Je to porod? 39tt, mám plánovaný cs

Anonymní
4.2.21 13:41

Je to porod? 39tt, mám plánovaný cs

Ahojky, prosím poraďte… Mám příští týden plánovaný císařský řez, ale mám už 2-3 den intenzivní bolesti. Již delší dobu trpím na poslíčky, takže to fakt nepoznám 😭… První porod mi rupla voda, takže fakt nevím 🤷‍♀️… Nechci plašit zbytečně, jelikož mě furt rodina vozí na pohotovost. Zánět močáku atd…
Taky jsem druhý den skoro nespala, takže to je taky znát… včera i předevčírem mě bolesti přešly po vaně nebo sprše. Dnes dopoledne sprcha, to nezabralo, tak sem před hodinkou dala teplou vanu a podbřišek a záda už tolik necítím, ale pořád mi tvrdne břicho… Dneska průjem. Nechci být za blázna :roll: a zbytečně tahat rodinu hodinu do porodnice a zpět… :roll:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
6021
4.2.21 13:44

Zatím neni. Tvrdnutí je normální. Až začnou bolesti + tvrdnutí co nepřejde po sprše tak bych jela. A jestli máš plánovaný cs tak bych si moc horkou vodu nedávala, ta ti porod může vyvolat. Dle průjmu a tvrdnutí bych řekla že to je na spadnutí. Ale porod jako takovej bys poznala.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
4.2.21 14:50

@mackA159 děkuji moc :kytka: jsem ráda, že si napsala, protože fakt si nevím rady… Když ležím tak to jde, ale před chvilkou jsem vstala a už to lehounce cítím zase v podbřišku a v kříži :zed:
Já si právě říkala, že to podle vany poznám no :zed:… Tři dny bolesti a dnes extrém a už padám na hubu :zed:

• Citovat
  • Nahlásit
13
5.2.21 12:14

Plánovaného císaře máš z nějakého důvodu takže bych to radši konzultovala s lékařem než tady na webu. buď opatrná

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
5.2.21 14:41
@Matulka11 píše:
Plánovaného císaře máš z nějakého důvodu takže bych to radši konzultovala s lékařem než tady na webu. buď opatrná

Moc děkuji za zprávu :kytka:

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
5.2.21 15:52

Mám taky plánovaného císaře a řekli mi, že jak budu mít kontrakce nebo odtok plodovky, mám přijet. Takže jestli máš kontrakce, které musíš už nějak rozhánět, asi bych radši jela.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat