Je to opravdu email od Microsoftu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

lokinka2011
Kecalka 119 příspěvků 17.12.17 20:07
je to opravdu email od Microsoftu?

Ahoj, potřebuji nutně poradit. Dnes odpoledne jsem dostala tento email od account-security-noreply@accou­ntprotection.mi­crosoft. com. Myslíte si že je opravdu od Microsoftu? nevím co mám dělat. Účet Microsoft
Výstraha zabezpečení
Myslíme si, že se asi na váš účet Microsoft dostal někdo jiný. Když se taková věc stane, potřebujeme, abyste při dalším přihlášení ověřili svoji identitu prostřednictvím bezpečnostní kontroly a potom si změnili heslo.
Pokud má k vašemu účtu přístup někdo jiný, má vaše heslo a možná se zkouší dostat k vašim osobním údajům nebo chce poslat spam.
Jestli jste si účet ještě neobnovili, můžeme vám teď pomoct to udělat.
Obnovit účet
Podívejte se, jak si můžete účet víc zabezpečit.
Děkujeme.
Tým, který se stará o účty Microsoft

Reklama

Reakce:

martina.se
Hvězda diskuse 56898 příspěvků 17.12.17 20:09

:think: :think: já bych na to nereagovala..

Příspěvek upraven 17.12.17 v 20:15

pikola
Neúnavná pisatelka 18751 příspěvků 17.12.17 20:12

https://support.microsoft.com/…account-team
Stačí zadat do googlu

lokinka2011
Kecalka 119 příspěvků 17.12.17 20:16

@martina.se @pikola moc děkuji! Ulevilo se mi.

samuelle
Kecalka 347 příspěvků 17.12.17 20:20
@lokinka2011 píše:
@martina.se @pikola moc děkuji! Ulevilo se mi.

Já si asi stojím na vedení, ale někdo se naboural do tvého účtu a tobě se ulevilo? :mrgreen: Já osobně bych byla radši kdyby to byl spam :nevim:

pikola
Neúnavná pisatelka 18751 příspěvků 17.12.17 20:20

Jinak pokud máš podezření, přihlas se do svého účtu ale ne přes ten odkaz a hesla si změn.

vokishka
Extra třída :D 12014 příspěvků 17.12.17 20:33
@samuelle píše:
Já si asi stojím na vedení, ale někdo se naboural do tvého účtu a tobě se ulevilo? :mrgreen: Já osobně bych byla radši kdyby to byl spam :nevim:

já myslím, že se právě ještě nenaboural. Hesla by mu poskytla, kdyby se přihlásila přes odkaz, ne? Alespoň tak to chápu já.

samuelle
Kecalka 347 příspěvků 17.12.17 20:39

Pokud dostanete e-mail od týmu účtu Microsoft a doména e-mailové adresy je @accountprotec­tion.microsof­t.com, můžete této zprávě důvěřovat a otevřít ji.

Já to chápu tedy tak, že email je opravdu oficiální a Microsoft má podezření ze zneužití účtu a tak uživatelku varuje :nevim:

lokinka2011
Kecalka 119 příspěvků 17.12.17 23:18

Tak opravdu je to oficialní email, jsem v šoku že se mi někdo naboural do účtu. Jen mě prosím uklidněte že mi nemohli ukrást fotky co mám v počítači? Omlouvám se jestli se blbě ptám ale opravdu jsem v šoku a navíc až tak dobře nechápu co všechno mohli zneužít.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aby bylo mateřství jen samá radost!

Objevila jste dvě čárky na těhotenském testu poprvé nebo kolem vás už běhá... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Tipy na zdravé recepty přímo od výherkyň

Jaká zdravá jídla vedou v domácnostech výherkyň naší soutěže o hubnutí pod... číst dále >

Články z Expres.cz

Mladý fotbalista z Vrchlabí se po zápase oběsil. Bylo to kvůli nešťastné lásce?

Další fotbalista si vzal život. V noci z pátku na sobotu spáchal sebevraždu... číst dále >

Wow! Takhle sexy Petru Kvitovou asi neznáte: Trumfla i slavné topmodelky!

Úspěšná tenistka Petra Kvitová (28) je ve skvělé formě. Aktuálně to dokazuje... číst dále >

Články z Ona Dnes

Mámina péče už se nedala vydržet, říká Petr. Dětí jako on jsou tisíce

Některé děti prožijí víc, než mohou unést. Ozvat se není snadné. Je potřeba,... číst dále >

Soutěž Léto v plavkách má vítěze druhého kola

Plavky jsou pro nás nepostradatelnou součástí léta. Na pláži u moře, u... číst dále >

Reklama