Je to normální? Přítel má rýmu a neozývá se

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.04.19 14:10
Je to normální. Přítel má rýmu

Ahoj, ve čtvrtek jsem se viděla s přítelem. Přítel i přesto, že měl rýmu a asi i zvýšenou teplotu. Byl u mě doma. Brzy ráno mě probudil, že jede domů, že je mu zle… To bylo v pátek. Pak mi ještě psal, během dne, hráli jsme Quiz přes mobil. Psal, že mu ještě není dobře. To bylo kolem 21 hodiny

V sobotu ráno se přihlásil na Messenger a od té doby ne. Telefon nebere. Messenger na zaplacení, tedy internet to je vidět. Čili i mobil… Začínám plašit. Nemůžu se u něj zastavit, nejsem doma. :roll:

Psala jsem mu dva vzkazy, v sobotu a dnes. Je to normální???

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Reakce:
hanka.br.
Neúnavná pisatelka 19997 příspěvků 29.04.19 14:12

Na rýmu ti neumře, i když se tak chlapi tváří. Koukám, že se těmi chlapskými rýmičkami roztrhl pytel.

Celeste97
Zasloužilá kecalka 958 příspěvků 29.04.19 14:12

Kontaktovat jeho kamarády/rodinu jestli o něm nevědí?

sirikit
Nadpozemská drbna 29946 příspěvků 29.04.19 14:13

Tak znáš to, smrtelná nemoc na 7. :nevim: :roll:

Tableta
Závislačka 4891 příspěvků 29.04.19 14:13

Asi se naštval, žes chtěla, aby přijel, ale dát jsi mu nechtěla :jazyk:

7.straka
Zasloužilá kecalka 785 příspěvků 29.04.19 14:19

Na rýmu neumře, spíš na tebe dlabe

TopSecret
Závislačka 4070 příspěvků 29.04.19 14:21
@Anonymní píše:
Ahoj, ve čtvrtek jsem se viděla s přítelem. Přítel i přesto, že měl rýmu a asi i zvýšenou teplotu. Byl u mě doma. Brzy ráno mě probudil, že jede domů, že je mu zle… To bylo v pátek. Pak mi ještě psal, během dne, hráli jsme Quiz přes mobil. Psal, že mu ještě není dobře. To bylo kolem 21 hodiny

V sobotu ráno se přihlásil na Messenger a od té doby ne. Telefon nebere. Messenger na zaplacení, tedy internet to je vidět. Čili i mobil… Začínám plašit. Nemůžu se u něj zastavit, nejsem doma. :roll:

Nejak nechapu souvislost s rymickou a neodepsani :think: 8o
To jako, ze by ti na rymicku umrel? :lol: :lol: to fakt ne

free333
Generální žvanilka 24520 příspěvků 29.04.19 14:22
@Anonymní píše:

Proč mu nezavoláš, nebylo by to lepší?

Jinak si pamatuju minulou diskusi, žes neměla náladu na sex, když přijel a už mu začínala ta strašná nemoc, tak možná nemá moc náladu… :nevim:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.04.19 14:24

Telefon nebere a na nikoho v jeho okolí kontakt nemám.

Ohledně toho, že neb sex. S o nebyl, ale prý se nic neděje. Já se taky neurazim, když on nechce

Vzkazy, ani nečetl

cecetka
Echt Kelišová 8227 příspěvků 29.04.19 14:25
@Anonymní píše:

Vzdyt jsi tu psala uz v patek :nevim: :nevim: :nevim:
Proc pises porad dokola??? :nevim: :nevim: :nevim:
 https://www.emimino.cz/…itel-351251/

Příspěvek upraven 29.04.19 v 14:26

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.04.19 14:25

Zajímalo mě, zda je normální, že chlapi se takto chovají a prožívají. Je mi jasný, že na rýmu neumre

Není, ani na netu, už druhý den. Prostě divný

zuza92
Zasloužilá kecalka 626 příspěvků 29.04.19 14:26

Tak pokud je nemocnej tak spí, odpočívá. Já když marodim tak taky nemám náladu vypisovat. Volala jsi, psala jsi. Počkej až se ozve sám.

Tableta
Závislačka 4891 příspěvků 29.04.19 14:27

Nezlob se, ale jsi hysterka. Chudák je nemocnej, měl horečku a nebylo mu dobře. Nech ho v klidu vyležet. Až bdue chtít, tak se ozve. A nebo už chtít ani nebude, když ho furt otravuješ.

Mar__tanka1983
Generální žvanilka 21140 příspěvků 29.04.19 14:28

Jak často se ti jinak ozývá? Jak dlouho je přítel? Nevíš, kde bydlí? Pokud jo, uvař kuřecí vývar a jdi na návštěvu :)
Možná jenom nemá náladu, spí, chlapi dokážou fakt umírat s rýmou, tak možná tě nechce obtěžovat a zároveň nemá sil si s tebou vypisovat… :nevim:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.04.19 14:30

@Mar__tanka1983 Nejsem doma, tento týden. Psala jsem to. Jinak jsme v kontaktu každý den, obden. Známe se od podzimu loňského roku

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Váš příspěvek
Reklama