Je možné zamilovat se znovu do té samé osoby?

Anonymní
16.7.20 18:54

Je to podle vás možné?

Dobrý den všem slecnam, chci se zeptat, jestli se člověk muže zamilovat do ty jedny a ty samy osoby po druhé? Přítel se směnou rozesel před cca 2 rokama protože jsme se začali hodně hadat a nakonec mi řek, ze už ke mne stejně nic necítí, tak odesel, teď po dvou letech jsme se potkali a tvrdí mi, ze se do mě zase šíleně zamiloval, no jako nevim jestli mu mám věřit a jestli je to vubec možné, bojim se, ze hraje nějaký divadlo. :nevim: jinak je pravda ze na mě kouka asi z jiného úhlu pac když se rozesel tak mi bylo 18, teď mi je už 20. No nevim jestli mu věřit

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

649
16.7.20 18:59

Jak to myslí, ukáže až čas. Ze začátku bych měla obavu, jestli tě nechce jen do postele. Jestli o něj máš zájem, bych to zkusila

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17658
16.7.20 19:00

Jestli je to mozne nevim, spis si treba uvedlmil co v tobe mel, ale osobne bych po tom nepatrala. Odesel jednou, muze odejit znovu…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1316
16.7.20 19:00

Možné je všechno.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
16.7.20 19:03

No to si taky rikam, ale když mě něco furt k němu láká a nevim co… :think: @Kriss Tina

• Nahlásit
  • Citovat
12911
16.7.20 19:06

Prej už 20. :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17658
16.7.20 19:07
@Anonymní píše:
No to si taky rikam, ale když mě něco furt k němu láká a nevim co… :think: @Kriss Tina

Tak to vyzkousej, ale byla bych opatrna a cekala nejakou zradu. Treba se zmenil a vyjde vam to :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
34
16.7.20 19:10

Načítámm citovaní příspěvek, Čekejte prosím…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9831
16.7.20 19:53

Zkus to, uvidis. My to nevime. Ale nevylucuje se to.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
38
16.7.20 19:57

Já bych dělala ze mu věřím ale dávala bych si pozor(nepůjčila bych mu ani korunu, užívala antikoncepci, nesestěhovala bych se…)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
865
16.7.20 21:38

To samé se stalo mé kamarádce… a už jsou skoro 20 let manželé ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
16.7.20 21:41
@mončatka píše:
To samé se stalo mé kamarádce… a už jsou skoro 20 let manželé ;)

Vážně? A po jaké době se potkali znovu? A kolik jim bylo když se setkali? A kolik jim bylo když se rozesli? A nevis proč se rozesli?

• Nahlásit
  • Citovat
1833

Je to možné… Možné je všechno. Mám to v rodině. Sestra je s partnerem od 15ti s dvou letou pauzou, teď mají syna, za ty dva roky, u nás aspoň, kluk dospěl a dozrál

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
@Barca 04 píše:
Já bych dělala ze mu věřím ale dávala bych si pozor(nepůjčila bych mu ani korunu, užívala antikoncepci, nesestěhovala bych se…)

Ty delas krasobruslení? Protože já ano..koukam na tvoji profilovku

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
16.7.20 21:44
@dlouha píše:
Je to možné… Možné je všechno. Mám to v rodině. Sestra je s partnerem od 15ti s dvou letou pauzou, teď mají syna, za ty dva roky, u nás aspoň, kluk dospěl a dozrál

Aha a kolik bylo partnerovi když se k sobě vrátili?

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama