Je to plíseň nehtu? 2,5letý syn

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Maritina
Stálice 61 příspěvků 09.05.18 20:16
Je to plisen nehtu?2,5 lety sy

Uz pul roku ma syn na obou maliccich ztlustele nehty. Lecili jsme exoderilem, ale nic.Je to plisen? Chci se zeptat, nez pobezime k dr.

Reklama

Reakce:

M-i-ch-e-l-l-e
Kecalka 139 příspěvků 09.05.18 20:21

Dobrý den, asi Vám tím moc nepomohu, ale jako malé mi na obě nožky spadla cihla z výšky asi 2,5m. Nebylo nic zlomeného, ale od té doby až do dospělosti mám takovéhle nehty na malíčkách a k tomu se mi na vnější straně nehtu na malíčku dělá jakoby boule z nehtu, která jde normálně odstřihnout.

novakova.t
Závislačka 2719 příspěvků 09.05.18 20:23

Vypadá to ze jo

Pennya
Zasloužilá kecalka 915 příspěvků 09.05.18 20:47

Taky mám takové malíčky na nohou…už hodně dlouho let..jen malíčky..si řikám kdyby to byla plíseň, asi by to přelezlo i na jiný prst ne?

Ou
Závislačka 4193 příspěvků 09.05.18 20:57

Ano je - zajděte s tím k pediatrovi pro něco na předpis, dezifikujte pravidelně boty, především je často střídejte a nechávejte vyschnout i od potu obyčejného potu a vyvářejte ponožky, nebo je perte s nějakou desinfekcí.

Maritina
Stálice 61 příspěvků 10.05.18 10:28

S desinfekcí peru běžně, ještě zkusím ty boty. K dr teda zajdeme, protože Exoderil, Tea tree nám vůbec nepomohli. Díky za rady

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Počítání peněz, samota i blýskání na lepší časy. Jak se žije maminkám samoživitelkám z eMimina?

Byla to láska jako trám, ale po svatbě se z něj stal jiný člověk. Nezměnil se... číst dále >

Jak si sbalit tašku do porodnice a nezbláznit se

Jmenuju se Laura a čekám druhé dítě. A možná to znáte taky – to si takhle... číst dále >

Články z Expres.cz

Řepka a jeho skandály neunikly ani zahraničím novinářům, řeší se v Británii

Tomáš Řepka se znovu dostal do britských médií. Tentokrát ale ne kvůli svému... číst dále >

Je Janečkova manželka taky sestra? Lidé se smějí jeho milence za nový projekt

Lilia Khousnoutdinová se mediálně proslavila nejvíc tím, že se provalil její... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pacientka z Aktipu: Děti jsem měla fiktivně balit do zlaté karimatky

Za třináct návštěv v pražském psychosomatickém institutu Aktip zaplatila... číst dále >

Čtyři účesy, které vás udělají mladší, než ve skutečnosti jste

Jako mladé holky si můžeme dovolit experimentovat nejen s oblečením, ale také... číst dále >

Reklama