Je to moc brzy na testování?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Lara54
Povídálka 20 příspěvků 07.01.18 23:29
Je to moc brzy na testování?

Holky, co si o tom myslíte…? S přítelem používáme kondom + v plodných dnech ještě kombinujeme s přerušováním. Nevím, jak by se to tedy mohlo stát. Jestli jsem třeba nezanesla sperma na nový kondom, když jsem nasazovala druhý.. vážně netuším. Ale MS měla dorazit ve čtvrtek. Dochází mi pravidelně, nemám nikdy zpoždění. No, pořád nikde není. Mám bolavá prsa a bylo mi poslední dny špatně od žaludku, nechutenství.. Ale můžou to být i nervy, dítě si teď dovolit nemůžu. :nevim: Jinak o kondomu vím, že nám nikdy neprasknul. Vždy pečlivě kontroluji. Dneska jsem si dělala těhotenský test a vyšel negativně. Ani žádný duch se neobjevil.. Jenže nevím, jestli ještě není brzo.. Navíc jsem ho dělala večer, takže to mohlo být hodně naředěné. Dost piju. Ale v příbalovém letáku je psané kdykoli během dne. Vím, že je to hodně nepravděpodobné, ale mám celkem nervy, když jinak zpoždění nikdy nemám.

Reklama

Reakce:

pikola
Neúnavná pisatelka 18726 příspěvků 07.01.18 23:31

Myslím, že je to velmi nepravděpodobné aby jsi byla těhotná.

Andy27
Kelišová 6238 příspěvků 07.01.18 23:37

@Lara54 záhada kondomu…teta otěhotnela přes kondom..záhada pro ní dodnes :nevim: nemusí pořádně držet, muže tam být malá prasklinka atd..a je to..udělej si ho ještě ráno

Lara54
Povídálka 20 příspěvků 07.01.18 23:46
@Andy27 píše:
@Lara54 záhada kondomu…teta otěhotnela přes kondom..záhada pro ní dodnes :nevim: nemusí pořádně držet, muže tam být malá prasklinka atd..a je to..udělej si ho ještě ráno

No a není to zítra ještě brzo? Co když se to stalo těsně před MS.. to by to test ještě neukázal

jankajj
Závislačka 2788 příspěvků 08.01.18 07:50

Těsně před MS bys už neměla mít plodné dny. Pokud jsi testovala tři dny po datu MS, a negativní, tak buď klidná, nejsi. Samosebou nejprůkaznější je test z ranní moči, zejména v úplném počátku příp. těhotenství.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aktovky do školy pro prvňáčky i ostřílené školáky

Prázdniny se pomalu chýlí ke konci a s blížícím se počátkem září nastává i... číst dále >

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Snadno a bez učebnice

Domluvit se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy? Za dva... číst dále >

Články z Expres.cz

Černošský James Bond? Tak ať Mandelu hraje Luděk Sobota! říká Klaus ml.

„Přichází čas pro herce, který není bělochem,“ řekla prý dlouholetá... číst dále >

Pomeje zavolal do redakce Expresu kvůli milenci své ženy. Co vám chce říct?

Jak jsme vás jako první informovali, Andrea Pomeje již není sama. Po jejím... číst dále >

Články z Ona Dnes

Přijali jsme čtyři děti, všechny měly těžký začátek, říká pěstounka

Myšlenka na pěstounství se mnou vyrostla, říká paní Helena. Když už... číst dále >

K životu nepotřebujete spoustu oblečení, říká Kamila Boudová

Vždycky ji zajímala móda. Kamila Boudová vystudovala oděvní design, pak... číst dále >

Reklama