Je to normální mi tohle vyčítat?

Anonymní
9.1.20 23:24

Je to normální mi tohle vyčítat

Ahoj,
můj chlap mi jde většinou chodí naproti na bus, 5 min pěšky od nás, se psem. Jenže to je třeba v 8, max v 9, když jdu s kamarádkou na kafe nebo na skleničku. On teď přijel domů, já už v posteli a začal “na okamžik jsem čekal, že tam budeš stát, ale vlastně mě nepřekvapilo, že tam nejsi”. A hned jsem za nejhorším… je skoro půl 12… já vstávám v 6 do práce a slyším tohle…
Myslíte si, že jsem mu měla jít naproti?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
11195
9.1.20 23:27

Já myslela, že princip toho je, aby ženská nešla sama za tmy od autobusu. A on ti teď vyčítá, že jsi nešla sama za tmy k autobusu čekat na něj? Jdi spát a neřeš to…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
170
9.1.20 23:27

Ne

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Pvln34
9.1.20 23:31

8o muž by nikdy nechcel aby som ho išla opolnoci niekde čakať.
V opačnej situácii by mi samozrejme prišiel naproti, aby vedel, že dôjdem v bezpečí domov. Neprišiel by teda vždy, podľa nálady a energie, čo je pochopiteľné :mrgreen:

• Citovat
  • Nahlásit
843
9.1.20 23:37

Byl na pivku? Asi má jen rejpavou, neřešila bych to. Není normální, abys mu chodila v noci naproti.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
290
10.1.20 01:13

Jestli po tobě chtěl, ať stojíš sama v jedenáct v noci na zastávce a čekáš na něj, tak není normální on. Říkáš, že jsi zase za nejhorší, takže u vás bude problému asi víc, ne?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1011
10.1.20 04:14

Už nastal ten soudný den, kdy budou ženy doprovázet muže v noci domů, aby se jim nic nestalo?
Přijde mi to jako pěkná prkotina, pokud jste se tak vyloženě nedomluvili :). Spíš jakoby chtěl, aby ti něco mohl znovu vyčítat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24395
10.1.20 09:36

Emancipace, devce :lol:…Ne, normalni to neni, mel proste rejpavou. Treba mu to nesmyslne prislo fakt lito, pokud to delas jindy bezne. Otazka, jestli jo nensstvalo, ze jsi nesla vyvencit psa, on prisel domu a jeste s nim musel. V okoli mame par, ktery se malem kvuli venceni rozesel :lol:,vyresili to barakem :palec: :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24395
10.1.20 09:37
@Eluneh píše:
Už nastal ten soudný den, kdy budou ženy doprovázet muže v noci domů, aby se jim nic nestalo?
Přijde mi to jako pěkná prkotina, pokud jste se tak vyloženě nedomluvili :). Spíš jakoby chtěl, aby ti něco mohl znovu vyčítat.

Ta prvni veta me rozesmala :lol: :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
10.1.20 10:16
@wildcherry píše:
Emancipace, devce :lol:…Ne, normalni to neni, mel proste rejpavou. Treba mu to nesmyslne prislo fakt lito, pokud to delas jindy bezne. Otazka, jestli jo nensstvalo, ze jsi nesla vyvencit psa, on prisel domu a jeste s nim musel. V okoli mame par, ktery se malem kvuli venceni rozesel :lol:,vyresili to barakem :palec: :mrgreen:

Nenee, venčíme v pul 10 a to jsem s nim byla :D

• Citovat
  • Nahlásit
8478
10.1.20 10:22

Jak rikaval virtualni neboztik Ontar, chlap je dnes velka vzacnost a hodnota. Proto je treba si ho hlidat pred svody sexuchtivych zen a chranit pred eventualnim nebezpecim potemnelych ulic.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5325
10.1.20 10:29

Myslím, že řešíte blbosti.). Když chtěl, abys mu šla naproti, tak ti to měl říct, ale nepřijde mi normální tahat ženskou v noci s postele, aby šla naproti chlapovi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24395
10.1.20 11:15
@Anonymní píše:
Nenee, venčíme v pul 10 a to jsem s nim byla :D

Aspon ze tak, ti znami, to bylo sileny :mrgreen:.Prd na to, priste mu poslI zpravu, nez pojede domu, jestli jako krehky chlap s citlivou dusi zvladne vystoupit a dojit to sam, nebo se boji o svuj venecek (zadnici),nebo jestli mas vylezt z postele a jako statna silna zena ho vyzvednout s kudlou v kapse a mas to :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10528
10.1.20 11:18

Ja bych si rejpla taky..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2606
10.1.20 11:37
@Eluneh píše:
:lol: Neresila bych to, pripadne bych mu priste napsala nejakou sarkastickou zpravu, treba jak psala @wildcherry to s tim veneckem :lol: Jako ja jit o pul 12 vecer cekat na partnera na zastavku, tak dostanu cocku, jestli jsem se nezblaznila riskovat holy zivot, kdyz on je statny bohatyr, ktery by skolil i medveda, natoz nejakeho uchyla :lol:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat