Je to reálná představa o životě?

Anonymní
17.7.21 10:19

Je to reálná představa o životě?

Dobrý den v září jdu do prváku na ekonomku. Mam v plánu odmaturovat a potom si najít přítele. Cestovat a mít třeba brigádu v jiném státě až potom svatbu a děti. Toto bych chtěla stihnout do 25 let je to možné?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1603
17.7.21 10:21

Proc by nebylo?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4807
17.7.21 10:24

Časově v pohodě, ale nikde tak nevidím práci v ČR, takže nebudeš mit mateřskou v ČR a ze zahraničí záleží co to bude za brigádu, zda ofiko nebo něco načerno.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
900
17.7.21 10:26

Tak pokud nemáš odmaturováno, tak nemůžeš jít do prváku. A nejlepší je neplánovat až tak do detailu, aby ses zbytečně netrápila. Já toto všechno chtěla stihnout do 28 let, je mi 30 a stihla jsem skoro vše. :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
570
17.7.21 10:26

Určitě to jde. Super že máš takhle plán dopředu. I když člověk míní a život mění. :mrgreen: Držím pěsti ať to vyjde. :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
570
17.7.21 10:27

@Angry_birds

Však jde na střední teprve.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ou
17431
17.7.21 10:28

Ano, jen na tom nijak extra nelpi, je dost dobře možné, že se ti ty plány budou ještě měnit.

Jinak do zahraničí můžeš i během střední a je to dost dobrý nápad. Mrkni se na různé výměnné pobyty a stipendie a nebo začni jezdit na workcampy s inexem.

https://www.inexsda.cz/…y/workcampy/

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
900
17.7.21 10:32
@Le_lenaz píše:
@Angry_birdsVšak jde na střední teprve.

Takto!
Vůbec mi nedošlo, že toto řeší někdo už na ZŠ. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
30786
17.7.21 10:34
@Anonymní píše:
Dobrý den v září jdu do prváku na ekonomku. Mam v plánu odmaturovat a potom si najít přítele. Cestovat a mít třeba brigádu v jiném státě až potom svatbu a děti. Toto bych chtěla stihnout do 25 let je to možné?

troll, bych chtěla vidět patnáctku, která tady něco takového bude řešit. A ještě se bude ptát, jestli to bude možné.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
570
17.7.21 10:34

@Angry_birds

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: V pohodě, jako taky čumím ale z té slečny asi jednou něco vyroste když si uvědomuje takové věci už teď. :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
570
17.7.21 10:35

@vokishka

A proč ne? A pokud to je troll tak minimálně tady nevíří vody nějakým šíleným tématem. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
900
17.7.21 10:37
@Le_lenaz píše:
@Angry_birds:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: V pohodě, jako taky čumím ale z té slečny asi jednou něco vyroste když si uvědomuje takové věci už teď. :D

Jestli je to pravda, tak mi to spíš přijde jako vysněná pohádka…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
570
17.7.21 10:39

@Angry_birds

To může být samozřejmě taky. :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24320
17.7.21 10:47
@vokishka píše:
troll, bych chtěla vidět patnáctku, která tady něco takového bude řešit. A ještě se bude ptát, jestli to bude možné.

a už tu nedávno toto samé bylo

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
196
17.7.21 10:47

Teoreticky ano, ale tak záleží na tom, jestli se seznámíš s přítelem, který to se svatbou/dětma bude vidět stejně nebo jestli se ti povede najít práci v zahraničí, ne?

Mně toho teda dost nevyšlo, co jsem si plánovala.
Takže teoreticky to možné je. ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat