Je to opravdu jen kamaradstvi?

Anonymní
12.9.21 07:21

Je to opravdu jen kamaradstvi?

Potkala jsem muze, ktereho mam moc rada, ale rekli jsme si, ze budeme kamaradi. Hlavne proto, ze on ma dost narocnou praci a nejake zdravotni problemy a ja si nechci ublizit. Kazdopadne se chovame k sobe uplne jinak nez ke kamaradovi (teda aspon ja se tak k zadnemu kamaradovi nechovam):
Kdyz se potkame, vzdycky mi da pusu na pusu a obejme me tak, ze citim, ze me nechce pustit. Kdyz se loucime, vzdycky me da pusu na pusu, bez toho neodejde a zase velikanske objeti. Kdyz vedle sebe sedime nebo se divame na film, drzi me za ruku a hladi me ruku, rameno, zada. Vzdy zacne on. Kdyz jsme u sebe ruku mi drzi pokazde nebo me proste hladi. Nikdy to nezacinam ja. Je tam proste pocit neuveritelne blizkosti. Nic sexualniho, ale vim, ze nikoho jineho nema.
A tady bych se chtela zeptat na vas nazor - prijde vam to jako kamaradstvi? Chovali jste se takhle nekdy ke svemu kamaradovi? Nechci se zranit. Snazim se to brat s rozumem, ale tyhle doteky mi prijdou intimnejsi nez sex. Co si o tom myslite?

Dekuji za odpovedi a prosim ty, co si chteji rypnout, at si to odpusti..

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
34496
12.9.21 07:34
@Anonymní píše:
Potkala jsem muze, ktereho mam moc rada, ale rekli jsme si, ze budeme kamaradi. Hlavne proto, ze on ma dost narocnou praci a nejake zdravotni problemy a ja si nechci ublizit. Kazdopadne se chovame k sobe uplne jinak nez ke kamaradovi (teda aspon ja se tak k zadnemu kamaradovi nechovam):
Kdyz se potkame, vzdycky mi da pusu na pusu a obejme me tak, ze citim, ze me nechce pustit. Kdyz se loucime, vzdycky me da pusu na pusu, bez toho neodejde a zase velikanske objeti. Kdyz vedle sebe sedime nebo se divame na film, drzi me za ruku a hladi me ruku, rameno, zada. Vzdy zacne on. Kdyz jsme u sebe ruku mi drzi pokazde nebo me proste hladi. Nikdy to nezacinam ja. Je tam proste pocit neuveritelne blizkosti. Nic sexualniho, ale vim, ze nikoho jineho nema.
A tady bych se chtela zeptat na vas nazor - prijde vam to jako kamaradstvi? Chovali jste se takhle nekdy ke svemu kamaradovi? Nechci se zranit. Snazim se to brat s rozumem, ale tyhle doteky mi prijdou intimnejsi nez sex. Co si o tom myslite?Dekuji za odpovedi a prosim ty, co si chteji rypnout, at si to odpusti..

Ne, kdyby mi bylo 15, tak mi stačí ta ručička. Ve 25 bych s žádným mužem takto nekamarádila. Pak taky můžeš ve 35 zjistit, že bys ráda rodinu a kolem máš jen pár „bezva“ kámošů.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1821
12.9.21 07:41

Ne, k žádnému kamarádovi jsem se tak nikdy nechoval :andel:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17123
12.9.21 07:45

Kolik takovych „kamaradek“ ma on? :nevim:
Muze mit problem se sexualitou, proto zadnou partnerku nema :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
252
12.9.21 07:48

Ano. Zažila jsem to. Je to něco jako hodně blízké přátelství. V čem je problém? Že dva lidi, kterým nic nebrání, nemají důvod se takto chovat. Pokud cítí takhle obrovskou blízkost, pak taky chtějí opravdový vztah. Takže bud to tak žhavé nebude a prostě te má jen opravdu hodně rád, nebo jsou tam nějaké silne objektivní důvody, proč víc být nemůže.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6591
12.9.21 07:48

A on je impotent nebo co? Moc to nechápu a asi bych s ním neztracela čas.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18479
12.9.21 08:13

Ne, kamarády mám, ale tohle je ža čarou

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ou
17927
12.9.21 08:18

Ne, není to kamarádství, protože ty ses zamilovala a teď hledáš sebemenší náznak toho, že to je vzájemné.

Jenže on o sex, natož vztah z nějakého důvodu nestojí.

Plán neublížit si je v háji. Je mi líto.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
743
12.9.21 08:21

Kdo koho teda odmítnul?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
139
12.9.21 08:48

Já myslím, ze vztahy nemusí byt nijak definované. To záleží na Vas, pokud mají kamarádi potřebu se objimat a držet za ruce proč ne. Pokud se dva lidi rozhodnou, ze nechtějí partnerský vztah, i když se mají radi, tak klidně můžou byt kamarádi, byť do sebe zamilovaní. Důležité je, aby Vám oběma to nastavení vyhovovalo a nikoho nezranovalo, abyste dokázali mluvit o tom, co od vztahu chcete. je jedno jak tomu budete říkat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14687
12.9.21 08:59

Ty ho milujes a chces vic, on vic nechce.

Myslis, ze muz, kteremu se libis a pritahujes ho, by se spokojil s drzenim za ruku…?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4320
12.9.21 09:36

Proč si necháš dávat pusu na pusu od kamaráda?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
645
12.9.21 10:14

Ne tohle je kockopes a věř mi, že je to ta nejhorší forma "vztahu, který k chlapovi můžeš mít.

Já to mám jasně nastavený. Buď chci vztah anebo přátelství, kde je přípustné maximálně obětí (většinou při setkání a loučení)a sem tam nějaká lichotka.

Přátelství s výhodami nemám, to láme srdce. To když už, tak se na jednu noc. Že je někdo nešťastný a nemá se ke komu přitulit, jsem nikdy nikomu dlouhodobě nedovolila a když jsem na to přišla, že jsem jen děvče na neděli, udělala jsem s tím krátký proces. Já se totiž z těhle „sr*čeká vztahů“ poněkud dlouho léčim.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
33147
12.9.21 10:18
@Anonymní píše:
A tady bych se chtela zeptat na vas nazor - prijde vam to jako kamaradstvi? Chovali jste se takhle nekdy ke svemu kamaradovi? Nechci se zranit. Snazim se to brat s rozumem, ale tyhle doteky mi prijdou intimnejsi nez sex. Co si o tom myslite?Dekuji za odpovedi a prosim ty, co si chteji rypnout, at si to odpusti..

Může to být jeho pojetí kamarádství, někdo je kontaktnější.

A Ty ses zamilovala, že, jinak nevidím důvod to řešit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
LvE
378
12.9.21 10:49

Jestli chceš znát odpověď, zkus si představit nějaký pár a holka by měla takového kamaráda jak ty…myslíš, že by to její přítel bral jako kamarádství? 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat