Přítel zůstává v mém bytě i když tam nejsem

Anonymní
22.10.19 13:18

Je to normální nebo drzé a využívání

Stále nad tím musím přemýšlet jak moc je normální když vás přítel který u vás nebydlí ale je u vás doma a vy ráno vstávate do práce a přítel nemusí tak mu řekněte ať až vstane (nejpozději 9 až 10) hod že pojede k sobě domu a pak zjistíte že se neměl k odchodu a byl tam až na oběd. Minule jsem už ho ráno prostě vzbudila a musel jet se mnou jelikož minule se u mne na gauči válel až do odpoledne a pak pro mne jel do práce. Prijde mi to drze, podle mne tam když tam nejsem já nemá co dělat :pocitac: jak byste to brali,?

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

22.10.19 13:20

Proč toho člověka nazýváš přítel? to je nějakej chlápek, kterýho minimálně trochu nenávidíš ne?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22.10.19 13:21

Hm…když s někým jsme a klape to…tak to spěje ke společnému bydlení.

Nevím, proč by u mně nemohl zůstat až do později, když nemusí vstávat, pokud to tedy není každý den.

Ne, mně přítel v bytě samozřejmě nevadí, pokud toho nezneužívá, není to pro mne cizí člověk.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Nikdy bych nevykukavala s chlapem, co má pokojíček u rodičů :mrgreen: v opačné situaci jsem vždycky do hodiny vypadla.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6663

Normálně bych ho vzbudila kopancem do žeber a jestli ten oběd snědl z tvých zásob, zažalovala bych ho :mrgreen: tenhle dotaz je vtip ne?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14300
22.10.19 13:23

Mě by to bylo jedno, když už je to teda přítel, tak to éru že je to pro mě blízká osoba a jestli je u mě doma do 10 hodin nebo do 12, když tam nejsem už mi přijde trochu jedno. Navíc když pro tebe jede do práce. :nevim: to má jako v 10 vstát, jet na 2 hodky domu a pak zas jet pro tebe?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
22.10.19 13:24

@mývalova žena jde o to že je u mne pečený vařený a když případně víkend co mám pracovní pracuji až to večera a on místo aby jel ráno k sobě sedí na gauči u mne do oběda

• Nahlásit
  • Citovat
15143
22.10.19 13:25
@Anonymní píše:
Stále nad tím musím přemýšlet jak moc je normální když vás přítel který u vás nebydlí ale je u vás doma a vy ráno vstávate do práce a přítel nemusí tak mu řekněte ať až vstane (nejpozději 9 až 10) hod že pojede k sobě domu a pak zjistíte že se neměl k odchodu a byl tam až na oběd. Minule jsem už ho ráno prostě vzbudila a musel jet se mnou jelikož minule se u mne na gauči válel až do odpoledne a pak pro mne jel do práce. Prijde mi to drze, podle mne tam když tam nejsem já nemá co dělat :pocitac: jak byste to brali,?

jako že tam nebyl dvě hodiny ale třeba čtyři? a proč přesně ti to vadí? :think: když už ho tam jednou necháš...…...pokud tam podle tebe nemá co dělat, tak ho tam nezvi, nebo hned jak ti udělá dobře ho vyhoď za dveře a je vyřešeno ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4359

Já tedy nevím, ale můj chlap mi dal v podstatě hned jakmile se odstěhovala jeho ex klíče od svého domu, chodila a odcházela jsem jak se mi chtělo a samozřejmě on měl měl klíče od mého bytu. Nějak nechápu jak ti může PŘÍTEL doma vadit. Tam bude špatně i něco jiného.

Ostatně není to spíš troll?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
362

Tak je to přítel, ne? Jeho chování mi přijde normální. To ty jsi divná…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15143
22.10.19 13:26
@pohledzdruhestrany píše:
Proč toho člověka nazýváš přítel? to je nějakej chlápek, kterýho minimálně trochu nenávidíš ne?

je to vlastně gigolo-taxikář. Udělat jí dobře ano, vyzvednout ji v práci taky, ale bacha jak si lehne na její gauč :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15116
22.10.19 13:27
@Anonymní píše:
Stále nad tím musím přemýšlet jak moc je normální když vás přítel který u vás nebydlí ale je u vás doma a vy ráno vstávate do práce a přítel nemusí tak mu řekněte ať až vstane (nejpozději 9 až 10) hod že pojede k sobě domu a pak zjistíte že se neměl k odchodu a byl tam až na oběd. Minule jsem už ho ráno prostě vzbudila a musel jet se mnou jelikož minule se u mne na gauči válel až do odpoledne a pak pro mne jel do práce. Prijde mi to drze, podle mne tam když tam nejsem já nemá co dělat :pocitac: jak byste to brali,?

Kdybych nesměla zůstávat v bytě (pokoji či jakémkoli zázemí) svého přítele s odůvodněním „když tu nejsem já, tak ty tu nemáš co dělat“, přestal by to být můj přítel ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15143
@Anonymní píše:
@mývalova žena jde o to že je u mne pečený vařený a když případně víkend co mám pracovní pracuji až to večera a on místo aby jel ráno k sobě sedí na gauči u mne do oběda

a v čem je to problém? spotřebuje moc vody? vydýchává ti vzduch? nebo čím konkrétně ti to ubližuje? :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní

Špatně jsem to napsala. Mám pocit že mne využívá k bydlení. Svoje bydlení má na dvě věci

• Nahlásit
  • Citovat
22.10.19 13:28

Doufam, ze ten vyzirka prispiva na vodne stocne, elektrinu a nove filtry do cisticky vzduchu!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama