Je to nidace nebo menstruace?

Anonymní
13.6.21 00:13

Je to nidace nebo menstruace?

Ahoj dámy,

chci se zeptat. Jsem takový zvláštní případ - mám hodně nepravidelnou menstruaci, prakticky od ledna jsem ji měla pouze dvakrát - první týden v lednu a pak první týden v dubnu. Předtím jsem ji taky měla třeba ob dva nebo tři měsíce. Vůbec nevím, zda ovuluji nebo zda něco u mě nějak probíhá - každopádně o miminko jsme se teď začali snažit, nejdříve to zkusíme přirozeně a pak to začneme řešit, kdyby to neslo prirozene, což už si ale myslíme, ze nepůjde.

Každopádně k mému dotazu - poslední nechráněný sex byl v neděli. Tudíž před 6 dny. Dneska se u me objevilo slabé krvácení - takové do hněda a do růžova. Vzhledem k tomu, jak mám nepravidelnou menstruaci, tak si nejsem vůbec jistá, zda se mi nerozjidi jen menstruace nebo zda se nám nahodou nepodařilo. Mám bolesti v podbrisku jako před MS, i mám horší pleť, jako před MS. Ale stejne mi to neda a přemýšlím, zda to není nidace. Což by teď bylo zhruba 5-6dpo, pokud by teoreticky proběhla ovulace v den styku nebo třeba tak ten den potom. Což jak jsem rekla, tak bohužel nepoznám a hlavně ani nevím, zda s takovymi problémy, jako mám (nepravidelná menstruace) se da vůbec nějak otěhotnět. Někdo nějaké zkušenosti nebo postřehy, zda se těch 5-6 dnů po styku muže o nidaci jednat nebo zda se mi opravdu nerozjizdi menstruace.

Dekuji!

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
21455
13.6.21 00:36

To zjistíš až ve dnech následujících. Nicméně, pokud chceš dítě, tak nejdřív něco udělej s tím nepravidelným cyklem. Je dost pravděpodobný, že vůbec neovuluješ a nechávat to na přírodě, je ztráta času..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7323
13.6.21 07:25

S nepravidelnou menstruaci jsem otěhotněla po čtyř letech přirozeného snazeni. Res tu menstruaci s lekarem…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
578
13.6.21 07:31

Muze to byt ovulace, nidace, zacatek menstruace nebo rozhazeny hormony. Takze urcite se objednej na gyndu, tam ultrazvuk, hormonalni profil a uvidis :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
319
13.6.21 08:41

Rozhodně dej dokupy ty cykly, me dokud je lekar nenahodil tak nefungovalo nic. Anovulace je dost mozna, každopádně polud mas ms 4×do roka a ovu bys mela, tak mas jen 4× za rok možnost otehotnet a to je opravdu malo ve srovnani s kazdym měsícem. Preji hodne stesti

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
13.6.21 13:10

@Janli @mackA159 @PastikaJatrova @Nikca7 Dekuji moc za všechny reakce, dneska už to přešlo v normální krvácení - jasná červená krev a i je to o dost silnější, takže už vim, na čem jsem. Každopádně určitě - já ty nepravidelné cykly už řešila 2 roky zpátky, tehdy jsem na to brala různé věci jako provera a i zkoušela různé bylinky typu drnek, kontryhel apod. Upravilo se to, ale pak během korony se to zase cele rozhazelo a jak byla korona, tak jsem i odkladala návštěvu gynekologie, takže se to řešení trochu protáhlo. Měla jsem v plánu se stejne objednat během příštího týdne, protože si taky říkám, ze otěhotnět prirozene s těmito cykly je aai pěkná blbost, ale včera mi nějak vysvitla naděje, protože většinou menstruace mi začíná vždy hned jasnou červenou krvi a ne nějakým spinenim nebo tak. Takze dekuji ale za vaše příspěvky

• Citovat
  • Nahlásit
578
13.6.21 14:13
@Anonymní píše:
@Janli @mackA159 @PastikaJatrova @Nikca7 Dekuji moc za všechny reakce, dneska už to přešlo v normální krvácení - jasná červená krev a i je to o dost silnější, takže už vim, na čem jsem. Každopádně určitě - já ty nepravidelné cykly už řešila 2 roky zpátky, tehdy jsem na to brala různé věci jako provera a i zkoušela různé bylinky typu drnek, kontryhel apod. Upravilo se to, ale pak během korony se to zase cele rozhazelo a jak byla korona, tak jsem i odkladala návštěvu gynekologie, takže se to řešení trochu protáhlo. Měla jsem v plánu se stejne objednat během příštího týdne, protože si taky říkám, ze otěhotnět prirozene s těmito cykly je aai pěkná blbost, ale včera mi nějak vysvitla naděje, protože většinou menstruace mi začíná vždy hned jasnou červenou krvi a ne nějakým spinenim nebo tak. Takze dekuji ale za vaše příspěvky

Tak ja od moji uplne prvni menstruace v cca 12 letech do 17 let neovulovala (krvacela jsem uplne furt, neustale po doktorech a k nicemu). Pak jsem mela na 11 let antikoncepci a po vysazeni dlouhy nepravidelny cykly. Jednou 33 dni, pak 45, potom treba 40, 31, 49… pri tom hrozna bolest bricha atd. Otehotnela jsem z 1 jedinyho nechranenyho styku a pri cisari mi zjistili endometriozu.
Jo, kazdej je jinej, ale nehazej flintu do zita :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat