Je to opravdu bojkot kojení?

969
7.1.20 16:35

Je to opravdu bojkot kojení?

Ahojte holky mám dotaz a už sem opravdu vyčerpaná. Mám doma skoro 3 měsíčního chlapečka. Od porodnice prikrmuju UM, protože se mi udělalo mléko asi až po 5 dnech od porodu. Po neustálém nátlaku kamaradek zkouším jenom kojit( a chci samozřejmě jenom kojit), protože mléka je dost. Jenže malý asi jak je zvyklý na flašku tak mi minimálně 1× denně chytá hysterak u kojení. Trvá to tak hodinu ale opravdu hodně řve. Pak si dá říct a konečně se napije z prsa. A já se ptám je opravdu možné že tak malé miminko je tak vyčůrané že si vyřvává flašku? Nebo za tím může být něco jineho? Já to jeho řvaní proste nedávám :(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
7470
7.1.20 17:31

Nejspis ho boli bricho bych rekla.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
969
7.1.20 18:15

@Tarjei boliva ho bříško večer a to se spíš kroutí a mrčí a celkově je neklidnej. A prdi u toho. Takže břicho bych neřekla že to je :?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1853
7.1.20 18:28

Může klidně prdet a bolet ho bříško. Bolesti většinou přichází k večeru a většinou se kroutí podobně dlouho a v podobnem čase. Zkus to vypozorovat. Nebo mu zkus před tím dát espumisan nebo jiné kapičky a uvidíš, jestli to bude stejné. Bojkot kojeni však neexistuje!! Takhle malé miminko vážně neumi být vyčůrané!! :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5335
7.1.20 18:37

Vyčůranej není, maximálně zvyklej na to, že mu to teče jak po másle. Nebývá to večer? To je neklid celkem normální.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
969
7.1.20 19:30

@suzka1 mě se tomu právě taky nechce věřit, že tak malé miminko by to umělo :? Právě že je to většinou odpoledne když má spát. Možná už je tak unavenej nebo nevím fakt co to je..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5335
7.1.20 19:57

@Janičcka92 Buď přetaženej, nebo moc vjemů, nebo ho prostě bolí bříško. Nabízej prso, buď mu nablízku, zkus kojit ve vaně, v nosítku, v savčí poloze, v poloze „zalévání“… :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1853
7.1.20 19:59

@Janičcka92 Zkus ty kapicky, uvidíš. A takhle mala mimca vydrží bdít 1-2hodiny, pak chtějí zase spinkat, tak nevím, kdy ti chodí spát. Ale jestli se vyloženě kroutí, tak si myslím, že to bude bříško.. :cert:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
969
7.1.20 20:29

@suzka1 no tak to vydrží klidně i dýl vzhůru teda :? Espumisan mu dávám ob kojení právě. Zkusím ho ještě vzdycky nejdřív uspat jestli se mu nechce jen spát teda.. Dopoledne je to dobrý to s ním jdu ven a v kočárku krásně usne, ale doma mu to prostě moc nejde :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1853
8.1.20 08:35

@Janičcka92 Hele, ja mam dvojcata a kluci přes den spi jedině v kočáre, doma by se radši zblaznili, než by usnuli. A to třeba i když mají teplotu od zubu, skoro netuší ani o světě, tak doma prostě přes den spat nebudou.. :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat