Je to nevhodná práce pro těhotnou?

Anonymní
26.11.20 14:17

Je to nevhodná práce pro těhotnou?

Dobrý den, prosím o radu. Pracuji s dětmi a mám na starost několik sportovních kroužky (v jednom cca 20 malých dětí, věkově 3-7 let). Jsem na začátku těhotenství a nevím, zda je práce pro mě vhodná. Nechci se ulejvat a hned běžet pro neschopenku, ale když to bude třeba, půjdu. Mám za sebou jeden potrat, tudíž mám strach. Přece jen, 20 dětí je dost, jsou ještě malé, neustále do mě někdo vráží, navíc jsem v počátku. (Skrz koronu sice nyní nefungujeme, ale prý se co nevidět začne)
Předem děkuji za reakce :kytka:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
6234
26.11.20 14:21

V zakone je to vsechno rozepsany a vypsany. Mrknete tam. Jinak kdyz nebude vhodna, tak to neni narok na neschopenku! Zamestnavatel vas ma prvne preradit a pokud nema nic, tak jste doma na 100% a ne za almuznu z neschopenky, kde jste jeste omezena vychazkami, pokud nejaky dostanete.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1297
26.11.20 14:23

Zeptej se svého gynekologa 😀kdybys čichala chemikálie, pracovala s nebezpečným odpadem nebo zvedala a tahala velkouzátěž, tak chápu, ale že do tebe vrazí 3-7leté dítě? 😀 neboj ono ma začátku se může stát vždy cokoliv a ležení s nohami nahoře nezachrání. Buď je vše ok a dopadne ti dobře nebo ne. Tak hlavně klid a držím palce

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19304
26.11.20 14:24

:roll: Těhotenství není nemoc tato práce té nijak neohrozuje

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1613
26.11.20 14:26

Já na tvoji práci nevidím nic nevhodného pro těhotnou :roll: Když by jste plánovali druhé a zadařilo se tak si těžko vezmeš neschopenku aby do tebe to první náhodou nevrazilo :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
26.11.20 14:27

@Petkaelik to já vím, že se může cokoliv stát, právě proto, že už za sebou jeden potrat mám. A ano, když do mě vrazil velkej 7letej kluk tak, že jsem slítla na lavičku, tak asi nemám potřebu riskovat a jít tomu naproti ;)

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
26.11.20 14:29

@jahuhudka
Na první pohled ne no, ale když do mě velký 7letý kluk vrazil tak, až jsem slítla na lavičku, tak tomu asi nepotřebuji chodit naproti. ;)

• Citovat
  • Nahlásit
19304
26.11.20 14:31
@Anonymní píše:
@jahuhudka
Na první pohled ne no, ale když do mě velký 7letý kluk vrazil tak, až jsem slítla na lavičku, tak tomu asi nepotřebuji chodit naproti. ;)

To muže udělat i vlastní dítě :lol: při druhem těhotenství posles starší do ústavu? Nepřeháněj

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
26.11.20 14:32

@jahuhudka je trochu rozdíl mít 2 děti a 20 ;) ;)

• Citovat
  • Nahlásit
a12
44775
26.11.20 14:33
@Anonymní píše:
@Petkaelik to já vím, že se může cokoliv stát, právě proto, že už za sebou jeden potrat mám. A ano, když do mě vrazil velkej 7letej kluk tak, že jsem slítla na lavičku, tak asi nemám potřebu riskovat a jít tomu naproti ;)

hele, ale to by si jako mohla rict i kazda ucitelka v MŠ jestli jeji prace nahodou neni rizikova, ze do ni muze vrazit dite, nebo ho obcas taky bude muset zvednout atd.
co prosimte vedes za krouzky? sumo?
jako jestli detem nemusis predcvicovat, treba skakani pres kozu atd. ale jen je dirigujes tak moc nevidim, co by melo byt rizikovyho..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
a12
44775
26.11.20 14:36
@Anonymní píše:
@jahuhudka
Na první pohled ne no, ale když do mě velký 7letý kluk vrazil tak, až jsem slítla na lavičku, tak tomu asi nepotřebuji chodit naproti. ;)

no asi takhle, ty tu praci jako rizikovou citis, tak na co se ptas? :mrgreen: ted ji stejne nedelas, tak teda pockej, jestli nejaky sportovni krouzky vubec budou mozny, a pak si teda bez na neschopenku, kdyz to tak citis, no :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19304
26.11.20 14:36
@Anonymní píše:
@jahuhudka je trochu rozdíl mít 2 děti a 20 ;) ;)

Proste se ti nechce makat. Učitelky mají hafo deti cely den a fakt to není důvod být doma

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
26.11.20 14:38

@a12 Ve školce jsem 5 let pracovala, je to tam trochu jiné, než na kroužku, který vedeš a kdy tě ta skupina dětí vidí 1× tydně… 20 dětí je jak z divokých vajec, mnohdy neposlechnou, skáčou ti div ne po hlavě, vráží do tebe…

• Citovat
  • Nahlásit
1450
26.11.20 14:38
@Anonymní píše:
@jahuhudka

Tohle byl argument, proč mi kolegyně pořád říkali, ať jdu na neschopenku - co když do mě někdo vrazí. Učila jsem na prvním stupni. Přišlo mi to padlý na hlavu a odcházela jsem 6 týdnů před porodem.

Tvoje práce mi riziková nepřijede, ale jestli chceš zůstat doma, tak zůstaň, na to nepotřebuješ svolení místních diskutujících :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
26.11.20 14:39

@jahuhudka kdybys pozorně četla, tak jsem psala, že nemám potřebu se ulejvat, pouze mám po prvním potratu strach. Není nutné se hned do mě navážet.
Hezký den ;)

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat