Je to reakce na mléko?

Anonymní
14.7.15 17:42

Je to reakce na mléko?

Ahoj holky, dávám svému synovi už týden plnotučné mléko ředěné vodou, a dnes je na čele celý osypaný. Ale jen tam. Může to být reakce na mléko, po týdnu? Dávám mu všechno ovoce i zeleninu, vše v pohodě, i jogurty v pohodě, nikdy se mi neosypal, až teď. Jsou to takové malinké, červené pupínky. Nebo to jsou spíš potničky? Spí na bříšku.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

13920
14.7.15 17:46

Kolik mu je?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
14.7.15 17:56

@Krrysa 9měsíců,máme to povolené od dr výjimečně, momentálně máme minimální příjem.

• Nahlásit
  • Citovat
3176
14.7.15 18:12

Proc ředěné vodou?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14314
14.7.15 18:13
@Anonymní píše:
Ahoj holky, dávám svému synovi už týden plnotučné mléko ředěné vodou, a dnes je na čele celý osypaný. Ale jen tam. Může to být reakce na mléko, po týdnu? Dávám mu všechno ovoce i zeleninu, vše v pohodě, i jogurty v pohodě, nikdy se mi neosypal, až teď. Jsou to takové malinké, červené pupínky. Nebo to jsou spíš potničky? Spí na bříšku.

moze to byt alergicka reakcia na bilkovinu..na to ze mu je 9mes mu uz teda davas zabrat(mleko, jogurty)
Pokual dr vie i vasej fin. situacii tak Ti moze predpisovat UM(do roka je hrademe poistovnou)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3176
14.7.15 18:14

A proc anonymne? 8o :zed: To je už i mléko choulostivou záležitosti?
Edit…beru zpet, ted jsem si všimla, že máte nízký příjem, tak tady anonymitu chápu.

Příspěvek upraven 14.07.15 v 18:18

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
14.7.15 18:17
@jakuve píše:
Proc ředěné vodou?

Aby nebylo tak agresivní

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
14.7.15 18:19
@miisenka píše:
moze to byt alergicka reakcia na bilkovinu..na to ze mu je 9mes mu uz teda davas zabrat(mleko, jogurty)
Pokual dr vie i vasej fin. situacii tak Ti moze predpisovat UM(do roka je hrademe poistovnou)

Však jogurty se můžou od 8měsíců ne?

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
14.7.15 18:21

Holky, už mu to mizí, ještě před chvíli to měl úplně červené, ty pupínky. Že by ta reakce tak rychle mizela? :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
13920
14.7.15 18:23

Zrovna dneska jsem s doktorkou řešila, že malá (11m) se mi odstavila už v nějakýc 9m a ještě chvilku brala sunar a pak už ani to ne, takže te´d nemá nic.. říkala, že to neva, že máme jogurt, kaši, lučinu atd a že je to v pohodě… takže ta nutnost UM zas asi není taková…jogurt v 9m může úplně bez problémů, neboj… ale červemná krupička an čele mi přijde, že spíš bude reakce na ěnjaké ovoce, naše malá taky jí všechno, a el po jedněch jaohodách se osypala, asi byly něčím postříkaný, nebo kyselý, nevím, bylo to jen jednoua po jedněch.. po týdnu bych to tomu mlíku nepřirovnávala…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13920
14.7.15 18:24

Nemáš fenistil kapičky? a nemohl se třeba jenom zpotit?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
14.7.15 18:28

@Krrysa Je fakt, že měl dopoledne broskev, ale nikdy mu to nic neudělalo. Objevilo se to odpoledne, ted to zbledlo. Během pár hodin. Tchyně taky říkala, že se ji to z mlíka nezdá, ale já myslela, že jo.

• Nahlásit
  • Citovat
13920
14.7.15 18:30

Hele jak říkám, naše malá jí jahody ve véélkým a nikdy ani pupínek.. apak najednou donesla známá jahodovej koláč a ptala se, jestli může i malá.. říkám v pohodě, jahody jí na kila.. a stačil kousek a byla osypaná celá… prostě vadnej kus :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
14.7.15 18:33

@Krrysa Aha,tak asi z té broskve.Ale že by ta reakce zmizela tak rychle? Zpotit by se taky teoreticky mohl, jak spí na bříšku.

• Nahlásit
  • Citovat
13920
14.7.15 18:38
@Anonymní píše:
@Krrysa Aha,tak asi z té broskve.Ale že by ta reakce zmizela tak rychle? Zpotit by se taky teoreticky mohl, jak spí na bříšku.

to je divný, nám to mizelo třeba den dva…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama