Je to přátelství nebo něco víc?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.08.19 11:42
Je to přátelství nebo něco víc

Ahoj, potřebovala bych poradit, mám z toho v hlavě zmatek jak nad tím stále přemýšlím. V práci mám nadřízeného, známe se už docela dlouho beruho jako kamaráda vždy si máme co říct. Máme stejné zájmy, stejný humor, na všem se dokážeme domluvit. Ale teď je tu to nad čím pořád přemýšlím a pokaždé když přijdu k nějakému názoru a znovu ho potkám to zase přehodnotím. Máme spolu skoro pořád stejné směny v práci, všimla jsem si toho že mě pořád pozoruje. Ať jdu kamkoliv nebo s kýmkoliv se bavím. Prostě pořád kouká a přijde mi že mu vadí když s někým mluvím hlavně pokud je to chlap tak přijde a požádá mě jestli bych nemohla udělat to a to. Pozoruje mě i při práci na počítači čímž mě nervuje a já tam pak nasekám mraky chyb. A to sedím na druhé straně kanclu. Ví jakou sukni jsem měla včera nebo že mám nové boty. Neřekne přímo „Dneska ti to sluší“ nebo „Jsem rád že si tu.“ řekne to tiše jakoby sám sobě. Má zřejmě nějakou anténu, kterou mě dokáže najít po celé budově v jakékoliv místnosti. Pokud nejsem v práci tak je schopen mi neustále psát, abych přišla aspoň na chvilku, že potřebuje s něčím pomoc a pak se ještě ujišťuje tím že mi volá. Aby si byl jist že opravdu přijdu. Jenže nechápu proč když se baví s jinými ženami a já přijdu tak je na mě odměřený. Mě to přijde líto tak se vzdálím ale on zase kouká a pozoruje. Když jsme v kanceláři sami tak mi říká zlatíčko, prdelko, broučku… Nepřijde mi to už jako přátelství a vzhledem k tomu že je to vodnář tak si nejsem jistá jestli si semnou nehraje.
Tak bych se ráda zeptala jestli už jste tohle někdy zažili.

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
brisco
Závislačka 3720 příspěvků 20.08.19 11:49

IMHO přátelství teda vypadá jinak. Tohle je spíš stalking :think:

Silverine247
Kecalka 135 příspěvků 20.08.19 11:50

No a je svobodny, jsi ty svobodna?

Náměsíčná
Závislačka 4540 příspěvků 20.08.19 11:55

No aby mi nadřízený říkal prdelko tak to jsem fakt nezažila. Divnej ne? A to, že je vodnář s tím celým souvisí jak?

boruvkay
Kelišová 5788 příspěvků 20.08.19 12:02

Normální to není, spíš je to obtěžování.

Silverine247
Kecalka 135 příspěvků 20.08.19 12:04
@boruvkay píše:
Normální to není, spíš je to obtěžování.

Obtezovani by to bylo, kdyby to Zakladatelce vadilo. Vzhledem k tomu, ze ona resi Vodnare atd, bych si to tipla trosku jinak. :mrgreen:

Bubla Bůčková
Echt Kelišová 8479 příspěvků 20.08.19 12:07

Chce tě vojet, takhle ti to řeknu na rovinu. Děti, psa a bílej plot bych neplánovala ;)

brisco
Závislačka 3720 příspěvků 20.08.19 12:07
@Silverine247 píše:
Obtezovani by to bylo, kdyby to Zakladatelce vadilo. Vzhledem k tomu, ze ona resi Vodnare atd, bych si to tipla trosku jinak. :mrgreen:

Zakladatelka je asi hodně mladá a tak si sedne na zadek z každého dotěry. Ale tihle slizouni o skutečný vztah stejně zájem nemají ;)

zu.syk
Zasloužilá kecalka 683 příspěvků 20.08.19 12:09
@Bubla Bůčková píše:
Chce tě vojet, takhle ti to řeknu na rovinu. Děti, psa a bílej plot bych neplánovala ;)

Líp bych to neřekla :mrgreen:

AnetaAnetaMíra
Povídálka 30 příspěvků 20.08.19 12:16

Rozhodně si s ním nezačínej :palec: jak se tu už řeklo chce tě ojet, opravdu by to dobrý vztah nebyl. Přijde mi jako velkej žárlivec :think:

P4ja
Extra třída :D 11023 příspěvků 20.08.19 12:23

Chodit do práce, když máš volno? To jako proč?

P4ja
Extra třída :D 11023 příspěvků 20.08.19 12:25
@AnetaAnetaMíra píše:
Rozhodně si s ním nezačínej :palec: jak se tu už řeklo chce tě ojet, opravdu by to dobrý vztah nebyl. Přijde mi jako velkej žárlivec :think:

Tak třeba to zakladatelce bude stačit. Je to přece in spát se šéfem. :mrgreen:

akavi
Kecalka 334 příspěvků 20.08.19 12:27

On si pro sebe mumlá věty určené tobě, stalkuje tě, říká ti jako své podřízené zlatíčko a prdelko a ty řešíš, jestli je to tím, že je Vodnář? Možná je to jen psychouš.

zu.syk
Zasloužilá kecalka 683 příspěvků 20.08.19 12:28
@akavi píše:
On si pro sebe mumlá věty určené tobě, stalkuje tě, říká ti jako své podřízené zlatíčko a prdelko a ty řešíš, jestli je to tím, že je Vodnář? Možná je to jen psychouš.
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Dr.Amphibian
Kecalka 129 příspěvků 20.08.19 12:41

Ještě že je vodnár. Kdyby byl ryba, to by dopadlo hodně špatně.

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama