Je tu někdo ze Zastávky?

124
19.11.15 10:09

je to někdo ze Zastávky?

Ahoj, prosím Vás, je tady někdo kdo bydlí v zastávce u Brna a ví, kde je tento dům? http://www. sreality. cz/detail/prodej/byt/3+1/zastavka--/2747940956#img=9&fullscreen=false? uvažujeme o koupi bytu v tomto domě, ale nevíme, jestli náhodou není přímé okolí či přímo tento dům obýván nepřizpůsobivými spoluobčany, to by asi nebylo, to pravé co hledáme, kor když se nám brzy narodí miminko.
Kdo může pomoci nějakou informací byla bych Vám moc vděčná

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymní
19.11.15 10:17

@Sejda Jo jo, bohužel to zrovna je přesně tam kde bys bydlet nechtěla :) :oops:… Bydlíme v Zastávce nahoře na kopci v RD, tam je klídek, ale dole a v kopci bych nebydlela :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
19.11.15 10:22

@Sejda
Kdyby byl odkaz aspoň funkčí

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19181
19.11.15 10:24
@zvidavajanca píše:
@Sejda
Kdyby byl odkaz aspoň funkčí

Našla jsem inzerát podle odkazu zakladatelky na seznamu - trvalo mi to asi 10 vteřin :P

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
29442
19.11.15 10:25

Příspěvek upraven 20.06.16 v 09:59

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
124
19.11.15 10:33

@zvidavajanca pardon, to jsem si nevšimla, že nefunguje.
http://www. sreality. cz/detail/prodej/byt/3+1/zastavka--/2747940956#img=9&fullscreen=false

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
124
19.11.15 10:36

Tak já nevim, co to je, že když dám ctrl C a Ctrl V tak mi to ten odkaz zozhodí nebo co :nevim: pardón

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9092
19.11.15 10:40

Ze Zastávky nejsem, bydlím o vesnici vedle, nicméně vím kde ten barák je a asi bych do toho nešla, mě celkově se Zastávka moc nelíbí…spíš bych koukala třeba v Rosicích :) My jsme z Babic ale tady jsou spíš domy než byty :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
124
19.11.15 10:45

@Verca1989 My by jsme raději taky domek, jenže nemáme takové možnosti a aspoň s přivřeným okem obyvatelnej domek se těžko hledá, kdy cena nemovitosti musí být do 1 000 000 :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
19.11.15 10:50

@Sejda No v téhle lokalitě neseženeš slušný domek pod mega. A co vesnice dál od Brna, tím horší dojíždění. :(

Jinak tady docela zírám, my bydlíme v Zastávce né extra dlouho a když jsme domek kupovali, tak jsme byli nadšení a ted s odstupem času je to ještě lepší. Co se vám na Zastávce tak nelíbí? :think:

• Nahlásit
  • Citovat
124
19.11.15 10:57

Anonymko přítel pochází kousek od Zastávky a žikal, že tam je cigáňov, že by tam nebydlel, ale bydlí tam známá (v bytě) a strejda s rodinou (v RD) a nestěžujou si. Ono v domku je to určo lepší, že máš svoje soukromí a tak v tom bytě je to asi horší, pokud tam bydlí nějací, co kolem sebe dělají bordel a hluk, to se asi nebydlí moc dobře. Taky je druhá věs, že majitelé bytů se musí aspoň trochu umět domluvit na tom jak a co v domě a třeba na zateplení, pokud tam bydlí nějácí tací, tak je to prusvih, kdyby bydleli v sousedním baraku asi by to nebylo tak bolestivé ale nemít jedinýho slušnýho souseda, to by bylo peklo :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
19.11.15 11:03

@Sejda Jo to určitě a právě jak píšu my máme dům nahoře na kopci, vlastní zahradu les za barákem. Je tam fakt klídek. Co se vybavenosti týče tak si myslím, že je to nadstandart. Jsou tam tři obchody (z toho jeden má od 5 do 20), lékárna, cukrárna, kadeřnice, jedna velmi slušná restaurace (centrum s bowlingem, squashem, posilkou)pošta, MŠ, ZŠ, Gympl… Autobus jede ve špičce po 15 minutách, vlak po 30…

• Nahlásit
  • Citovat
124
19.11.15 11:15

Právěže mi se Zastávka jako taková taky zdá jako dobrý místo. Je tam všechno, do Brna kousek, paráda, akorát, fakt je problém, že se jedná o byt a ještě nejspíš s nedobrám osazenstvem.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
124
19.11.15 11:42

Tak jsem se konečně dovolala realitní makléřce a řikala, že tam je cigáňov, ale žeprej jsou slušní :nevim:
Tak si asi zavolám na policajty a zeptám se jich jestli tam řešívají nějáké stížnosti :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
19.11.15 11:52

@Sejda Tak aspoň Ti nelhala :mrgreen: :palec:… No slušní - neslušní, já bych teda vedle nich byt mít nechtěla :? Držím palce ať brzy něco najdete :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama