Jedná se o nevěru?

Anonymní
5.1.21 22:55

Je to nevěra nebo ne?

Ahoj, nechci tu spát román, ale potřebuji radu. Jsem majitelka restaurace a zaměstnala jsem si mladou holčinu( dost provokativní typ),měla problémy, tak jsem jí pomohla co to šlo, dostala práci i v době krize, je samoživitelka, dostala ode mě peníze na kauci v novém bytě a ještě jsem jí domluvila svého úžasného manžela na stěhování..za to bych si dnes dala nejraději pár facek. Týden po stěhování byla kolaudace, kam jsme byli s manželem oba zvaní, jenže já nemohla a ani nechtěla. Ten den manžel popil u nás doma s kamarády, pak jeli ještě k jednomu kamarádovi a nakonec jeli k ní. Málem to semnou seklo, když jsem.se dozvěděla, že tam byl. Prý se nic nestalo, tvrdil, že byl opilý a neví co ho to napadlo
Dal si pivo a pelášil domů. Jenže asi po týdnu mi v noci zavolala opilá druhá mladičká zaměstnankyně, že mi nechce lhát, že to všichni v praci ví, jen já jako šéfová ne a že mi chce říct, že když probíhala kolaudace, tak šli vsichni kouřit ven a ta druhá s mým manželem byli zamčený u ní v bytě. Potom co odemkli…po nejaké…době byla slečna rozcuchaná a měla odřenou pusu od vousů. Tu noc už jsem nespala. A začala jako pitomec pátrat, chytla jsem si slečnu a zatlačila na ní co tedy bylo a ona začala z vesela klopit svojí pravdu: zatlačil mě na kuchyňskou linku, chtěl to, já ne, bála jsem se o práci a on, že si to semnou doma urovná. Manžel dostal nafackováno a nanynka výpověď. Odjela jsem z domu na 4 dny, manžel mě hledal a když jsme se setkali, omlouvil se, že je idiot, že tam vlezl, ale nic nebylo. Jenže mě to vrtalo hlavou a tak pár dní před Vánoci to vyklopil…seděl u ní na gauči, ona zamkla a skočila na něj, líbala ho asi 2 vteřiny, on jí sundal jel domů. Měl výčitky a strach co.si ona vymyslí. Jemu je 40, mě 37 a jí 27🙈 my máme 2 děti, firmu, dům a měli jsme až do teď 15 let moc hezký manželství. Nikdy nic nevyvedl, prosil, brečel..ale já mám v hlavě hrozný guláš. Nevím co si o tom maslet, jen jak znám slečnu, až ji znám dobře, tak vím, že se jí podařilo rozbít víc manželství, dokonce si vymyslela i znásilnění a půl roce výslechů na policii se přiznala, že lhala. Hrozně se v tom pachťám, jestli po ní vyjel on nebo ona, kdo to zavinil atd…je.mi špatně, nevím čemu věřit. Jen vím, že na to nemůžu zapomenout. Nervy mám v kýblu, celá firma na mě kouká jak na podvedenou chudinku, nejraději bych utekla. Manžel se kaje a lituje všeho, cítí se nevinný, ale já si řikám, že kdyby nechtěl, tak by na něj vlézt nedokázala. Může mi někdo říct svůj názor? Děkuji

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
62227
5.1.21 22:59

Proč věříš takové slepici? V tomto případě bych věřila chlapovi.. A rozhodně si myslím, že příště už ho nenspadne jet na nějaký mejdan :think:

Příspěvek upraven 05.01.21 v 23:00

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1837
5.1.21 23:00

Podle toho co píšeš bych věřila manželovi. A nevěrou to tedy nenazývala.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1076
5.1.21 23:05

Mladé a provokativní babě podstrkovat vlastního manžela, dát ji kauci no ty blaaaaho.
Pokud je, jak píšeš, věř manželovi.
Ji odstraň z firmy, z bytu a utni kontakty.
Víc neporadím.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
5.1.21 23:05

Hezká pohádka, ještě tu o Budulinkovi :pankac:

• Citovat
  • Nahlásit
2246
5.1.21 23:06

Fakt mohla mít odřenou pusu od vousů? Miluji vousáče, pleť mám citlivou a takové věci se fakt nedaří. Kolik tam mohli mít času? Cigaretová pauza, to moc nebylo.
(Jak se v této době vyhazuje?)

