Je to normální touha?

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
25.9.21 16:10

Je to normální touha?

Ahojte je mi 15 let a do teď jsem se nezajímala o kluky. Jenom teď poslední dobou do dávám pozor abych byla upravená apod. Uvědomila jsem si, že chci vztah s nějakým klukem. Přijde vám tato touha v 15 normální?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
25.9.21 16:20
@Anonymní píše:
Ahojte je mi 15 let a do teď jsem se nezajímala o kluky. Jenom teď poslední dobou do dávám pozor abych byla upravená apod. Uvědomila jsem si, že chci vztah s nějakým klukem. Přijde vám tato touha v 15 normální?

Ano, je to normální, přijde mi, že běžné je hledat vztah s kluky už dříve.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
342
25.9.21 16:31

Milá zlatá, je to naprosto normální. Některé slečny tyto,,touhy,, pociťují i dříve a i to je normální 😇 😂

Zajímalo by mě, proč se na to ptáš tady a co za brouka v hlavě ti říká že by to normální být nemuselo..?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
25.9.21 16:41
@Veri.sta píše:
Milá zlatá, je to naprosto normální. Některé slečny tyto,,touhy,, pociťují i dříve a i to je normální 😇 😂Zajímalo by mě, proč se na to ptáš tady a co za brouka v hlavě ti říká že by to normální být nemuselo..?

Kamarádka mi řekla, že je brzo na to si hledat vztah.

• Citovat
  • Nahlásit
342
25.9.21 16:46
@Anonymní píše:

Jo takhle. Hold každý má hranici jinde, hlavní je to, jak to cítíš a vidíš ty. 🙂

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27853
25.9.21 16:49
@Anonymní píše:

a už víš, jestli půjdeš na kadeřnici nebo na kosmetičku?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
336
25.9.21 17:15
@stinga píše:
a už víš, jestli půjdeš na kadeřnici nebo na kosmetičku?

Já jsem vyucena kadeřnice a kluka jsem měla až v 17 :lol: to asi vliv nemá :pankac:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27853
25.9.21 17:41
@Cekk píše:
Já jsem vyucena kadeřnice a kluka jsem měla až v 17 :lol: to asi vliv nemá :pankac:

ale ty asi nejsi zakladatelka, že ne?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25.9.21 18:13
@Anonymní píše:

Tak mít vztah v tom věku mi přijde dost brzo, ale nějaký kamarádský vztah, proč ne. Jako opravdové chození, pak ještě se sexem, tak s tím bych ještě pár let počkal.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat