Je to nymfomanka nebo ....

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.08.19 16:20
Je to nymfomanka nebo ....

Prostě lehká holka…?
Mám známou, je ročník 1985. Nastoupila do práce, kde jsem i já. A co se neděje :lol:
Už to táhla, nebo táhne s xx muži. Dva dokonce rozvedla. Víc paeudovztahu najednou nebylo pro ní problém… :roll: :mrgreen:

Přitom měla doma manžela (starší asi o 20+let). Můj milý tvrdí, že je prostě nymfomanka. Já osobně a další holky si myslíme, že je prostě ku.va, protože se samozřejmě nechává ráda obětovat a co se ví, je na peníze.

A pak tu máme jednu holcinu, bylo jí 23 let když ji sbalil na 6 týdnů o 20+let starší chlápek. Spálila mosty s přítelem, k dotyčnému se chtěla nastěhovat a ejhle, to se mu nezamlouvalo. Odstřihl ji. A oba teď konci… Zjistila, že je proutník a románku měl v práci několik

Váš názor?

Prosím o zachování anonymity.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 Další »
Reakce:
MP Krista
Zasloužilá kecalka 934 příspěvků 08.08.19 16:22

Jo Jo, paní. To za našich mladých let nebývalo, viďte???

Premek_Orac
Kelišová 5450 příspěvků 08.08.19 16:24

Můj názor je, že je mi to jedno. Každej je zodpovědnej za sebe, a nese si za své chování následky…

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.08.19 16:24

@MP Krista Jsem o tři roky mladsí, než dotyčná. Tak že ještě mladice :lol:

MP Krista
Zasloužilá kecalka 934 příspěvků 08.08.19 16:25

A drbna první kategorie.

wildcherry
Neúnavná pisatelka 18405 příspěvků 08.08.19 16:26

Chces jako po nas, aby jsme rozsekly, jestli je kur.va nebo nymfa? Nebo co? :lol:…Jestli vas to holky v praci trapi, tak se ji zeptejte ne? Lepsi jak si o ni psat na netu :mrgreen:

Uživatel je onlineJanli
Echt Kelišová 9869 příspěvků 08.08.19 16:26

Já si myslím, že dokud ti nelezou za tvým chlapem, je ti do toho houby. Jejich věc, jejich život, jejich boj. Od té doby co zmizely z domů pavlače se chodí pomlouvat druhý na emimino :roll:

Anny0694
Kecalka 115 příspěvků 08.08.19 16:29

Aneb velmi křehké vztahy live

ludmilaadamkova
Závislačka 2937 příspěvků 08.08.19 16:31

Ja si myslim ze je to trpaslik.

Annabela11
Závislačka 4209 příspěvků 08.08.19 16:33
@Anonymní píše:
Prostě lehká holka…?
Mám známou, je ročník 1985. Nastoupila do práce, kde jsem i já. A co se neděje :lol:
Už to táhla, nebo táhne s xx muži. Dva dokonce rozvedla. Víc paeudovztahu najednou nebylo pro ní problém… :roll: :mrgreen:

Přitom měla doma manžela (starší asi o 20+let). Můj milý tvrdí, že je prostě nymfomanka. Já osobně a další holky si myslíme, že je prostě ku.va, protože se samozřejmě nechává ráda obětovat a co se ví, je na peníze.

A pak tu máme jednu holcinu, bylo jí 23 let když ji sbalil na 6 týdnů o 20+let starší chlápek. Spálila mosty s přítelem, k dotyčnému se chtěla nastěhovat a ejhle, to se mu nezamlouvalo. Odstřihl ji. A oba teď konci… Zjistila, že je proutník a románku měl v práci několik

Váš názor?

Prosím o zachování anonymity.

Tak ona 2rozvedla? tak bych rekla ze je spíše problem v těch panech ne? Resila bych svuj život ne zivot ostatních.

kačka39
Zasloužilá kecalka 540 příspěvků 08.08.19 16:33

Ta první si chce užít, co to jde. Ta druhá je mladá a blbá, možná byla ještě zamilovaná. Je to jejich věc. :dance:

opozice
Neúnavná pisatelka 15532 příspěvků 08.08.19 16:36
@wildcherry píše:
Chces jako po nas, aby jsme rozsekly, jestli je kur.va nebo nymfa? Nebo co? :lol:…Jestli vas to holky v praci trapi, tak se ji zeptejte ne? Lepsi jak si o ni psat na netu :mrgreen:

no, ale co se jí mají zeptat? Jak by ta otázka měla znít? :think: :dance:

zu.syk
Zasloužilá kecalka 560 příspěvků 08.08.19 16:43
@Anonymní píše: …protože se samozřejmě nechává ráda obětovat

Sakryš, a jak přesně to obětování probíhá? :lol:

Uživatel je onlineKačus82
Kelišová 7028 příspěvků 08.08.19 16:44

Jeee, to je dobrý :lol: skoda, ze tu neni hlasovaci tlacitko.
Ale dobra, zadrbu: ta prvni si podle me hleda lasku a intimitu a nevi, jak na to, tak se rozdává. Jinak uplne neznam charakteristicke znaku k…ev, takze je tezke, jednoznacne zařadit :think: jeste me napadlo, ze konecne na stara kolena poznala orgasmus a nemuze se toho pocitu nabazit, budiz ji přáno.

A na tu druhou teda nazor nalezam tezko, tu situaci teda nezavidim. Je mozne, ze s pritelem uz mela prechozeny vztah a starsi Donchuan v ni nahle probudil vasen. Kazdopadne urcite to dobre dopadne, najde si tretiho a bude happy.

Jeste mi dovol jedno prani- nebudte na ne zle. Zeny „lehcich mravu“ jsou vetsinou dost nejiste, ale moc fajn holky a ta druha ma asi ted nalozino dost sama o sobe…

Tina69
Kecalka 107 příspěvků 08.08.19 16:45

Čo ťa vôbec potom??? prečo sa vôbec do nich staráš. Pozametaj si najskôr pred svojim domom, až potom hodnoť… bože ako dedinská drbna.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 Další »
Váš příspěvek
Reklama