Je to normální chování? Nebo buran?

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
3.1.22 22:43

Je to normální chování? Nebo buran?

Holky jdu se poradit. Tahne mi uz na 30 a nejak nemuzu najit tu svoji drahou polovicku.
Ted jsem se teda zacala vidat s jednim 35letym muzem ze seznamovaci aplikace. Dvakrat uz byl u me doma. Jenze.. pujcil si muj pocitac a sam od sebe si zapnul muj zivotopis, fotky, cetl poznamky… daval si nohy na konferencni stul. Chtel vodu a kdyz jsem mu ji prinesla, tak se ptal, co to jako je, ze by tam mela byt stava :D
Fakt nevim, to jsem tak narocna nebo je toto normani chovani, kdyz jde muz k zene domu? A kde jste vy nasly toho pana bozskeho? :)

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1431
3.1.22 22:47

Takového bych hnala. My se s přítelem seznámili na výšce. Oslovil on mě, nikdy jsem žádného chlapa neuháněla. Co mám ale kamarádky, tak žádné vztah ze seznamky nevydržel dýl jak rok.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2729
3.1.22 22:48
@Anonymní píše:
Holky jdu se poradit. Tahne mi uz na 30 a nejak nemuzu najit tu svoji drahou polovicku.
Ted jsem se teda zacala vidat s jednim 35letym muzem ze seznamovaci aplikace. Dvakrat uz byl u me doma. Jenze.. pujcil si muj pocitac a sam od sebe si zapnul muj zivotopis, fotky, cetl poznamky… daval si nohy na konferencni stul. Chtel vodu a kdyz jsem mu ji prinesla, tak se ptal, co to jako je, ze by tam mela byt stava :D
Fakt nevim, to jsem tak narocna nebo je toto normani chovani, kdyz jde muz k zene domu? A kde jste vy nasly toho pana bozskeho? :)

To je vtip, že jo? To já už poznám :D :* :dance:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12540
3.1.22 22:48

Nevím jestli buran, ale je pěkně oprsklej. Já jsem manžela potkala přes spolecnyho kamaráda. Vlastně všechny vztahy co jsem měla tak byly přes společne známé.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1567
3.1.22 22:49

Ne, takové chování určitě není normální. Je to buran.
Já jsem se svým mužem seznámila také na internetu (ne na seznamce).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6020
3.1.22 22:51
@Anonymní píše:
Fakt nevim, to jsem tak narocna nebo je toto normani chovani, kdyz jde muz k zene domu? A kde jste vy nasly toho pana bozskeho? :)

Ano a spise nez buran tak primo kret.en. hnala bych ho s rozbehem. :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1165
3.1.22 22:58

Buran. Nohy na ramena. Já se s mužem seznámila při cestování/turistice.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7967
3.1.22 23:09

Ne, nelíbilo by se mi to lustrování počítače a nohy na stole by pro mě byly konečnou. Takhle se návštěva nemá chovat a vadilo by mi to. Že voda v jeho podání znamená šťávu, no možná bych to obrátila ve vtip. Ale je oprsklý a mně osobně by to hodně vadilo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
214
3.1.22 23:17

Buran. S nejmene 3 partnery na netu, ne teda pres seznamku. Jeden pres Tinder. Kdyz jsem byla jeste mlady tele, tak skola, kamaradi, diskoteky apod.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
146
3.1.22 23:26

To bude něco horšího než buran, s takovým chlapem čas neztrácej.
Já toho pravého našla na seznamce taky ve 30, teď mi je 33, plánujeme miminko a stavíme dům, takže nic není ztraceno a čas máš.
To že ti bude 30 neznamená že se musíš spokojit s nevychovaným hovadem. Právě naopak, pokud používáš seznamku, musíš být hodně náročná a fakt vybírat. Musíš vědět co chceš a potřebuješ a jít si za tím.
Já jsem si dopředu určila co od chlapa potřebuju abych s ním mohla být dlouhodobě šťastná a přes to nejel vlak. Když jsem si s někým psala a vypadlo to nadějně, co nejdřív jsem plánovala osobní setkání na kafe. Přeci jen osobní sympatie jsou hodně důležité. Dopadlo to tak že na „rande“ jsem šla asi s pěti muži, na druhé se třemi, a na třetím jsem byla se dvěma muži kteří oba byli velice zajímaví, ale osobní chemie mě táhla víc k mému současnému partnerovi :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4194
3.1.22 23:28

Vadilo by mi to, predevsim lustrovani pocitace a asi by me zarazily i ty nohy na stole. Bud maskoval svoji nervozitu suverennim chovanim, anebo je takovej, nevim co je lepsi. My jsme se seznamili v praci, kazdej jsme teda delal v jiny firme, ale kancelare jsme meli na patre. Fakt je ale ten, ze na prvni pohled bych mu taky dala delo, pusobil arogantne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14152
3.1.22 23:33

To je sranda, to je sranda..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
560
4.1.22 00:21

6. Smysl ti napovídá správně- pusť ho do oběhu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1932
4.1.22 00:31

No, šla jste hledat chlapa a našla generála :lol:

Mě je 30. A není to pro mě dobrý důvod absolutně vymazat nějaké nároky a vzít cokoliv, co o mě na nějaké seznamce zakopne. Já dokonce ani žádnou nemám :lol: Nevnímejte tu třicítku jako vztahový před-důchod :lol: :lol: :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17769
4.1.22 00:33

Blb

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu