatný vliv. Ale pro mě je docela podstatné to, že on tvrdí, že teď už nelže a já myslím, že pořád ještě mi řekl jen zlomek toho všeho.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 Další »

Reklama

Reakce:

b22
Kecalka 271 příspěvků 25.01.18 09:00

:roll: podle popisu je to jasná milenka

hehehe
Extra třída :D 11547 příspěvků 25.01.18 09:01

@Klára37
Nechci to říci škaredě, ale tak ptáš se v posledním odstavci sama, tak ti odpovím… Ano, jsi blbá. :oops: :nevim:

Příspěvek upraven 25.01.18 v 09:05

Kukacka123
Ukecaná baba ;) 2213 příspěvků 25.01.18 09:02

@Klára37 tak tohle bych asi jentak nezkousla, podle me je to milenka :nevim:

nestarejtese
Kecalka 439 příspěvků 25.01.18 09:03

Třeba ji taky platil :poblion:

Tiger-lily
Vesmírná mluvilka 33195 příspěvků 10 inzerátů 25.01.18 09:04

Nemyslím si, že bys byla blbá nebo paranoidní, je to normální, že se snažíš svému partnerovi důvěřovat. Ale on ti teď sprostě lže. Je to jistě milenka. Podle popisu je tvůj partner vztahově vadný jedinec. Nevím, jak vám fungují ostatní věci, co děti, domácnost atd., ale myslím si, že takto se chová jedině člověk nezodpovědný, nevyspělý a bez úcty ke svému partnerovi.

Uživatel je onlineterien
Echt Kelišová 7726 příspěvků 25.01.18 09:06

Jo je to milenka. Mě můj bývalý lhal i ve chvíli, kdy už jsme se rozešli a on se svou milenkou žil takže bych mu nevěřila ani slovo.

ivašot.
Kelišová 6419 příspěvků 25.01.18 09:12

Když se tak ptáš, na rovinu Ti odpovím. Podle mě si opravdu „blbá“, když mu to věříš.
Za mě jasná milenka.

andrejka4
Kecalka 308 příspěvků 25.01.18 09:12

Tak tohle je milenka a on je angažovaný jinde, i když ti tvrdí opak. Mě můj bývalý lže i teď, a to mi už na něm opravdu nezáleží a nevidím důvod, proč to dělá.
Takže za mě, já bych mu už nevěřila ani ahoj. :nevim:

sladke-mameni
Ukecaná baba ;) 1696 příspěvků 25.01.18 09:17

Jistě že milenka 8o Bože to je de*il. A ty už nebuď blbá a vyhoď ho :cert:

Andy27
Kelišová 6247 příspěvků 25.01.18 09:22

Bohuzel..je to milenka.. :? A vy jste dobra, furt jste tak nejak zachovala chladnou hlavu, co stim je na vas, kazdopadne nejste

Klára37 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.01.18 09:25

Děkuji všem. Opravdu jsem potřebovala to probrat s někým jiným. Mezi známými a rodinou to vytahovat nechci.
Právě, že jsme šli i k psycholožce (domluvit se na rozvodu) a on tam brečel, jak bez náš nemůže žít, jak nás miluje, jak toho lituje, ale že nikdy nechtěl jinou ženu pro život, že ani jednou nepomyslel, že by byl beze mě, jen že měl málo sexu (nic mi ale neřekl), ale i tak toho lituje… No v podstatě to vždy dopadne stejně, že ho málem začnu litovat a připadat si, že vlastně on je chudák. Psycholožka řekla, že bychom se neměli rozvádět, ale na vztahu pracovat. Což mě dorazilo, protože já už jsem byla na 99 přesvědčená, že je to konec.
Jenže už opravdu dřu hubou o zem.
Vztah trval 20 let. Ty prostitutky trvaly min. 10 let, ale podezření na milenku jsem měla poprvé před 15 lety. Jenže mi žádný důkaž nepřišel úplně jednoznačný. A když jsem něco řekla, tak se ze všeho vykroutil. Zprávy v mobilu si mazal vždy, takže i když jsem tu a tam chtěla něco zjistit, tak jsem neměla jak. Ještě jsem si připadala, že jsem podezřívavá.
Teď zpětně vidím, že to byly takové lži tohoto typu a že já jsem to opravdu asi nechtěla vidět a nechtěla jsem mu křivdit atd.
V praktických věcech, domácnost, děti to funguje normálně.

Terrinka93
Ukecaná baba ;) 2127 příspěvků 25.01.18 09:28

Z toho jak píšeš se nezdas jako slabomyslna ženská.. Tak mě docela zaráží tvůj dotaz. Milenka to je, zřejmě ji miluje, přitom chrápe se šmírou z bordelů.. Pořád nechápu tvý dotazy.. Je ti zřejmě úplně jedno, jak moc si s tebou vytira PR**l.. Pořád chceš ujistit, že to není tak strašný :roll:

hehehe
Extra třída :D 11547 příspěvků 25.01.18 09:31

@Klára37
Jsi zřejmě rozumná žena, musíš zhodnotit sama, jestli chceš dál investovat svoje léta do někoho takového, jestli si to vůbec zaslouží…
Držím ti palec. ;)

Takyjedna
Závislačka 4630 příspěvků 25.01.18 09:37

@Klára37 Vždyť se nemusíte psycholožky ptát. Normálně se rozveďte. Když někdo pořád lže a druhýho staví do pozice podezřívavého paranoika, tak to není láskyplný vztah, přece. Budeš z toho magor, nevydechneš si. Na člověka má tohle vliv. Když ses už rozhodla, tak to dokonči. Nechtělo by se mi dělat agenta špióna a neustále kontrolovat. I ti špióni mají nárok na dovolenou, ty si neoddechneš nikdy.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

S přítelem předvádějí svaly a filtry na Instagramu. Andreu omlouvá, že je zamilovaná

Andrea Pomeje (30) patří k nejkrásnějším ženám našeho showbyznysu, má velké... číst dále >

Slováková si říká o článek sdílením „intimča“ ve vaně. Prý je to skandál. Není

Tomuhle se říká účelová provokace! Nela Slováková si s přítelem udělala... číst dále >

Články z Ona Dnes

Husákovy manželky: první mu byla nevěrná, druhá nepřežila pád vrtulníku

Poslední komunistický prezident Gustáv Husák byl chladným mužem, který... číst dále >

Kvůli extrémní chuti k jídlu váží roční holčička čtyřiadvacet kilo

Chahat Kumarová z Indie váží v pouhých šestnácti měsících neuvěřitelných... číst dále >