Je to příznak těhotenství?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Markétka111
Kecalka 134 příspěvků 15.04.18 19:49
Je to příznak těhotenství?

Ahoj holky,
Je to dnes 16 dni co jsem po nechranenem pohlavnim styku, beru antikoncepci a sex byl v tydenni pauze, v patek, a menstruace se pravidelne dostavuje v utery. Menstruace prisla nakonec v nedeli, a ted posledni tri dny curam jako koroptev, pritom piju normalne, chytla me strasna mykoza, sice na ne trpim, ale ted byl dlouho klid, prsa mam natekle, ale to mam v pulce cyklu normalne, ale mam takovy zvlastni plny pocit v podbrisku a nafoukle brisko. A dneska jsem sla po ulici se psem a prosla jsem kolem pani, co mela strasne silny parfem a normalne se mi udelalo slabo a na zvraceni.
Prvni tehotenstvi jsem na sobe vubec nepoznala, az kdyz vynechala menstruace a do tretiho mesice jsem byla prakticky bez priznaku, tak vubec nevim, jestli tohle neco znamena :)

Reklama

Reakce:

Tejy
Ukecaná baba ;) 1510 příspěvků 15.04.18 19:54

Ahoj tak pokud bereš řádně hak tak v době pauzy jsi chráněna takže je pravděpodobnost minimální ale možné to je já sama mám malou přes hak ale neměla jsem příznaky a vždy po dobrani plata mi přišla MS až jednou nepřišla šla jsem na gyndu a byla jsem ve třetím měsíci. Takže stoprocentní jistotu nemáš zkus tt.

Markétka111
Kecalka 134 příspěvků 15.04.18 19:56

@Tejy prave ze ha beru uplne pravidelne, takze bych byt nemela, ale stoprocentni ochrana to neni :think: a neni na tt moc brzy?

Anonymní  15.04.18 20:28

Ahoj, já tedy otěhotněla normálně plánovaně bez ha, ale příznaky jsem měla obdobné. Hrozně moc jsem chodila čůrat a strašnou mykozu jsem tenkrát dostala! :D takže ta možnost tam určitě je. :palec:

Tejy
Ukecaná baba ;) 1510 příspěvků 15.04.18 20:35

@Markétka111 tak pokud víš že poslední sex byl před 16 dny a spermie vydrží max tři dny tak bys musela být minimálně 13 dní po oplodnění to už by ti tt mohl ukázat já bych to zkusila.

Markétka111
Kecalka 134 příspěvků 15.04.18 21:00

Ufff.. tak to si pro ten test radeji zabehnu.. nejsem z toho uplne nadsena, tohle se stat nemelo.. tak doufam, ze bude negativni..

Tejy
Ukecaná baba ;) 1510 příspěvků 15.04.18 21:09

@Markétka111 snad jo tak víš co pravděpodobnost je minimální ale uvidíš a držím palce ať to dopadne jak chceš no já mám opak mi mimi chceme a pozitivní tt jsem našla až po 30 dnech spozdeni kdy už jsem to vzdala.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Knižní tipy: Čtení psané maminkami

Ocitnout se na mateřské dovolené je radost, ale mnohdy také starost. Své o... číst dále >

Hlavně se nebojte lékaře, říká odborník na křečové žíly

O žilním onemocnění se příliš nemluví a nepěkně vypadající žíly na nohách se... číst dále >

Články z Expres.cz

Kemra s Hrušínským rozkmotřila milenka. Vše ukončila facka a nakonec rakovina

Šestadevadesáti let by se 22. června dožil klasik české herecké školy,... číst dále >

Miliony z Ameriky? Jak Eva a Vašek udělali novou kariéru na bohaté Floridě

Podnikavost se jim upřít nedá. Oblíbené pěvecké duo Eva a Vašek, kteří si... číst dále >

Články z Ona Dnes

Slavný kuchař si vzal život. Deprese mužů končí sebevraždou častěji

V souvislosti s tragickou smrtí slavného kuchaře a dobrodruha Anthonyho... číst dále >

VIDEO: Dívka má hlavu větší než fotbalový míč, čeká na operaci

Na zásadní operaci čeká v Pákistánu holčička, která má několik měsíců po... číst dále >

Reklama