Je to nezávislák, který se nechce vázat?

Anonymní
19.4.20 19:36

Je to nezávislák, který se nechce vázat?

Ahoj, seznámila jsem se s jedním mužem, táhne mu na 40, rodinu (děti) nemá. Zatím se poznáváme, píšeme si a domlouváme se, že bychom někam zašli. Někdy si píšeme celý den, pak se třeba dva dny neozve, většinou přes víkend. :D Mně to teda vyhovuje, aspoň si udělám své věci. Když jsme se bavili o tom rande, tak se trochu vymlouval, že má časově náročnou práci, což chápu. Ale já mám taky své věci a když mi napíše, že za hodinu se sejdeme, tak se z něho nepo…u :D Míč je v tuto chvíli na jeho straně a nemám obavu, že by se neozval… :D
Spíš je pro mě záhadou, že ho žádná dosud neulovila, A nemyslím si, že „takový“ chlap má smůlu na partnerky. Při komunikaci se mnou rád uhýbá, a když pak vidí, že taky teda nic moc neřeknu, tak pak povolí. Chápu, že to seznamování berou chlapi trochu jinak než ženy. Ale je mi prostě trochu „divný“, že je sám a že by čekal zrovna na mě. :D

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
12795
19.4.20 19:38

Tak já se ani nedivím, pokud k hledání partnerky přistupuje takto. Prostě opravdu čeká, která si ho uloví a na to ne každá má nervy :D Btw opravdu JE svobodný bezdětný? :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27605
19.4.20 19:41
@Anonymní píše:
Ahoj, seznámila jsem se s jedním mužem, táhne mu na 40, rodinu (děti) nemá. Zatím se poznáváme, píšeme si a domlouváme se, že bychom někam zašli.Někdy si píšeme celý den, pak se třeba dva dny neozve, většinou přes víkend. :D Mně to teda vyhovuje, aspoň si udělám své věci. Když jsme se bavili o tom rande, tak se trochu vymlouval, že má časově náročnou práci, což chápu. Ale já mám taky své věci a když mi napíše, že za hodinu se sejdeme, tak se z něho nepo…u :D Míč je v tuto chvíli na jeho straně a nemám obavu, že by se neozval… :D
Spíš je pro mě záhadou, že ho žádná dosud neulovila, A nemyslím si, že „takový“ chlap má smůlu na partnerky. Při komunikaci se mnou rád uhýbá , a když pak vidí, že taky teda nic moc neřeknu, tak pak povolí. Chápu, že to seznamování berou chlapi trochu jinak než ženy. Ale je mi prostě trochu „divný“, že je sám a že by čekal zrovna na mě. :D

Jestli ve skutečnosti není o vík. se svou rodinou… :think:
Hele, dej na svou intuici. Navíc 40 letý bez rodiny a dětí je mírně i na tuto dobu podezřelej.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24779
19.4.20 19:45

Nevím jak myslíš, že uhýbá. Vše ostatní ukáže čas. Jako nedoprosovala bych se, ale na druhou stranu, proč to nezkusit? Třeba zrovna on zrovna tobě bude vyhovovat. A ty jemu.
Jinak za mě, na nějaké dlouhodobě dopisování bych neměla nervy. Prostě se sejdeme s uvidíte. Pět minut fyzického kontaktu vydá za tisíc slov. Pokud si chce jen psát, ale na schůzku se vyhýbá, tak to zas taková sláva nebude…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
19.4.20 20:15

To mě taky napadlo, že ty víkendy tráví s nějakou partnerkou, ale na to ho znám krátce. Kdybychom se znali třeba 2 měsíce a každý víkend by byl mimo, tak je asi s nějakou ženskou, příp. se věnuje svým zájmů = vázat se nechce. Děti vím, že nemá, a bydlí sám.
Uhýbá ve smyslu, že třeba trochu mlží, když se zeptám teda natvrdo, tak pak něco odpoví. Chápu, že ho to psaní nemusí bavit, mě taky nebaví. :D Nahánět ho nebudu, on ví, že mám zájem a chci to rozseknout schůzkou.
Je ale divný, že je sám. :D

• Citovat
  • Nahlásit
3817
19.4.20 20:18

Může být.. Já toho svého potkala když mu bylo 38, taky bezdetny, bez závazků, žádná exmanzelka.. Nechápala jsem, ale brzo pochopila :mrgreen: byl bohem, pohodar, rád si užíval, cestoval.. :nevim: vidali jsme se málo, nezávazně.. A už to je 5 let, máme děti a za týden svatbu.. :lol: takže ano, může čekat zrovna na tebe :mrgreen:

A ano, je trochu jinej než ostatní chlapi co jsem kdy poznala, je prostě hrozně svůj a já ho za to miluju o to víc a zároveň chápu, že mu žádný jiný vztah nevydržel :lol: jsme se hledali, až jsme se našli :palec: no a taky musel dozrát a to už mu kolem těch 38 začalo docházet.. proto mu každá jiná utekla, já ale „vydržela“ a slizavam smetanu každý den :mrgreen: je to úžasnej partner, otec i kámoš.

