Je to pravá kamarádka ?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.08.19 08:36
Je to pravá kamarádka ?

Zdravím, já jsem vždycky ta důvěřivá a naivní, co se týče kamarádství a nemůžu přijít na to, jestli mě kamarádka jen využívá nebo ne. Třeba mi pomůžou vaše názory si to uvědomit.
Mám jednu kamarádku, než jsem se odstěhovala do jiné vesnice, tak jsme trávili spolu skoro každý den jenže pak jsem se odstěhovala, ne moc daleko ale přece. Od té doby se mi sama neozve, dřív jsme si i pořád psali co je nového a tak. Teď nic, musím psát já a její odpověď trvá třeba i 12 hodin, když ji volám nebere telefon. Když už se domluvíme, že půjdeme ven tak to pak na poslední chvíli zruší, jednou jsem na ni čekala v kavárně a ona nepřišla a ani mi nedala vědět, večer mi pak napsala – promin, zapomněla jsem – Na moje narozeniny se na mě vykašlala, já kvůli ni koupila oblíbený dort, chlebíčky, přichystala výzdobu, naložila maso a tak a ona mi hodinu před jejím příjezdem napsala – hele promin ale ja nepřijedu, přítel mi to nedovolí – ( a byli jsme domluvené už dlouho do předu a furt mě ujištovala jak to na 1000 procent platí ) s tím přítelem, to je její častá výmluva. Nebo mi pořád slibuje, jak se přijede podívat na náš nový byt a že tu přespí a tak, ještě tu nebyla ani jednou a vždy řekne, že nemůže přijet, protože nemá prachy na vlak ( normálně pracuje ), Tak když už jsem jí řekla, že prostě dost, že to naše kamarádství nemá cenu, tak mi píše jak mě má ráda, jak ji na mě záleží tak já ji to vždycky odpustím :zed: :zed: Než jsem se odstěhovala, půjčila jsem si telefon, protože si svůj rozbila protože prej nemá na novej. Nevím jestli se bojí že telefon budu chtít zpět když se přestaneme bavit…
a je toho mnohem víc ale myslím že jsem se rozepsala až dost, jaký na to máte názor?

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Veru1987
Ukecaná baba ;) 1738 příspěvků 01.08.19 08:38

To není kamarádka dobrá!

Aamanda
Kelišová 5676 příspěvků 01.08.19 08:41

Asi takhle - přátelství se dokazuje činy, ne slovy. Tvoje pochybnosti jsou správné, tohle přátelství už není. Každopádně bych jí ale nepsala citové výlevy o tom, jak naše přátelství už nemá cenu apod., už nejste na základce. Prostě bych ji už nekontaktovala. Když sama napíše, slušně odepíšu a to je všechno. Po té, co každou naplánovanou schůzku zruší, bych se s ní už nedomlouvala, ale vyloženě pálit mosty taky přece nemusíš.

lilith1
Ukecaná baba ;) 2312 příspěvků 01.08.19 08:42
@Anonymní píše:
Zdravím, já jsem vždycky ta důvěřivá a naivní, co se týče kamarádství a nemůžu přijít na to, jestli mě kamarádka jen využívá nebo ne. Třeba mi pomůžou vaše názory si to uvědomit.
Mám jednu kamarádku, než jsem se odstěhovala do jiné vesnice, tak jsme trávili spolu skoro každý den jenže pak jsem se odstěhovala, ne moc daleko ale přece. Od té doby se mi sama neozve, dřív jsme si i pořád psali co je nového a tak. Teď nic, musím psát já a její odpověď trvá třeba i 12 hodin, když ji volám nebere telefon. Když už se domluvíme, že půjdeme ven tak to pak na poslední chvíli zruší, jednou jsem na ni čekala v kavárně a ona nepřišla a ani mi nedala vědět, večer mi pak napsala – promin, zapomněla jsem – Na moje narozeniny se na mě vykašlala, já kvůli ni koupila oblíbený dort, chlebíčky, přichystala výzdobu, naložila maso a tak a ona mi hodinu před jejím příjezdem napsala – hele promin ale ja nepřijedu, přítel mi to nedovolí – ( a byli jsme domluvené už dlouho do předu a furt mě ujištovala jak to na 1000 procent platí ) s tím přítelem, to je její častá výmluva. Nebo mi pořád slibuje, jak se přijede podívat na náš nový byt a že tu přespí a tak, ještě tu nebyla ani jednou a vždy řekne, že nemůže přijet, protože nemá prachy na vlak ( normálně pracuje ), Tak když už jsem jí řekla, že prostě dost, že to naše kamarádství nemá cenu, tak mi píše jak mě má ráda, jak ji na mě záleží tak já ji to vždycky odpustím :zed: :zed: Než jsem se odstěhovala, půjčila jsem si telefon, protože si svůj rozbila protože prej nemá na novej. Nevím jestli se bojí že telefon budu chtít zpět když se přestaneme bavit…
a je toho mnohem víc ale myslím že jsem se rozepsala až dost, jaký na to máte názor?

Jen tě využívá.

pikola
Generální žvanilka 21689 příspěvků 01.08.19 08:44

A není spíš problém v tom jejím příteli?

ugluk
Hvězda diskuse 47380 příspěvků 01.08.19 08:45

Mobil bych obětovala a už j nekontaktovala. Mě nechat kamarádka někde čekat bez omluvy, pěním ještě rok poté. A pokud by mi někdo řekl, že nemá na vlak, i když bydlí nedaleko, velmi rychle by mi docvaklo, že o kontakt se mnou nestojí, nedolejzala bych.

EvicT
Povídálka 18 příspěvků 01.08.19 08:47

Taky jsem měla takhle podobnou kamarádku a víš, že to nedopadlo dobře? Teď jsem za to ráda, že jsem si to konečně uvědomila a přerušila s ní kontakt a našla si pořádnou kamarádku :)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.08.19 08:48
@pikola píše:
A není spíš problém v tom jejím příteli?

To jsem tam zapomněla dodat :(
Není, je úplně normální a s jinýma kámoškama chodí ven normálně a nedělá ji problém dojíždět, spí u nich a tak…

KKatka23
Echt Kelišová 9334 příspěvků 01.08.19 08:49

A nemůže ji fakt třeba týrat ten její přítel? že jí zakazuje někde jezdit a tak? :nevim:

Ginella
Kecalka 369 příspěvků 01.08.19 09:10

To není kamarádka. :nevim: Ona prostě vůbec nemá zájem s tebou nějak udržovat konktakt, je to smutné.

wildcherry
Neúnavná pisatelka 18405 příspěvků 01.08.19 09:26

Vykasli se na ni. Vzdyt te psychicky depta a to ti za to prece nestoji :andel:

Azeretereza
Závislačka 2968 příspěvků 01.08.19 09:39

Prostě nechce, tak se na ni vykašli a bude ti líp. Neplytvej energií na někoho, kdo o to nestojí.

karkarka
Závislačka 4174 příspěvků 01.08.19 09:49

Nejen že to není dobrá kamarádka, ale není to už vůbec žádná kamarádka. To už si z jejího chování musela pochopit.

Premek_Orac
Kelišová 5450 příspěvků 01.08.19 10:55

Ahoj zakladatelko, takový dotaz - na co ji potřebuješ? Čím ona zvyšuje kvalitu tvého života? Čím tě obohacuje?

Yves6511
Kecalka 181 příspěvků 01.08.19 11:29

Vždycky říkám, kdo chce, hledá způsob, kdo nechce, hledá důvod..být tebou, začala bych pravidle třikrát a dost, i když v tomhle případě by mi stačilo to čekání v kavárně bez omluvy. není to pravá kamarádka, nestojí o tebe. nevěř jejím planým řečičkám.

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama