Je to plíseň nehtu? 2,5letý syn

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Maritina
Kecalka 101 příspěvků 09.05.18 20:16
Je to plisen nehtu?2,5 lety sy

Uz pul roku ma syn na obou maliccich ztlustele nehty. Lecili jsme exoderilem, ale nic.Je to plisen? Chci se zeptat, nez pobezime k dr.

Reklama

Reakce:

M-i-ch-e-l-l-e
Kecalka 161 příspěvků 09.05.18 20:21

Dobrý den, asi Vám tím moc nepomohu, ale jako malé mi na obě nožky spadla cihla z výšky asi 2,5m. Nebylo nic zlomeného, ale od té doby až do dospělosti mám takovéhle nehty na malíčkách a k tomu se mi na vnější straně nehtu na malíčku dělá jakoby boule z nehtu, která jde normálně odstřihnout.

novakova.t
Závislačka 2964 příspěvků 09.05.18 20:23

Vypadá to ze jo

Pennya
Zasloužilá kecalka 949 příspěvků 09.05.18 20:47

Taky mám takové malíčky na nohou…už hodně dlouho let..jen malíčky..si řikám kdyby to byla plíseň, asi by to přelezlo i na jiný prst ne?

Ou
Závislačka 4511 příspěvků 09.05.18 20:57

Ano je - zajděte s tím k pediatrovi pro něco na předpis, dezifikujte pravidelně boty, především je často střídejte a nechávejte vyschnout i od potu obyčejného potu a vyvářejte ponožky, nebo je perte s nějakou desinfekcí.

Maritina
Kecalka 101 příspěvků 10.05.18 10:28

S desinfekcí peru běžně, ještě zkusím ty boty. K dr teda zajdeme, protože Exoderil, Tea tree nám vůbec nepomohli. Díky za rady

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

OSVĚDČENO: Výlety, které zabaví děti a neunaví rodiče

Zavřené školky a letní prázdniny si žádají jediné – vyrazit na... číst dále >

Nákup na AliExpressu: Jak ho zvládnout krok po kroku?

Dámské, pánské i dětské oblečení, hračky, dekorace, nábytek, šperky… zkrátka... číst dále >

Články z Expres.cz

Jiří Mádl se rozešel s krásnou Zuzanou! Krach vztahu prý těžko nese

Jiřímu Mádlovi (31) se ve vztazích zatím nedaří a zdá se, že je znovu volný.... číst dále >

Britské šílenství: Fotbal narušuje svatby i divadelní představení!

Anglie je kolébkou fotbalu, nabízí tu nejlepší ligovou soutěž na světě, jenže... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sára Saudková: Dědeček Jan je pro mé děti něco jako paní Columbová

Žila s fotografem Janem Saudkem, dnes vychovává čtyři děti s jeho synem... číst dále >

VIDEO: Módě ve Varech vládla romantika, velké brýle a pohodlné tenisky

Móda návštěvníků karlovarského filmového festivalu se v posledních letech... číst dále >

Reklama