Je to opravdu stafylokok??

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
LeonkaLenka
Stálice 58 příspěvků 26.03.19 20:17
Je to opravdu stafylokok??

Uz 2 mesice se mi na noze objevuji a mizi a objevuji a mizi a tak stale dokola puchyre mezi prsty a sem tam to zasahuje i na chodidlo nohy, byla jsem u dr a ta rekla ze to je stafylokok, dala mi atb a mast, ted jsem atb dobrala ale puchyre se mi delaji stale dokola, hlavne co jsem nasla na netu tak to co tam ukazuji jako stafylokoka tak to co mam ja vypada uplne jinak…mel jste ho nekdo? jak to vypadalo?? Ja mam puchyre plne vody, boli to, svedi to silene… :,(

Reakce:
Kriss Tina
Echt Kelišová 9506 příspěvků 26.03.19 20:21

Není to spíš plíseň? Mě se dělaly takové malé vodnate puchyrky, strašně svěděly, když sem měla nevhodnou obuv a potila se mi noha.

LeonkaLenka
Stálice 58 příspěvků 26.03.19 20:43

@Kriss Tina 2 mesice furt a furt dokola?? To si nemyslim,a puchyre jsou docela velike a rikam si ze plisen dr snad pozna ne :nevim:

Lucka1111
Ukecaná baba ;) 1522 příspěvků 26.03.19 20:59

@LeonkaLenka byla jsi na kožním? Může to být plíseň, nebo třeba dyshidrotický ekzém.

Kriss Tina
Echt Kelišová 9506 příspěvků 26.03.19 21:02

@LeonkaLenka u jakyho dr si byla? Na kožním? Praktik tohle fakt poznat nemusí…

LeonkaLenka
Stálice 58 příspěvků 27.03.19 08:29

@Lucka1111 byla jsem na kozni pohotovosti,uz jsem nemohla ani chodit a strasne to bolelo :disappointed:k tomu ekzemu jak pisete bych se priklanela prave ja podle toho co sem nasla na netu

LeonkaLenka
Stálice 58 příspěvků 27.03.19 08:30

@Kriss Tina jojo na koznim

Lucka1111
Ukecaná baba ;) 1522 příspěvků 27.03.19 09:25

@LeonkaLenka tak jedině zkusit znova kožní ambulanci. Ona spousta věcí na kůži vypadá stejně, takže se někdy zkouší postupně víc mastí. Asi by bylo dobré z toho udělat stěr. A jestli tam jsou puchýře, tak se snažit držet nohu v suchu, určitě používat jen bavlněné ponožky, ne syntetické. Můžeš zkusit nějaký clotrimazol spray, je volně prodejný a pomohl by na plíseň, je třeba ho používat alespoň 14 dní třeba 2-3× denně. Ale lepší by asi bylo znova navštívit kožní ambulanci.

LeonkaLenka
Stálice 58 příspěvků 27.03.19 13:31

@Lucka1111 dnes jsem obvolala spoustu koznich,a objednani mozne nekdriv na cerven a ze si mam dojit k praktikovi a bud ze me bude lecit on a nebo mi da zadanku na kozni a pak ze muzu prijit na cekacku,jak jsem byla na pohotovosti tak my ty obr puchyre propíchli,takze doma jsem pokracovala,jinak sem fakt nemohla ani chodit :,(

Váš příspěvek
Reklama