Je to příznak těhotenství?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Markétka111
Kecalka 136 příspěvků 15.04.18 19:49
Je to příznak těhotenství?

Ahoj holky,
Je to dnes 16 dni co jsem po nechranenem pohlavnim styku, beru antikoncepci a sex byl v tydenni pauze, v patek, a menstruace se pravidelne dostavuje v utery. Menstruace prisla nakonec v nedeli, a ted posledni tri dny curam jako koroptev, pritom piju normalne, chytla me strasna mykoza, sice na ne trpim, ale ted byl dlouho klid, prsa mam natekle, ale to mam v pulce cyklu normalne, ale mam takovy zvlastni plny pocit v podbrisku a nafoukle brisko. A dneska jsem sla po ulici se psem a prosla jsem kolem pani, co mela strasne silny parfem a normalne se mi udelalo slabo a na zvraceni.
Prvni tehotenstvi jsem na sobe vubec nepoznala, az kdyz vynechala menstruace a do tretiho mesice jsem byla prakticky bez priznaku, tak vubec nevim, jestli tohle neco znamena :)

Reklama

Reakce:

Tejy
Ukecaná baba ;) 1570 příspěvků 15.04.18 19:54

Ahoj tak pokud bereš řádně hak tak v době pauzy jsi chráněna takže je pravděpodobnost minimální ale možné to je já sama mám malou přes hak ale neměla jsem příznaky a vždy po dobrani plata mi přišla MS až jednou nepřišla šla jsem na gyndu a byla jsem ve třetím měsíci. Takže stoprocentní jistotu nemáš zkus tt.

Markétka111
Kecalka 136 příspěvků 15.04.18 19:56

@Tejy prave ze ha beru uplne pravidelne, takze bych byt nemela, ale stoprocentni ochrana to neni :think: a neni na tt moc brzy?

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.04.18 20:28

Ahoj, já tedy otěhotněla normálně plánovaně bez ha, ale příznaky jsem měla obdobné. Hrozně moc jsem chodila čůrat a strašnou mykozu jsem tenkrát dostala! :D takže ta možnost tam určitě je. :palec:

Tejy
Ukecaná baba ;) 1570 příspěvků 15.04.18 20:35

@Markétka111 tak pokud víš že poslední sex byl před 16 dny a spermie vydrží max tři dny tak bys musela být minimálně 13 dní po oplodnění to už by ti tt mohl ukázat já bych to zkusila.

Markétka111
Kecalka 136 příspěvků 15.04.18 21:00

Ufff.. tak to si pro ten test radeji zabehnu.. nejsem z toho uplne nadsena, tohle se stat nemelo.. tak doufam, ze bude negativni..

Tejy
Ukecaná baba ;) 1570 příspěvků 15.04.18 21:09

@Markétka111 snad jo tak víš co pravděpodobnost je minimální ale uvidíš a držím palce ať to dopadne jak chceš no já mám opak mi mimi chceme a pozitivní tt jsem našla až po 30 dnech spozdeni kdy už jsem to vzdala.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aktovky do školy pro prvňáčky i ostřílené školáky

Prázdniny se pomalu chýlí ke konci a s blížícím se počátkem září nastává i... číst dále >

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Snadno a bez učebnice

Domluvit se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy? Za dva... číst dále >

Články z Expres.cz

Wow! Takhle sexy Petru Kvitovou asi neznáte: Trumfla i slavné topmodelky!

Úspěšná tenistka Petra Kvitová (28) je ve skvělé formě. Aktuálně to dokazuje... číst dále >

Try and buy Kiu Cee'd? Šprtka, které nejde konkurovat. Ale budete ji mít rádi?

O Kie se ví, že dělá dobrá spolehlivá auta, a o Kie Cee'd se ví, že když si... číst dále >

Články z Ona Dnes

Mámina péče už se nedala vydržet, říká Petr. Dětí jako on jsou tisíce

Některé děti prožijí víc, než mohou unést. Ozvat se není snadné. Je potřeba,... číst dále >

Módní bible Vogue přichází do Česka, titulní stránka patří Olze Havlové

Poprvé v historii se magazín Vogue objevuje v československé verzi. První... číst dále >

Reklama