Můj názor je, hodit to za hlavu. Nebyla to dlouhodobá nevěra, možná nějaké pomuchlání, mnohem víc ztratíš, než získáš. Zbytečně se trápíš. Co když ti muž nelže? Stojí ti za to vše zahodit?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
5.1.21 23:08

Asi máte pravdu. Ale kde mám jistotu, že se tam nestalo něco víc byli tam na to dva a každý tvrdí něco jiného. Jeden den manžel přišel a řekl, že mi chce něco říct, že se s ní líbal, že je jen chlap a hodně pil. Že to bylo docela vášnivý. Druhý den už líbačka trvala jen 2 vteřiny. Já nevim. Dnes jsem přišla do práce a kuchařka mi řekla, že se v praci slečna ještě než to prasklo chlubila, že jí manžel nutil zamknout. Dívám se tu na něj jak spí, mám ho moc ráda, ale už mu nevěřím, moc mě to mrzí

• Citovat
  • Nahlásit
214

Úplně typický příklad rčení „pro dobrotu, na žebrotu“ :roll: Je to smutné, ale v dnešní době to tak funguje, podáš prst, vezmou celou ruku.. nedej bože, kdybys někdy potřebovala pomoc Ty :roll:
V tomhle případě (slečna usvědčená notorická lhářka/manžel 15let hezké a fungující manželství) bych toto pochybení hodila za hlavu. S manželem bych si promluvila, že kdybys ještě někdy v budoucnu snad měla pochybnosti, budeš to řešit jinak - aby z toho zase nevyšel „aha, ono se zase tolik nestalo“. Ale sama v sobě bych toto uzavřela a víc se k tomu nevracela. Budeš se jen trápit a nikdy si nebudeš moci být jistá, kde ta pravda je.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
834

Kdy ma zenska verit manzelovi, proboha, kdyz ne v tehle situaci :nevim:

Ne, nejses podvedena chudinka… cela firma tak na tebe kouka jen proto, ze se tak chovas. Nedokazes si zrejme priznat, ze ses zmylila a pomohla velmi spatnemu cloveku.

Tveho manzela je mne uprimne lito.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2246
5.1.21 23:09
@Anonymní píše:
Asi máte pravdu. Ale kde mám jistotu, že se tam nestalo něco víc byli tam na to dva a každý tvrdí něco jiného. Jeden den manžel přišel a řekl, že mi chce něco říct, že se s ní líbal, že je jen chlap a hodně pil. Že to bylo docela vášnivý. Druhý den už líbačka trvala jen 2 vteřiny. Já nevim. Dnes jsem přišla do práce a kuchařka mi řekla, že se v praci slečna ještě než to prasklo chlubila, že jí manžel nutil zamknout. Dívám se tu na něj jak spí, mám ho moc ráda, ale už mu nevěřím, moc mě to mrzí

A to raději necháš vyhrát nějakou píp, která to má očividně jako sport?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
5.1.21 23:11

@Altavista byla ve zkušební době, takže výpověď dostat mohla

• Citovat
  • Nahlásit
834
5.1.21 23:11
@Anonymní píše:
Ale kde mám jistotu,..

Jistotu nebudes mit nikdy, pokud te to uklidni.
Natahnes vam do zivota takovyho cloveka a pak jeste kopes kolem sebe… mylsim, ze i tvuj manzel ma ted o cem premyslet.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
5.1.21 23:12

@carsin asi máš pravdu i tenhle názor beru. Děkuji

• Citovat
  • Nahlásit
1022
5.1.21 23:13

Já bych to viděla tak nějak na půl cesty. Slečna po něm možná vyjela, a teď je otázka, co on… Po dvou vteřinách by nebyla poškrábaná od vousů, to tak spíš nejmíň 2 minuty… Ale umím si představit, že zrovna čtyřicátníka takový „útok“ může paralyzovat, už je pomalu za zenitem a na jednou tohle, takže ty reakce jsou zpomalené. Navíc manžela znáš, tak sama víš nejlíp, jestli říká pravdu. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
5.1.21 23:17

@carsin nechovám se jako chudinka, jen na to pořád myslím a trápím se. Do firmy jsem jí nenatáhla já, ale uprosil mě šéf z vedlejší firmy a dával za ní ruku do ohně a sliboval, že bude dobrá. Na manžela jsem doma hodná, ale trápí mě to.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat