Je to plodová voda nebo výtok?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.08.19 10:19
Je to plodová voda nebo výtok?

Ahoj. Více méně celý druhý trimestr trpím na výtok. Poslední dobou je ale dost vodnatý, občas bílý. Mám obavy jestli to nemůže být i plodová voda, ale na kalhotkách mi to nechává bílé fleky, to by Voda asi nedělala, ne? Neteče furt, občas jen cítím, že něco vyteklo, nemá to souvislosti s pohybem, občas chodím a nic a občas si Sednu a stane se to. Jsem plašil, ale myslím že z vložky by ani moc nezjistil protože toho není Tolik. Děkuji

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Teresa.p
Zasloužilá kecalka 664 příspěvků 15.08.19 10:30

Z vlozky by zjistili i z maleho mnotstvi. vem si obyc porodnickou vlozku (ne always apod) a zajed s ni do porodnice postrikaji to temeswary roztokem nebo muzou vzit i vzorek z hrdla. nebo se domluv se svym gynekologem zda muzes s vlozkou prijet. spis to bude vytok.

prceek55
Zasloužilá kecalka 702 příspěvků 15.08.19 12:37

Mně když unikala plodova voda tak jsem to poznala tak že jsem cítila vždy jak ze mě něco teče.. U vytoku jsem to nikdy necítila.. Jen našla na vložce nebo kalhotkách :roll:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.08.19 12:41

@prceek55 já to cítím, ale ne vždy. Nevím jestli běžet na porodnici, už jsem tam byla párkrát a nechci aby mě měli za blbku. Můj gynekolog má dovolenou. Říkám si, že když to nechává bílý flek na kalhotkách že to bude spíš výtok :nevim:

prceek55
Zasloužilá kecalka 702 příspěvků 15.08.19 12:48

A v jakém jsi týdnu? Tak můžeš mít třeba výtok zároveň s plodovou.. Já myslím že jsem to úplně čiré taky neměla :nevim:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.08.19 12:52

@prceek55 teprve 27tt

Bídžej
Ukecaná baba ;) 2223 příspěvků 1 inzerát 15.08.19 12:59

Spíš to bude výtok, nicméně.. udělala bych to, co radí @Teresa.p a radši jela, ale chtěla bych i UTZ - Temešváryho roztok není spolehlivý na 100% a mně třeba 4 promáčené vložky za sebou neodhalil jako plodovku a byla. Což se potvrdilo právě na UTZ, kdy jí druhý den bylo prokazatelně méně. Ale většinou to odhalí, takže začni tím :palec:

prceek55
Zasloužilá kecalka 702 příspěvků 15.08.19 13:26

No tak to bych jela.. Mně takhle unikala v 38tt museli mne porod potom vyvolat.. Nicméně jak říká @Bídžej kdyz jsem tam tenkrát byla v sobotu ze mne uniká plodova voda poslali mne domu s tím že ten jejich test to nepotvrdil a bylo to jak kdybych si to vymyslela.. No a v neděli prostě sem si říkala to není možný když to cítím jak to teče nejsem blbá tak jsem tam jela znovu a najednou ejhle byla to plodovka.. Mumlali si tam že průser že den předtím me poslali domu.. No tak si mě tam nechali a v úterý vyvolali porod.. Radši jet 10× než vůbec.. Kdo ví jak by to dopadlo kdybych tam nejela znovu.. A to jsem si říkala že se na mě zase budou dívat jak na nějakou trapku co si vymysli.. Nakonec ale oni byli ti trapaci to posrali :think:

Teresa.p
Zasloužilá kecalka 664 příspěvků 15.08.19 14:21

@Bídžej fakt? ja delala 5 let na porodnici a je pravda, ze parkrat se zbarvila i vlozka od potu. nicmene delali jsme tam ster z hrdla a ten se odeslal do labiny a tam rekli, jestli je to PV nebo neni. jsem na md uz 4 roky tak treba uz maji zase lepsi vymozenosti.

Bídžej
Ukecaná baba ;) 2223 příspěvků 1 inzerát 15.08.19 14:51

@Teresa.p tak v mém případě nebyl žádný stěr (bylo to 2/2018), jen UTZ a hospitalizace, domů jsem jet odmítla. Vložky jsem postupně nosila celou noc úplně durch a nikdy test nic :nevim: dokonce mi tvrdili, že je to určitě jen tekutá hlenová zátka :lol: až druhý den dopoledne udelala jiná Dr další UTZ a porovnala ho s předchozím a ejhle :mrgreen:

Bídžej
Ukecaná baba ;) 2223 příspěvků 1 inzerát 15.08.19 14:52

@Teresa.p a tedy co jsem to tu tehdy řešila, nejsem zdaleka jediná, u koho selhal :think:

Teresa.p
Zasloužilá kecalka 664 příspěvků 15.08.19 15:03

@Bídžej tak oligohydramnion na uz videt lze kdyz voda tece, ale kdyz takto odteka a zase se doplnuje prirozene, tak to asi u zakladatelky nepoznaji. :nevim: tak jedine ten ster z hrdla

Teresa.p
Zasloužilá kecalka 664 příspěvků 15.08.19 15:05

Odtekla mi voda na rizikovym. plna postel vody a doktorka pry: treba to voda nebyla :lol: :lol: :lol: strasne jsem brecela, ale jak z ni vypadlo tohle tak jsem se musela zacit smat :mrgreen:

Bídžej
Ukecaná baba ;) 2223 příspěvků 1 inzerát 15.08.19 15:06

@Teresa.p to už na mě mluvíš moc latinsky :mrgreen: ale stěr zní rozhodně dobře a spolehlivě :palec:

Teresa.p
Zasloužilá kecalka 664 příspěvků 15.08.19 15:09

Zakladatelko radsi to res. tehotna jsi parkrat za zivot a kdyz se neco stane tak te nikdo nebude placat po zadech: pani to jste hodna, ze jste neotravovala. jsou tam od toho. at je to ok :hug:

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama