Je bolest při menstruaci normální?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
sarah1618
Kecalka 247 příspěvků 08.01.19 12:56
je to normalni, bolest pri menstruaci

Hezky den,

chtela bych se zeptat na zkusenosti. Dnes mi bylo tak moc spatne, pri mem vice mene prvnim dnu periody, ze jsem cca hodinu byla paralyzovana bolesti, lezela na podlaze, mela prujem i zvracela a dokonce uvazovala, ze budu volat o pomoc. No nakonec se mi cca po te hodine udelalo lepe… Nestava se mi to casto. toto je asi po treti za mych cca 17 let kdy mam sve dny. Mate nejake zkusenosti.. Dekuji :kytka:

Reakce:
sarah1618
Kecalka 247 příspěvků 08.01.19 12:57

jeste bych chtela dodat, ze ze me lil studeny pot.. :?

mumisek79
Extra třída :D 12064 příspěvků 08.01.19 18:22

@sarah1618 také je mě celý život zle a to hodně Pomáhá mě nalgesin Fenyklovy caj a teplo a klid PS zmin se na gynde

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

Články z Expres.cz

Rozhovor s primářkou nemocnice, kde leží Pomeje: Ročně u nás zemře 200 pacientů

Do Nemocnice Na Pleši byl před několika týdny přemístěn herec a producent... číst dále >

Komentář: Pirát Bartoš chce být premiér. Nabídne víc než legalizaci konopí?

Pirátská strana odstartovala kampaň do Evropského parlamentu. Na... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Šárky: Máma na mě přepsala byt, švagrová je vzteky bez sebe

S bráchou jsme vyrůstali jen s mámou. Otec nás opustil asi rok po bratrově... číst dále >

Vyprošťováky, které vás po divoké noci nakopnou do nového roku

Silvestrovská noc bude možná dlouhá a zábavná, ale první novoroční ráno může... číst dále >