Je to normální? Kdy už s tím skončí?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.01.17 19:14
Je to normální? Kdy už s tím skončí

Nevím jak začít. Bydlíme v bytovce, kterou s námi obývá dost podivná rodina. Je to pár, který má jedno malé dítě, nepracuje ani jeden z nich a prodávají trávu a nejspíš pervitin. To by mi bylo ve směs docela jedno, je to jejich věc, ale vadí mi, že naše společné prostory obývají feťáci, všichni jsme si už stěžovali, ale majitel s tim nic nedělá. Tahle rodina tu žije 2 roky a vím na milion procent, že určitě prodává trávu, tím se ani netají, navíc to pěkně smrdí! Ted už to začlo i s pervitinem, to víme od sousedky, několikrát do měsíce tam jezdí policajti, ale stále se nic neděje, to mi neříkejte, že toho manžela nezavřou? Když je to tak proflákle. To jsem se ještě tenkrát ptala proč, jako nejdou pracovat normálně, ale prý se jim to nevyplatí, sousedka říkala, že nakoupí třeba pervitin za 5 tis a vydělají na tom 20 tis za 14 dní. Myslíte že jim to tak vynáší, nebo je to kec? Ale to není přeci normální aby jim to furt procházelo, navíc jejich byt je vždy plny feťáku, nevím jestli se tam sjedou nebo co ale vždycky v noci tam je takový randál. Kdy tohle skonči? Pokud vůbec skončí..Anonymita z důvodu ochrany

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

Doe_Jane 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.01.17 19:17

No tak proč nezavoláte sociálku? pak se to rozjede rychle..
jinak jo, s tou částkou je to dost možné

Gosi
Kelišová 5748 příspěvků 01.01.17 19:19

Proc by koncili kdyz jim to vynasi? Mi nerikej, ze policii i socialce je jedno, ze tam prodavaj drogy a zije v tom maly dite… Zkus novu, nebo nejakej jinej „investigativni“ porad… :nevim:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.01.17 19:24

Prosím anonym jinak smazat

nejspíš je policie hlídá a sleduje a sbírá důkazy, u nás takovéto lidi sledovali dva roky než je zatkli

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.01.17 19:26

Na sociálku už byli nahlášeny, ale dítě má vše co potřebuje a není zanedbane.
To je zase pravda chodí čistě a pěkné oblikane. Ale stejně..

Ou
Kelišová 5394 příspěvků 01.01.17 19:27

Jestli je chcete dostat pryč, tak potřebujete důkladně dokumentovat a hlásit. Na sociálku a na policii, případně stížnosti na obecní úřad a majitele domu/předsednictvo družstva.

Kotatko03
Echt Kelišová 8182 příspěvků 01.01.17 19:47

Zakladatelko, osobně bych to došla ohlásit na OSPOD (to, že dítě vyrůstá v prostředí, kde se „podniká“ s drogami opravdu není v pořádku) + zajít na Polici ČR a vůbec se neboj hlásit to víckrát, pokud zaznamenáš, že se děje „něco nového“, ono čím více těch udání je, tím líp

viky23
Neúnavná pisatelka 16444 příspěvků 01.01.17 19:50

Nachapu, ze tam ti policajti neudelaji zatah :nevim:

berry4
Nadpozemská drbna 28339 příspěvků 01.01.17 19:56

@Kotatko03 dokaž jim to.

Kotatko03
Echt Kelišová 8182 příspěvků 01.01.17 20:01
@berry4 píše:
@Kotatko03 dokaž jim to.

co konkrétně teď myslíš? :nevim: Prodej omamných látek je TČ a pokud v tomto vyrůstá dítě, je ohrožena mravní výchova dítěte, ale máš pravdu, že důkazy už jsou na Policii :palec:

Burj Chalifa
Nadpozemská drbna 29261 příspěvků 01.01.17 20:02
@berry4 píše:
@Kotatko03 dokaž jim to.

to je povinnost někoho jiného.

berry4
Nadpozemská drbna 28339 příspěvků 01.01.17 20:05

@Kotatko03 dokaž prodej om. látek. Zavolej na ospod…Děvčata vy asi žijete v nějaké bublině, či co :lol: Ospod nic neudělá, pokud dítě není vyloženě fyzicky zjevně týrané, má postel, co jíst, svůj hrací koutek.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.01.17 20:06

To je divný. Ve škole jsme měli klucinu, ten jednou nějak řekl, ze do bytu chodi divný lidi, ze si něco pichaji…,učitelka zavolala policii n jeho tatu. Chytli tam nějaký fetaky. Otec ihned do vazby. Klučina bohužel do DD. Ale nez aby žil v tomhle…Je divný, ze u vas to trvá tak dlouho.

wendy
Zasloužilá kecalka 743 příspěvků 01.01.17 20:14

Predstavujete si to jak Hurvínek válku - k tomu „dostat je do vězení“ vede velice dlouhá cesta. Nejdřív poměrně dlouha fáze prověřování, povolení sledování od státního zástupce, shromáždění celkem dosti dukazu, aby soud vydal povolení k domovní prohlídce atd. Následně tedy vybraní vhodného okamžiku a provedení onoho „zátahu“ a pak teprve sdělení obvinění, vyšetřování a nakonec obžaloba. Následně několik hlavních liceni, kdy svědčí téhle trestné činnosti dochází k soudu dost bídně, takže se to táhne a táhne. Následně možná odvolání a pak teprv právní moc. A jelikož se bude jednat dost možná o jejich první trestnou činnost a půjde o kvalifikaci paragrafu 283/1 kde je sazba jen 1-5 let tak dostanou podmínky. No a následně teprv pokud v tom budou pokračovat tak se to kolečko roztoči celé znova a pak možná to již bude ten nepodmíněný trest. A pokud si k tomu ještě propočtu dobu k než bude vydána výzva k nástupu trestu tak jsem podle okresu tak na 2-10 letech…

Kotatko03
Echt Kelišová 8182 příspěvků 01.01.17 20:16
@berry4 píše:
@Kotatko03 dokaž prodej om. látek. Zavolej na ospod…Děvčata vy asi žijete v nějaké bublině, či co :lol: Ospod nic neudělá, pokud dítě není vyloženě fyzicky zjevně týrané, má postel, co jíst, svůj hrací koutek.

Ale já nepracuji u Policie 8) A věř tomu, že být na zakladatelčině místě, tak máš pravdu nevolám, já bych tam zašla osobně…pokud s tím nic neudělají…smutné, ale ve chvíli kdy budu sedět doma a neudělám proto nic, nemůžu špačkovat…a jsem si jistá tím, že policie by jednala (myslím v souvislosti TČ ohledně drog, ale jak už bylo zmíněno někým výše, ono nasbírat důkazy také chvíli trvá)

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Fanoušci se bijí za Arichtevu: Tomicová nemá ve finále co dělat!

Není na světě člověk ten, aby se zavděčil lidem všem. Na vlastní kůži to... číst dále >

Partnerka Dvořáka ze StarDance: „Každá chyba je u nás trestanější!“

Jejich pár teď postoupil do finále, což tanečnice Lenka Nora Návorková bere... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pět chyb, kterými si přiděláváme zbytečné vrásky

Nejsme kouzelníci, abychom zastavili čas. A tak se vrásky dříve či později... číst dále >

Anorexii jsem schovávala za vysílení z baletu, říká tanečnice

Megan Brewerovou (22) podezřívali z anorexie mnoho let, ale vždy tvrdila, že... číst dále >