Držím palce ať máš stejný štěstí :palec: :pankac:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3883
19.4.20 20:36
@Anonymní píše:
To mě taky napadlo, že ty víkendy tráví s nějakou partnerkou, ale na to ho znám krátce. Kdybychom se znali třeba 2 měsíce a každý víkend by byl mimo, tak je asi s nějakou ženskou, příp. se věnuje svým zájmů = vázat se nechce. Děti vím, že nemá, a bydlí sám.
Uhýbá ve smyslu, že třeba trochu mlží, když se zeptám teda natvrdo, tak pak něco odpoví. Chápu, že ho to psaní nemusí bavit, mě taky nebaví. :D Nahánět ho nebudu, on ví, že mám zájem a chci to rozseknout schůzkou.
Je ale divný, že je sám. :D

Už jste se viděli,, nebo si jen píšete? Natvrdo dohodni schůzku a až tam uvidíš, podle psaní nic moc neodhadneš. Kolik je tobě?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
19.4.20 20:43
@Lainaire8 píše:
Může být.. Já toho svého potkala když mu bylo 38, taky bezdetny, bez závazků, žádná exmanzelka.. Nechápala jsem, ale brzo pochopila :mrgreen: byl bohem, pohodar, rád si užíval, cestoval.. :nevim: vidali jsme se málo, nezávazně.. A už to je 5 let, máme děti a za týden svatbu.. :lol: takže ano, může čekat zrovna na tebe :mrgreen:

A ano, je trochu jinej než ostatní chlapi co jsem kdy poznala, je prostě hrozně svůj a já ho za to miluju o to víc a zároveň chápu, že mu žádný jiný vztah nevydržel :lol: jsme se hledali, až jsme se našli :palec: no a taky musel dozrát a to už mu kolem těch 38 začalo docházet.. proto mu každá jiná utekla, já ale „vydržela“ a slizavam smetanu každý den :mrgreen: je to úžasnej partner, otec i kámoš.

Držím palce ať máš stejný štěstí :palec: :pankac:

Díky, tak 38 mu už úplně není. A je to taky bohém, co si rád užívá a cestuje.
Ještě jsme se neviděli…Natvrdo jsem mu napsala, že se chci domluvit, aby to vyhovovalo oběma, že mám taky své věci. Zatím neodepsal. :lol:

• Citovat
  • Nahlásit
6482
19.4.20 20:44
@Anonymní píše:
Ahoj, seznámila jsem se s jedním mužem, táhne mu na 40, rodinu (děti) nemá. Zatím se poznáváme, píšeme si a domlouváme se, že bychom někam zašli. Někdy si píšeme celý den, pak se třeba dva dny neozve, většinou přes víkend. :D Mně to teda vyhovuje, aspoň si udělám své věci. Když jsme se bavili o tom rande, tak se trochu vymlouval, že má časově náročnou práci, což chápu. Ale já mám taky své věci a když mi napíše, že za hodinu se sejdeme, tak se z něho nepo…u :D Míč je v tuto chvíli na jeho straně a nemám obavu, že by se neozval… :D
Spíš je pro mě záhadou, že ho žádná dosud neulovila, A nemyslím si, že „takový“ chlap má smůlu na partnerky. Při komunikaci se mnou rád uhýbá, a když pak vidí, že taky teda nic moc neřeknu, tak pak povolí. Chápu, že to seznamování berou chlapi trochu jinak než ženy. Ale je mi prostě trochu „divný“, že je sám a že by čekal zrovna na mě. :D

Už jste se videli nebo zatím jen zprávy? Pokud jen zprávy a nikam se nehrne, dala bych ruku do ohně za to, že má rodinu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
19.4.20 20:50
@Kockazvysocan píše:
Už jste se videli nebo zatím jen zprávy? Pokud jen zprávy a nikam se nehrne, dala bych ruku do ohně za to, že má rodinu.

Zatím ne, resp. chtěl někam jít, ale vzhledem k tomu, že mi psal chvíli předtím, něž chtěl jít, tak jsem mu řekla pochopitelně ne. Měla jsem něco jiného. :lol: Teď čekám viz co jsem psala výše.

• Citovat
  • Nahlásit
3374
19.4.20 20:52

Jak jsi se s ním seznámila? Přes seznamku?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
19.4.20 20:55
@Malina7 píše:
Jak jsi se s ním seznámila? Přes seznamku?

Já ho znám déle, ale nikdy jsme se nebavili.

• Citovat
  • Nahlásit
27605
19.4.20 20:59
@Mar__tanka1983 píše:
Nevím jak myslíš, že uhýbá. Vše ostatní ukáže čas. Jako nedoprosovala bych se, ale na druhou stranu, proč to nezkusit? Třeba zrovna on zrovna tobě bude vyhovovat. A ty jemu.
Jinak za mě, na nějaké dlouhodobě dopisování bych neměla nervy. Prostě se sejdeme s uvidíte. Pět minut fyzického kontaktu vydá za tisíc slov. Pokud si chce jen psát, ale na schůzku se vyhýbá, tak to zas taková sláva nebude…

Neblázni,v době korony? ;) Leda tak očního (kontaktu) s tím,že 2m od sebe sundají na chvíli rušky,aby se viděli ve skutečnosti.
A teď vážně(ji),

@Anonymní píše:
Je ale divný, že je sám. :D

Tak co s ním teda? Proč se vůbec seznamovat? Nebo Ty snad hledáš jen nějaká nezávazný flirt? Nebo nechápu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
19.4.20 21:03

Nehledám jen flirt, čekám, co z něho vyleze. A když s ním jednou někam půjdu, nic se snad nestane.

• Citovat
  • Nahlásit
3374
19.4.20 21:06
@Anonymní píše:
Já ho znám déle, ale nikdy jsme se nebavili.

Kdyby měl zájem, tak nepoužívá tu otřepanou frázi o,, časově náročné práci,,. To má dnes každý. A když nemá rodinu, tak ať mi nikdo netvrdí, že by si za týden neudělal čas na schůzku.
Já bych se na něj vykašlala. Mě by tohle jeho vymlouvání naprosto otrávilo a tudíž odradilo něco vůbec dál podnikat…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat