Je to normální, že je tak hodně v kontaktu s matkou?

Anonymní
21.5.21 13:50

Je to normální že je tak hodně v kontaktu s matkou?

Holky,

můj chlap si denně píše na rodinným chatu s rodiči (nemá sourozence), dnes a denně volá mamince po práci a každý víkend se s nimi vidí, občas 1 den, někdy oba dva dny (myslím na návštěvě, ne nonstop :)

Jako je to hezké, ale…neni to moc?
Navíc to volání přede mnou tají a vždy jí volá abych u toho já nebyla - nikdy jsem moc narážky neměla, jen jednou jsem řekla, že jsou docela dost v kontaktu, ale ne ve zlém.

Celkově hraje v jeho životě dost důležitou roli, což je jasné, ale mně přijde že je to pořád tak trochu její chlapeček a to je mu 40. Žádný divný chování tam jinak nevidím, ale ten kontakt je fakt velký.

Moje předchůdkyně nemohla mít děti a můj celoživotní kamarád a takový druhý táta (je to psycholog a velmi vážený) mi řekl, že jestli byli oba zdraví (byli), tak ta žena mohla být maminkou utlačovaná a prostě to nešlo. A že té to vlastně vyhovuje, že se o něj s nikým nemusí dělit, že to je prostě pořád její chlapeček :lol:

A trochu je fňukna. Často se lituje jak má moc práce a jak je unavený a mně přijde, že snad chce pochovat a politovat a prostě že i mě staví do role matky. A když mu něco vyčtu, řekne „nj, zas špatně“…a tím to končí, nic se nemění. Vyčetla jsem mu něco 2× v životě a fakt detaily, navíc jsem mu to podala hezky, že by mě potěšilo to a to…

Trochu mě to děsí, jsme poměrně na začátku - 4 měsíce spolu, ale už lehce cítím, že „maminka je maminka“, jestli mě chápete.

Já mám s našimi hezký vztahy a klidně se měsíc nevidíme, ale víme o sobě. A přijde mi to takový zdravější.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
8054
21.5.21 13:56

Pryc, mamanek.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9182
21.5.21 13:57

Radši vem nohy na ramena.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
32857
21.5.21 13:57
@Anonymní píše:
Holky,

můj chlap si denně píše na rodinným chatu s rodiči (nemá sourozence), dnes a denně volá mamince po práci a každý víkend se s nimi vidí, občas 1 den, někdy oba dva dny (myslím na návštěvě, ne nonstop :)

Navíc to volání přede mnou tají a vždy jí volá abych u toho já nebyla - nikdy jsem moc narážky neměla, jen jednou jsem řekla, že jsou docela dost v kontaktu, ale ne ve zlém.

Celkově hraje v jeho životě dost důležitou roli, což je jasné, ale mně přijde že je to pořád tak trochu její chlapeček a to je mu 40. Žádný divný chování tam jinak nevidím, ale ten kontakt je fakt velký.

Moje předchůdkyně nemohla mít děti a můj celoživotní kamarád a takový druhý táta (je to psycholog a velmi vážený) mi řekl, že jestli byli oba zdraví (byli), tak ta žena mohla být maminkou utlačovaná a prostě to nešlo. A že té to vlastně vyhovuje, že se o něj s nikým nemusí dělit, že to je prostě pořád její chlapeček :lol:

A trochu je fňukna. Často se lituje jak má moc práce a jak je unavený a mně přijde, že snad chce pochovat a politovat a prostě že i mě staví do role matky. A když mu něco vyčtu, řekne „nj, zas špatně“…a tím to končí, nic se nemění. Vyčetla jsem mu něco 2× v životě a fakt detaily, navíc jsem mu to podala hezky, že by mě potěšilo to a to…

Trochu mě to děsí, jsme poměrně na začátku - 4 měsíce spolu, ale už lehce cítím, že „maminka je maminka“, jestli mě chápete.

Já mám s našimi hezký vztahy a klidně se měsíc nevidíme, ale víme o sobě. A přijde mi to takový zdravější.

Je to moc.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18142
21.5.21 13:58
@Anonymní píše:
Holky,

Víc by mi vadilo, že ten kontakt před tebou tají. Zajímalo by mě, co tak často řeší. Já mám třeba s mámou dost blízký vztah, jsme hodně ukecané obě, ale že bysme si musely volat každý den, to fakt ne :think: A jestli jsi po 4 měsících zaslechla narážky na jeho ex a to, že tam byl asi nějaký problém s tchýní, tak bych byla teda hodně obezřetná…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22492
21.5.21 13:58

Tak asi mají dobry vztah no. Můj muž teda taky mame vola každý den, přes videohovor, ale ona bydlí daleko, vidíme ji tak 3× do roka a tak tohle je víceméně jedinny kontakt, ukazuje ji děti atak, ale netají to predemnou :lol: tvůj už mi přijde spis jako mamanek, ale pokud to nějak nenarusuje váš vztah, tak by mi to bylo jedno :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
606
21.5.21 13:59

Uteč.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1147
21.5.21 14:00

Já jsem taky s rodiči i tchánovci v kontaktu každý den. Někdy skypuju i víckrát za den. Třeba se dvě hodiny společně vykecáváme, než se všichni prostřídáme u kompu. :lol: Manžel taky. Tak v tom nevidíme problém. A jsme taky jedináčci.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
21.5.21 14:00

Já bych tak potřebovala mluvit s jeho ex :lol: ale to není možné samozřejmě.

Porad to omlouvám ze má jen pěkný vztah s rodiči, ale to já taky a tohle nedělám teda, teď jsme si 4 dny nenapsali a nikdo z nás nestrada :oops:

• Citovat
  • Nahlásit
2423
21.5.21 14:01

Mamanek… A jednou až budete mít děti to bude problém jeho matka tě pak bude vychovávat… Rychle pryč..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13651
21.5.21 14:03

Tvůj přítel je opravdu mamánek. Na společné dovolené budete jezdit s jeho mamkou. A děti bych si s ním nepořizovala, budoucí tchyně se ti bude montovat do výchovy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13651
21.5.21 14:04
@Anonymní píše:
Já bych tak potřebovala mluvit s jeho ex :lol: ale to není možné samozřejmě.Porad to omlouvám ze má jen pěkný vztah s rodiči, ale to já taky a tohle nedělám teda, teď jsme si 4 dny nenapsali a nikdo z nás nestrada :oops:

Byl nějaký víkend jen s tebou? Aniž by jel k rodičům?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18142
21.5.21 14:05
@Anonymní píše:
Já bych tak potřebovala mluvit s jeho ex :lol: ale to není možné samozřejmě.Porad to omlouvám ze má jen pěkný vztah s rodiči, ale to já taky a tohle nedělám teda, teď jsme si 4 dny nenapsali a nikdo z nás nestrada :oops:

A posloucháš někdy, co si říkají? Ono by ti to taky možná dost ukázalo..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
767
21.5.21 14:10

Kontakt se svojí matkou kvůli tobě neomezí, takže jestli ti to vadí už teď, možná bys radši měla jít o dům dál.

Jinak já nemám nic proti tomu, když má chlap blízký vztah s matkou, naopak. Ale nesmí to zasahovat do vztahu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19316
21.5.21 14:13
@Kriss Tina píše:
Tak asi mají dobry vztah no. Můj muž teda taky mame vola každý den, přes videohovor, ale ona bydlí daleko, vidíme ji tak 3× do roka a tak tohle je víceméně jedinny kontakt, ukazuje ji děti atak, ale netají to predemnou :lol: tvůj už mi přijde spis jako mamanek, ale pokud to nějak nenarusuje váš vztah, tak by mi to bylo jedno :nevim:

To je hezky :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat