Je to příznak těhotenství?

581
15.4.18 19:49

Je to příznak těhotenství?

Ahoj holky,
Je to dnes 16 dni co jsem po nechranenem pohlavnim styku, beru antikoncepci a sex byl v tydenni pauze, v patek, a menstruace se pravidelne dostavuje v utery. Menstruace prisla nakonec v nedeli, a ted posledni tri dny curam jako koroptev, pritom piju normalne, chytla me strasna mykoza, sice na ne trpim, ale ted byl dlouho klid, prsa mam natekle, ale to mam v pulce cyklu normalne, ale mam takovy zvlastni plny pocit v podbrisku a nafoukle brisko. A dneska jsem sla po ulici se psem a prosla jsem kolem pani, co mela strasne silny parfem a normalne se mi udelalo slabo a na zvraceni.
Prvni tehotenstvi jsem na sobe vubec nepoznala, az kdyz vynechala menstruace a do tretiho mesice jsem byla prakticky bez priznaku, tak vubec nevim, jestli tohle neco znamena :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1824
15.4.18 19:54

Ahoj tak pokud bereš řádně hak tak v době pauzy jsi chráněna takže je pravděpodobnost minimální ale možné to je já sama mám malou přes hak ale neměla jsem příznaky a vždy po dobrani plata mi přišla MS až jednou nepřišla šla jsem na gyndu a byla jsem ve třetím měsíci. Takže stoprocentní jistotu nemáš zkus tt.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
581
15.4.18 19:56

@Tejy prave ze ha beru uplne pravidelne, takze bych byt nemela, ale stoprocentni ochrana to neni :think: a neni na tt moc brzy?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
15.4.18 20:28

Ahoj, já tedy otěhotněla normálně plánovaně bez ha, ale příznaky jsem měla obdobné. Hrozně moc jsem chodila čůrat a strašnou mykozu jsem tenkrát dostala! :D takže ta možnost tam určitě je. :palec:

• Citovat
  • Nahlásit
1824
15.4.18 20:35

@Markétka111 tak pokud víš že poslední sex byl před 16 dny a spermie vydrží max tři dny tak bys musela být minimálně 13 dní po oplodnění to už by ti tt mohl ukázat já bych to zkusila.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
581
15.4.18 21:00

Ufff.. tak to si pro ten test radeji zabehnu.. nejsem z toho uplne nadsena, tohle se stat nemelo.. tak doufam, ze bude negativni..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1824
15.4.18 21:09

@Markétka111 snad jo tak víš co pravděpodobnost je minimální ale uvidíš a držím palce ať to dopadne jak chceš no já mám opak mi mimi chceme a pozitivní tt jsem našla až po 30 dnech spozdeni kdy už jsem to vzdala.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama