Je to plíseň nehtu? 2,5letý syn

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Maritina
Kecalka 166 příspěvků 09.05.18 20:16
Je to plisen nehtu?2,5 lety sy

Uz pul roku ma syn na obou maliccich ztlustele nehty. Lecili jsme exoderilem, ale nic.Je to plisen? Chci se zeptat, nez pobezime k dr.

Reakce:
M-i-ch-e-l-l-e
Kecalka 267 příspěvků 1 inzerát 09.05.18 20:21

Dobrý den, asi Vám tím moc nepomohu, ale jako malé mi na obě nožky spadla cihla z výšky asi 2,5m. Nebylo nic zlomeného, ale od té doby až do dospělosti mám takovéhle nehty na malíčkách a k tomu se mi na vnější straně nehtu na malíčku dělá jakoby boule z nehtu, která jde normálně odstřihnout.

lampicka11
Závislačka 3547 příspěvků 5 inzerátů 09.05.18 20:23

Vypadá to ze jo

Pennya
Ukecaná baba ;) 1416 příspěvků 09.05.18 20:47

Taky mám takové malíčky na nohou…už hodně dlouho let..jen malíčky..si řikám kdyby to byla plíseň, asi by to přelezlo i na jiný prst ne?

Ou
Kelišová 6318 příspěvků 09.05.18 20:57

Ano je - zajděte s tím k pediatrovi pro něco na předpis, dezifikujte pravidelně boty, především je často střídejte a nechávejte vyschnout i od potu obyčejného potu a vyvářejte ponožky, nebo je perte s nějakou desinfekcí.

Maritina
Kecalka 166 příspěvků 10.05.18 10:28

S desinfekcí peru běžně, ještě zkusím ty boty. K dr teda zajdeme, protože Exoderil, Tea tree nám vůbec nepomohli. Díky za rady

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Mějte plně pod kontrolou, jaká videa sleduje vaše dítě na YouTube

YouTube sledují děti již od předškolního věku a snadno se mohou dostat k... číst dále >

Tělocvik děti nebaví a pohybová gramotnost klesá. V čem je problém?

Studie Mezinárodní zdravotnické organizace potvrdila, že za posledních 13 let... číst dále >

Články z Expres.cz

Kadeřávková účtuje se svými ex: Byla jsem vaše nejlepší, nechci vás ani za milion!

Mladá herečka Anna Kadeřávková (21), která září v nekonečném seriálu Ulice,... číst dále >

Proč jste chodil za Vondráčkovou? Hádek po otázce předvedl totální zkrat

Bezhlavým útěkem zakončil rozhovor Matěj Hádek pro Expres.cz. Nelíbila se mu... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sedm tipů, jak vyřešit manželské neshody

Pokud spolu lidé umějí komunikovat, nemusí rozpory končit házením talířů nebo... číst dále >

Pohádky jsou švindl, říká psychiatr Radkin Honzák

Pohádky a Vánoce k sobě patří jako kapr a šupiny. Radkin Honzák však říká, že... číst dále >