Je to pozitivní test ovulace? Kdy se snažit?

Anonymní
14.4.20 16:56

Je to pozitivní test ovulace? Kdy se snažit?

Ahoj,
Beru první cyklus clostilbegyt. Jsem 8dc, leky beru od 5dc. Ovulaci mívám jak kdy, 16dc, 12dc, spíše anovulace.
Jde mi o to, že mi začalo kručet v podbříšku a začala jsem opravdu lehce špinit. Na ovulačním mikroskopu tohle (viz foto) je to ovulace nebo přijde za 2 dny? Moc to nepoznám :think:
Myslíte, že když se s partnerem vyspíme spolu zítra a pozítří tak je nějaká šance? Dřív nestíháme. Poslední sex byl včera :?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3096
14.4.20 17:50

Vubec nevim co je ovulacni mikroskop. Neni snazsi udelat test? Kdyz se v tech obrazkach stejne nevyznas?. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2103
14.4.20 19:38

Ovulační mikroskop? Taky slyším poprvé. Každopádně si najdi na internetu, kdy a jak je ideální sex na početí. Spermi chvíli v tobe vydrží, takže ten jeden den co budete mít pauzu vůbec nevadí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
14.4.20 19:49

Ve slinách v době ovu je estrogen který tvoří krystalky po zaschnutí. Já je mám ale málo
Tak nevím jestli už to je ovu nebo teprve se blíží :think:

• Citovat
  • Nahlásit
3096
14.4.20 20:01
@Anonymní píše:
Ve slinách v době ovu je estrogen který tvoří krystalky po zaschnutí. Já je mám ale málo
Tak nevím jestli už to je ovu nebo teprve se blíží :think:

Udelej si test nebo jdi k dr at ji ovulaci potvrdi. Nejqky mikroskop co pozna ovulaci ze slin je s prominutim kravina prvni tridy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2103
14.4.20 20:04
@Anonymní píše:
Tak nevím jestli už to je ovu nebo teprve se blíží :think:

Ty jo slysim poprvé :-). A koukám.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
14.4.20 20:25

@Safrik proč kravina? Vzdyt je to normalni ze se tesne pred ovulaci zvysi estrogen ktery se nachazi ve slinach a v cervikalnim hlenu. :roll:

• Citovat
  • Nahlásit
108
16.4.20 17:08

Tak holky a teď jsu pro řadu já.. Dva testy udělaný včera + sexik a ten spodni je z rána, co myslíte?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
102
16.4.20 18:42

@leslii pojistila bych si to dnes nebo zitra rano sexem. Od testu cca 12-48 je ovu. :) ať se zadaří

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
108
16.4.20 19:14
@vercaca píše:
@leslii pojistila bych si to dnes nebo zitra rano sexem. Od testu cca 12-48 je ovu. :) ať se zadaří

Tak řekla bych, že spíš zítra ráno, drahý už spí, totál k. o z práce na zahradě :lol:, ale děkuji za radu :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
16.4.20 19:35

Já zas nevím, 2 dny jsem dělala ten mikroskop kdy včera už to bylo silnější. V pondělí ráno a včera večer sex. Včera i dost řídkého čirého hlenu i při sexu (až moc mi přišlo) :oops: dost mě při tom bolel čípek a vaječníky. Pondělí a úterý mi kručelo v podbříšku. Na čípek jsem si v úterý ještě došáhla, byl ale hodně vzadu, měkký a otevřený a včera a dnes na něj už vůbec nedošáhnu. Nejde mi do hlavy že by po clostiku mohla být ovu už 8. Nebo 9dc :think: neměl to tak někdo? Už jsem ji zažila 12dc

• Citovat
  • Nahlásit
108
17.4.20 12:21
@Anonymní píše:
Já zas nevím, 2 dny jsem dělala ten mikroskop kdy včera už to bylo silnější. V pondělí ráno a včera večer sex. Včera i dost řídkého čirého hlenu i při sexu (až moc mi přišlo) :oops: dost mě při tom bolel čípek a vaječníky. Pondělí a úterý mi kručelo v podbříšku. Na čípek jsem si v úterý ještě došáhla, byl ale hodně vzadu, měkký a otevřený a včera a dnes na něj už vůbec nedošáhnu. Nejde mi do hlavy že by po clostiku mohla být ovu už 8. Nebo 9dc :think: neměl to tak někdo? Už jsem ji zažila 12dc

Já zas nejsem taková, zebych si to až tak hlídala.. Po dvou potratech a jednom samovolně, kdy jsem si plodové vejce musela porodit doma na toaletě už to tak nehrotim. Ono asi ta příroda ví co dělá a buď to vyjde, nebo ne. Sledování hlenu a čípku já fakt neřeším, takže u pomoc nenajdeš. Každopádně držím palečky ať to vyjde :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
30
19.4.20 13:46

Ovu testy, nevím si rady

Zdravím
Od 17.4 do dnes ovu testy a sílí
Dnes jsou obě čárky stejné
Popichuje mi v podbřišku
A tak nějak divný pocit od rána
Myslite že je to ovu nebo že teprve přijde :nevim:
Jsem 17 dc
Dr se nemohu dovolat a slyšela jsem že duphaston který mám brát nejak přerušuje ovu
Díky za každou radu či odpověď

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
108
20.4.20 05:29

Já Teda duphaston beru na potenciální udržení těhotenství
Pozitivní mi přišel snad jen ten první testik. Šup nato a pak se uvidí, zda to ovulka byla. A jak se říká, lepší je před ovu než po ní :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
108
20.4.20 05:55
@Lilithia píše:
Zdravím
Od 17.4 do dnes ovu testy a sílí
Dnes jsou obě čárky stejné
Popichuje mi v podbřišku
A tak nějak divný pocit od rána
Myslite že je to ovu nebo že teprve přijde :nevim:
Jsem 17 dc
Dr se nemohu dovolat a slyšela jsem že duphaston který mám brát nejak přerušuje ovu
Díky za každou radu či odpověď

Já Teda duphaston beru na potenciální udržení těhotenství Pozitivní mi přišel snad jen ten první testik. Šup nato a pak se uvidí, zda to ovulka byla. A jak se říká, lepší je před ovu než po ní :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat