Je to pozitivni ovulacni test ?

Fotoalbum tématu (7) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Lucinkal.lh
Povídálka 34 příspěvků 18.01.19 16:41
Je to pozitivni ovulacni test ?

Ahoj holky, prosím vas je to pozitivní ovulacni test? Přidávám fotku.
Nebo si mám udělat zitra nový a bude to uz lepší :nevim:

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
pikola
Neúnavná pisatelka 19906 příspěvků 18.01.19 16:58

Ne, čárky nejsou stejně silné

pavla.velova
Závislačka 4628 příspěvků 18.01.19 17:03

Nene není to máš značku wondfo? Jinak takto vypadá pozitivní ovu test :)

Lucinkal.lh
Povídálka 34 příspěvků 18.01.19 17:07

@pavla.velova
Tak myslite ze zítra by mohla carka být silnější ? Nemam s tim vůbec žádné zkusenosti. 8o

pikola
Neúnavná pisatelka 19906 příspěvků 18.01.19 17:10
@Lucinkal.lh píše:
@pavla.velova
Tak myslite ze zítra by mohla carka být silnější ? Nemam s tim vůbec žádné zkusenosti. 8o

Máš to v návodu

pavla.velova
Závislačka 4628 příspěvků 18.01.19 18:05

@Lucinkal.lh těžko říct jestli zítra bude pozitivní ale měla by být silnější kolik jsi DC? Já třeba ovulaci mám okolo 14-16DC ale ovu testy od listopadu už nedělám jen měřím bazální teplotu

Uživatel je onlineTichošlápek
Extra třída :D 12274 příspěvků 18.01.19 18:16

Takovou čárku mam cely cyklus. Pozitivní je to, co posílala @pavla.velova

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.01.19 18:40
Ovulační test Wondfo - progrese

Tohle ti třeba pomůže. Dělala jsem tento měsíc s Wondfo testy experiment. Na fotce uvidíš vývoj po dobu tří týdnů, pozitivní byl 3. a 4. 1., dnes jsem to dostala a čárka je i dnes výrazná, ale ne jako kontrolní. Tento test má hodně barviva, a proto by čárka prokazující nastupující ovulaci měla být silnější než kontrolní.

Anonym, známé nemusí vědět, že se snažíme. Jinak prosím smazat…

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.01.19 18:41

Ještě jedno foto…

Lucinkal.lh
Povídálka 34 příspěvků 18.01.19 20:49

@pavla.velova
Momentálně jsem 13 DC , cyklus mám 28-30 dni ted poslední pul roku pravidelně… ;)
Loni v Lednu jsem prodělala spontánní potrat asi v 6tt
Dali jsme si s přítelem rok pauzu, byla jsem na tom blbe… Řekli jsme si ze si ten rok užijeme , a v roce 2019 to zase zkusime.

Lucinkal.lh
Povídálka 34 příspěvků 18.01.19 20:52

@pavla.velova
Je to 3 roky co neberu antikoncepci.. A ještě rok zpátky jsem neměla pravidelný cyklus. Doktor nasadil utrogestan . asi za 4 měsíce užívání jsem otěhotněla po vice jak roce snažení.. Myslím ze mi i ten potrat pomohl znovu normálně ovulovat a menstruovat po te hormonální antikoncepci. Ta mi udělala v tele pěknou paseku.. :cert: 8o

pavla.velova
Závislačka 4628 příspěvků 18.01.19 20:53

@Lucinkal.lh tak ještě zkousej pár dní testovat měla by se ti dostavit ovu pokud nemáš problém že by jsi občas měla anovulacni cyklus nejdéle může přijít 19Dc záleží jak máš dlouhou LF jestli víš

Lucinkal.lh
Povídálka 34 příspěvků 18.01.19 20:57

@pavla.velova
Odedneska me picha práva strana , to pocituji už par měsíců vždycky tak snad se to blíží :potlesk: :nevim:

Katy1910
Stálice 90 příspěvků 18.01.19 21:02
Pozivni ovu test

Pozivni ovu test
Preji hezky patecni vecer mohu Vas poprosit o radu…Jedno ditko uz mam prislo necekane a dnes 8 leta jednickarka s vyznamenanim…to uz je doba proto se ptam…co znamena pozitivni ovulacni test a uzavreny cipek… jsem jiz po ovulaci tak 3-4 dny

pavla.velova
Závislačka 4628 příspěvků 18.01.19 21:03

@Lucinkal.lh tak to dorazí :) teď se snažte aspoň ob den a nezmeskate ovu

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Mějte plně pod kontrolou, jaká videa sleduje vaše dítě na YouTube

YouTube sledují děti již od předškolního věku a snadno se mohou dostat k... číst dále >

Tělocvik děti nebaví a pohybová gramotnost klesá. V čem je problém?

Studie Mezinárodní zdravotnické organizace potvrdila, že za posledních 13 let... číst dále >

Články z Expres.cz

Kadeřávková účtuje se svými ex: Byla jsem vaše nejlepší, nechci vás ani za milion!

Mladá herečka Anna Kadeřávková (21), která září v nekonečném seriálu Ulice,... číst dále >

Proč jste chodil za Vondráčkovou? Hádek po otázce předvedl totální zkrat

Bezhlavým útěkem zakončil rozhovor Matěj Hádek pro Expres.cz. Nelíbila se mu... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pohádky jsou švindl, říká psychiatr Radkin Honzák

Pohádky a Vánoce k sobě patří jako kapr a šupiny. Radkin Honzák však říká, že... číst dále >

Dárky z vánočního kvízu jsou rozdané. Kdo bude mít dalšího Ježíška?

Jako odměnu jsme si pro naše věrné čtenářky a čtenáře již tradičně připravili... číst dále >