Po pár schůzkách výlet do Hradce - Je to na mě rychlý

Anonymní
5.2.20 09:11

Je to na mě rychlý

Je mi 19 let a před měsícem jsem se seznámila s jedním klukem (18 let).
Párkrát jsme se spolu sešli a strávili spolu pár hodin třeba na procházce, nebo na nějakém zápase. Schůzek bylo asi šest a ta poslední byla uskutečněná po dlouhých dvou týdnech, jelikož jsme byli oba nemocní.
No a teď přišel s nápadem, že by chtěl jet do Hradce a udělat si takový jednodenní výlet. Jenže já s ním jet nechci, protože podle mě se prostě tak dobře neznáme. Chtěla bych tam jet, ale až po delší době, ještě jsme se ani nechytli za ruku, vždy si dáme jen pusu na přivítání, takže se s ním ještě necítím tak jistě. Radši se scházím tam, kde to znám, aspoň prozatím. Všechno tohle jsem mu řekla a on se trochu naštval a už to nebylo ono.
Je to možná hloupé z mé strany, ale já neříkám, že tam s ním nikdy nechci jet. Chci, ale chci aby jsme se znali víc a byli k sobě víc vázaní. Nejsem zvyklá jezdit pravidelně do Hradce no.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

5.2.20 09:16

No nutit tě nikdo nemůže. Ale jet na jednodenní výlet není zas takový odvaz a risk, abys to tak řešila.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5382
5.2.20 09:25

Jela bych, když by něco, máme google, idos, sednu a jedu zpět… chce to nebát se poznávat svět a jiná města…Už nejsou doby, kdy se dva potkávali na náměstíčku, zašli do cukrárny, vrchol byl výlet do sousedního většího města, ruka po měsíci, sex nejlépe po půl roce…Jdi do toho, je ti 19, je čas..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5.2.20 09:26
@Anonymní píše:
Je mi 19 let a před měsícem jsem se seznámila s jedním klukem (18 let).
Párkrát jsme se spolu sešli a strávili spolu pár hodin třeba na procházce, nebo na nějakém zápase. Schůzek bylo asi šest a ta poslední byla uskutečněná po dlouhých dvou týdnech, jelikož jsme byli oba nemocní.
No a teď přišel s nápadem, že by chtěl jet do Hradce a udělat si takový jednodenní výlet. Jenže já s ním jet nechci, protože podle mě se prostě tak dobře neznáme. Chtěla bych tam jet, ale až po delší době, ještě jsme se ani nechytli za ruku, vždy si dáme jen pusu na přivítání, takže se s ním ještě necítím tak jistě. Radši se scházím tam, kde to znám, aspoň prozatím. Všechno tohle jsem mu řekla a on se trochu naštval a už to nebylo ono.
Je to možná hloupé z mé strany, ale já neříkám, že tam s ním nikdy nechci jet. Chci, ale chci aby jsme se znali víc a byli k sobě víc vázaní. Nejsem zvyklá jezdit pravidelně do Hradce no.

Do Hradce??? Do takovýho města :nevim: a odkud tam, prosím tě, jezdíš, že se tak bojíš? Z Pardubic?

Příspěvek upraven 05.02.20 v 09:26

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
955
5.2.20 09:26

Tak důležité je respektovat svoje potřeby a pocity…

Ale nerozumím tomu, v čem vnímáš to riziko? Je to jednodenní výlet do města… Co by se tak zlého mohlo stát?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5.2.20 09:27

Pokud to není na noc, tak bych se asi nebála… Chceš s ním přece trávit nějaký čas a poznávat se…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
49127
5.2.20 09:35

Jak je to daleko? jaký byl plán? Navrhni něco jiného, asi bych se taky divila v čem je problém :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2754
5.2.20 09:35

:mrgreen: jezis 19 nebo 13?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Ou
11992
5.2.20 09:38

Jestli se naštval, protože máš odlišné potřeby než on a neumí si zpětně uvědomit, že aha, tak jako asi úplně nemůžu tlačit na pilu, tak ho nechceš.

Chceš někoho kdo vnímá i tvoje potřeby a v začátku by měl vnímat i tvoje přání :-D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15759
5.2.20 09:47

Mě kluk po 6 schůzkách říct, že se mnou nepojede na jednodenní výlet, protože má obavy, tak už bych se mu neozvala. Ať si tahá za fusekli někoho jinyho nebo se jde léčit na paranoiu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3842
5.2.20 09:51

Ja myslim, ze po 6 schuzkach v 19 letech nazral cas na nejakou delsi schuzku, klidne jednodenni vylet. Aspon se vic poznate a uzijete. Byt na jeho miste, taky by se me dotklo, ze se mnou nechces jet. :nevim: Ceho se vlastne bojis? Ze te znasilni v nezname ulicce? :think: :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13490
5.2.20 10:03

Jestli jste se po šesti schůzkách ještě nechytili ani za ruku, tak s ním rozhodně nikam nejezdi. A už vůbec ne do Hradce. Prosím tě, jsi si jistá, že žiješ v 21s. toletí? Mě to přijde jako za časů Paní, žen a dívek… :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11233
5.2.20 10:25
@Martina D. píše:
Ja myslim, ze po 6 schuzkach v 19 letech nazral cas na nejakou delsi schuzku, klidne jednodenni vylet. Aspon se vic poznate a uzijete. Byt na jeho miste, taky by se me dotklo, ze se mnou nechces jet. :nevim: Ceho se vlastne bojis? Ze te znasilni v nezname ulicce? :think: :D

Znasilni a nekde zakope :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9556
5.2.20 10:26
@Paní Harringtonová píše:
Do Hradce??? Do takovýho města :nevim: a odkud tam, prosím tě, jezdíš, že se tak bojíš? Z Pardubic?Příspěvek upraven 05.02.20 v 09:26
:mrgreen:
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3842
5.2.20 10:31
@Lekninka91 píše:
Znasilni a nekde zakope :mrgreen:
:lol:
Zakladatelko, jed, ale kup si do kabelky aspon peprak a cestou ho upozorni, ze ho mas a nebojis se ho pouzit. :lol: :lol:
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama