Je to pravda, nebo podvod?

• Fotoalbum (1)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
12.11.21 16:25

Je to pravda, nebo podvod?

Dobrý den, dnes ráno jsem měla zmeskany hovor od čísla 739095919. Na internetu jsem potom vyhledala, že se jedná o exekutora z Prostějova. Volala jsem několikrát zpět a telefon byl již nedostupný. Já jsem v insolvenci a žádné nové dluhy nemám. Před chvilkou mi přišla tato SMS z čísla z internetu. Nevím, co si mám o tom myslet. Může to být podvod? Opět podotýkám, že od té doby, co jsem v insolvenci, tak žádný nový dluh nemám, ani žádné dohodnuté splátky, jak je zmíněno v textu. Děkuji všem za názory.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
4109
12.11.21 16:29

Najděte si kontakt přímo na toho exekutora na jeho stránkách a zavolejte tam…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4039
12.11.21 16:29

A ta pointa podvodu by byla v čem?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
12.11.21 16:36

@MrsNorris nevím. Ale v rámci jaké exekuce mě kontaktují a ještě tímto způsobem?

• Citovat
  • Nahlásit
5048
12.11.21 16:52

Připravila bych si doklady k insolvenci, svědka poblíž a nabila bych mobil, abych si všechno mohla nahrávat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6513
12.11.21 16:55

KLID!! Pokud máš schválené oddlužení a jsi vedena v insolvenčním rejstříku, tak jsou veškeré exekuce absolutně NEVYMAHATELNÉ a ty uspokojuješ jen vymahatelné dluhy přihlášené do tvého insolvenčního řízení..
napiš na EÚ mail sem glac@exekutor-prostejov.cz uveď tam link na tvé insolvenční řízení, tedy číslo jednací tvé insolvence.. Pokud exekutor cokoliv chce, musí to řešit s tvým ins. správcem a soudem a pokud nepodal řádně a ve lhůtě přihlášku do tvého ins. řízení, tak dluh propadá a je nevymahatelný
spíš si myslím, že může jít o nějaký podvod.. lidi dnes posílají peníze na základě mailů a sms, které jsou falešné, tváří se nějak, ale jsou to podvody…
minulý týden tu třeba jeden děda poslal celoživotní úspory (400tisíc) přes vzdálený sdílený přístup k jeho i-bankingu any-desk podvodníkům, co mu slibovali významné zhodnocení peněz díky investicím do kryptoměn..
píšu to proto, že systém je stejný, tvářili se jako „Banka“, děda nalítl, dal přístupy a už to jelo..
Pokud skutečně už máš schválené oddlužení, tak se ničeho takového neboj, naopak na tu sms klidně odepiš, že podáváš trestní oznámení pro vydírání!
to bude fajn ;) nejlepší obrana je útok.

To číslo 999037 bylo hledáno na netu už asi 4tisíckrát https://www.vyhledatcislo.cz/cislo/999037

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
12.11.21 17:04

@Lucy75 Děkuji za reakci, který mě alespoň trochu uklidnila. Ano jsem v insolvenčním rejstříku už přes rok a měsíčně mi odchází z výplaty pravidelně peníze věřitelům. Vše mám v pořádku. Povedlo se mi na jejich stránkách najít další číslo na pana Glace, před chvilkou jsem mu volala a prý, pokud mi přišla taková SMS, tak to bylo určitě oprávněně a mám mu zavolat v pondělí v úřední hodiny a zavěsil. Do toho teď víkend, takze člověk bude akorát nervózní. Je to nepříjemné. To s Vaším dědou je mi hrozně líto, ani si neumím představit, jak dědovi teď musí být. Přeji, ať vše dobře dopadne a ať děda dostane peníze zpět.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
12.11.21 17:09

@jita22 doklady si určitě připravím a mohu kdykoli i ukázat v insolvenčním rejstříku mé údaje.

• Citovat
  • Nahlásit
2204
12.11.21 17:19

Jej, ten je miloučký. Zkus to nějak zahnat a nebrat si to moc osobně. Oni se chovají často takhle neomaleně. Neříkám, že to je správně, ale s dlužníky se často špatně domlouvá… Tak jsou prostě z povolání takový napřesdržku. Jestli je všechno tak, jak píšeš, tak se to vysvětlí a bude. :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6513
12.11.21 17:20
@Anonymní píše:
@Lucy75 Děkuji za reakci, který mě alespoň trochu uklidnila. Ano jsem v insolvenčním rejstříku už přes rok a měsíčně mi odchází z výplaty pravidelně peníze věřitelům. Vše mám v pořádku. Povedlo se mi na jejich stránkách najít další číslo na pana Glace, před chvilkou jsem mu volala a prý, pokud mi přišla taková SMS, tak to bylo určitě oprávněně a mám mu zavolat v pondělí v úřední hodiny a zavěsil. Do toho teď víkend, takze člověk bude akorát nervózní. Je to nepříjemné. To s Vaším dědou je mi hrozně líto, ani si neumím představit, jak dědovi teď musí být. Přeji, ať vše dobře dopadne a ať děda dostane peníze zpět.
;) ne, to nebyl můj děda, naši senioři v rodině jsou dobře poučení, to bylo pracovní..
Jinak asi jsi tam měla starou exekuci a EÚ neprovedl aktualizaci v insolvenčním rejstříku (což je dost neprofesionální), zajdi si v pondělí ráno na poštu vyjet si svůj záznam z Centrální evidence exekucí.. Z té zjistíš, kterou exe měl on zrovna na starosti a zda se přihlásil či nepřihlásil do tvého insolvenčního řízení
Každopádně každý exekutor ví, že na člověka ve schválené insolvenci už tímhle způsobem prostě nemůže, možná jen chyba u něj v systému, pokud každý měsíc hradíš, tak buď úplně v klidu, všechny exekuce už máš NEVYMAHATELNÉ.
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat