Je to následek Covid vakcíny?

14892
22.7.21 17:55

Je to následek Covid vakcíny?

Během cca 14ti dnů po druhé dávce Pfajcra jsem měl několik vážných problémů… :roll: 8)
Jen malý výběr:
1/ Ztratil jsem klíče od auta, které jsem si položil na střechu druhého vozu, kterým jsem ten den odjížděl…
2/ Po nákupu v Penny jsem při nakládání do auta rozbil část nákupu a pak se ještě šíleně jeb.nul vozíkem do kotníku…
3/ Cestou do Pelhřimova, kam jsem si jel prohlédnout krematorium, jsem byl změřen a zaplatil jsem za mírné překročení rychlosti /120 na okresce/ 300,–Kč pokutu a získal 2 body

Tak přemýšlím, jestli za to nemůže ta svinská vakcína… :think: :nevim: 8)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1222
22.7.21 17:57

Určitě :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8022
22.7.21 17:58

Jisteee, ovlivnuje mozek a ten mutuje, to je jasny :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
58684
22.7.21 17:59

Za to nemůže vakcína, stárneš. :nevim:
:mrgreen: :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
30479
22.7.21 18:01
@bse.pedro píše:
Během cca 14ti dnů po druhé dávce Pfajcra jsem měl několik vážných problémů… :roll: 8)
Jen malý výběr:
1/ Ztratil jsem klíče od auta, které jsem si položil na střechu druhého vozu, kterým jsem ten den odjížděl…
2/ Po nákupu v Penny jsem při nakládání do auta rozbil část nákupu a pak se ještě šíleně jeb.nul vozíkem do kotníku…
3/ Cestou do Pelhřimova, kam jsem si jel prohlédnout krematorium, jsem byl změřen a zaplatil jsem za mírné překročení rychlosti /120 na okresce/ 300,–Kč pokutu a získal 2 bodyTak přemýšlím, jestli za to nemůže ta svinská vakcína… :think: :nevim: 8)

asi ti dali špatný čip, měl bys to reklamovat

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13299
22.7.21 18:03

To je mutace elefant. :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16694
22.7.21 18:05
@aiwwa píše:
Za to nemůže vakcína, stárneš. :nevim: :mrgreen: :mavam:

Tohle v kombinaci s vakcinou=velky spatny. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
499
22.7.21 18:16

Tak já jen dodám, že v Pelhřimově se krematorium nakonec nepostavilo, ale je až v Jihlavě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
79
22.7.21 18:18

@bse.pedro me to neprekvapuje, Bill Gates chce pomoci vakcin redukovat mnozsvi lidi na planete. Takhle to zacina

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
32627
22.7.21 18:33
@bse.pedro píše:
Jen malý výběr:
3/ Cestou do Pelhřimova, kam jsem si jel prohlédnout krematorium, jsem byl změřen a zaplatil jsem za mírné překročení rychlosti /120 na okresce/ 300,–Kč pokutu a získal 2 bodyTak přemýšlím, jestli za to nemůže ta svinská vakcína… :think: :nevim: 8)

Určitě. Já rozbila oblíbenou skleničku (asi třes rukou), vnitřní hlas mi našeptával Kup si ořískovou Milku a já ho poslechla navzdory plavkové sezóně, řekla jsem dnes několikrát ho.v.no, až jsem žena mluvící slušně a teď mám nezvladatelnou chuť na pivo. Ještě že nevlastním řidičák.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
32627
22.7.21 18:34
@Evika Lister píše:
@bse.pedro me to neprekvapuje, Bill Gates chce pomoci vakcin redukovat mnozsvi lidi na planete. Takhle to zacina

Tak to dojím zbytek té oříškové Milky. Ať je co spalovat v Pejřimově.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9054
22.7.21 18:49

@bse.pedro hele je to naprd, ty 5G čipy co sliboval Gates a Soros stojí za prd. Ale určitě ty vakcine ovlivňují mozek. Jsem neuvěřitelně chápavý a tolerantní vůči neockovanym lidem. To nebude jen tak.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5454
22.7.21 18:56

@bse.pedro
nemáš lozit do Penny, byla jsem tam jednou a pak už nikdy

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3137
22.7.21 19:04

Hele, možný to je. Já dostala druhou dávku před třema hodinama a už to jede. Když jsem šla somů kolem obchodu, normálně mě něco vtáhlo dovnitř a ven mě to vyplivlo s nanukem v ruce a lahví vína v tašce. Neuvěřitelný.
Na příjezdové cestě jsem pozdravila nesnesitelnou sousedku jako první přesto, že se už tři roky vzájemně ignorujeme. Normálně to ze mně vylítlo.
A doma mě to dostalo úplně, když jsem dovolila holkám sežrat místo večeře krabici zmrzliny. Už to ohrožuje i moje (neočkované) děti.
Ta vakcína je strašně nebezpečná, bacha na ni!!!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5454
22.7.21 19:07
@Murka píše:
Hele, možný to je. Já dostala druhou dávku před třema hodinama a už to jede. Když jsem šla somů kolem obchodu, normálně mě něco vtáhlo dovnitř a ven mě to vyplivlo s nanukem v ruce a lahví vína v tašce. Neuvěřitelný.
Na příjezdové cestě jsem pozdravila nesnesitelnou sousedku jako první přesto, že se už tři roky vzájemně ignorujeme. Normálně to ze mně vylítlo.
A doma mě to dostalo úplně, když jsem dovolila holkám sežrat místo večeře krabici zmrzliny. Už to ohrožuje i moje (neočkované) děti.
Ta vakcína je strašně nebezpečná, bacha na ni!!!

to vypouštíš ty jedovaté látky kolem sebe :) a ostatní je nasávají, takže jsou už skoro očkovaní. Prý očkovaní nějak divně smrdí

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat