Je to rozdvojená osobnost. Mám s ním zůstat?

1.3.21 08:38

Je to rozdvojená osobnost. Mám s ním zůstat?

Zdravím,
mám takový problém s přítelem a nevím, co dělat,, zda s ním zůstat nebo ne a mít s ním děti. Přítel je velmi rozdvojená osobnost. Každou chvíli mění nálady. Během dne na mě několikrát bezdůvodné zařve tak, jako že já jsem úplně blbá, proč to dělám tak. Když na něj mluvím, tak mi prostě řekne, ať držím hubu, zklapnu, neotravuju ho atd.. toto udělá několikrát za den, občas se v zápětí usměje, že to byla sranda a občas to asi myslí vážně. Co se týče třeba pusy, něhy a sexu: když jdu za ním já, že s ním chci mít sex, tak mě strašlivě nadá, ať ho neotravuju…me vyhrknou slzy, jakým to řekne tónem, a nevím proč ne, když asi za hodinu přijde sam a začne si a už je zase milej.
Už nám je oběma přes 30 a já bych chtěla děti. U něho také nevím, občas řekne že jo, občas, že ještě ne a taky občas řekne, že děcka se mnou nechce, že se nedokážu postarat ani sama o sebe atd. Hrozně mě to mrzí, že mě pořád tak shazuje. Občas se mi pomalé vysmeje, že nic nedělá, proč zase balím a občas se mi omluví a zas je hodnej. Nevím, proč se tak chová. Je to hrozně střídavý a častý a já ho mám ráda moc, ale nevím, jestli s ním mám zůstat a zda se to nějak pak promítne do našeho vztahu, když bychom spolu pak měli děti atak… :(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Ou
16020
1.3.21 08:41

Není rozdovojená osobnost, je normální agresivní manipulant.

A čím déle ho budeš omlouvat a budeš v tom zůstávat, tím agresivnější bude. A zejména pokud do takhle patologického vztahu přivedeš děti, tak jim dost ublížíš.

Pokud nemáš odvahu odejít, tak si někde najdi psychoterapeutku a začni si svojí psychiku a nulové sebepřijetí a sebevědomí ošetřovat, aby si našla sílu nenechat si dál ubližovat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1720
1.3.21 08:42

Troll anebo si sundej ty růžový brýle. ;) :cert:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2105
1.3.21 08:46

Mozna me tyhle dotazy prijdou sileny, protoze jsem mela krasne detstvi a mam super rodice..mozna, ze ty si neses nejaky jiny vzor, ze se musis ptat, jestli je tohle ok…jednoduse..takhle se proste lidi k sobe nechovaji..neni normalni, aby na tebe pritel (kdokoli) rval, rikal ti, at drzis hubu, ponizoval te a podobne…proste si najdi nekoho normalniho, kdo te bude mit rad…precti si tady ruzne pribehy, jake to je mit dite s idiotem a snad to pochopis, nez budes dalsi vyrizena matka bez penez, bez podpory, znicena, unavena a s 0 sebevedomim.. Ja mela treba prvni dite v 35..ne svoji vinou, ale proste takhle pozde a da se to :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
285
1.3.21 08:58
@AnonymkaRR píše:
Zdravím,
mám takový problém s přítelem a nevím, co dělat,, zda s ním zůstat nebo ne a mít s ním děti. Přítel je velmi rozdvojená osobnost. Každou chvíli mění nálady. Během dne na mě několikrát bezdůvodné zařve tak, jako že já jsem úplně blbá, proč to dělám tak. Když na něj mluvím, tak mi prostě řekne, ať držím hubu, zklapnu, neotravuju ho atd.. toto udělá několikrát za den, občas se v zápětí usměje, že to byla sranda a občas to asi myslí vážně. Co se týče třeba pusy, něhy a sexu: když jdu za ním já, že s ním chci mít sex, tak mě strašlivě nadá, ať ho neotravuju…me vyhrknou slzy, jakým to řekne tónem, a nevím proč ne, když asi za hodinu přijde sam a začne si a už je zase milej.
Už nám je oběma přes 30 a já bych chtěla děti. U něho také nevím, občas řekne že jo, občas, že ještě ne a taky občas řekne, že děcka se mnou nechce, že se nedokážu postarat ani sama o sebe atd. Hrozně mě to mrzí, že mě pořád tak shazuje. Občas se mi pomalé vysmeje, že nic nedělá, proč zase balím a občas se mi omluví a zas je hodnej. Nevím, proč se tak chová. Je to hrozně střídavý a častý a já ho mám ráda moc, ale nevím, jestli s ním mám zůstat a zda se to nějak pak promítne do našeho vztahu, když bychom spolu pak měli děti atak… :(

Tohle uz si musí někdo vymýšlet. Neverim tomu, ze nekdo, kdo je normalni, ma nejake sebevědomí uvazuje nad tim, jestli v tomto vztahu zůstat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19698
1.3.21 09:00

To není rozdvojená osobnost, to je normální debil… Holka, máš před sebou šedesát let života, tak si dobře rozmysli s kým a jak je chceš prožít.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10698
1.3.21 09:01

@AnonymkaRR Stačilo mi prvních pár vět a mám jasno, s takovým člověkem bych rozhodně neplánovala rodinu. Je ti 30+ tak neztrácej čas s někým, kdo za to nestojí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7630
1.3.21 09:15

Není, je to nenormální debil.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21164
1.3.21 09:25

To je normalni buranske hovado, co se neumi chovat a ne zadna rozdvojena osobnost.

Vubec nepobiram, ze zakladatelko vubec uvazujes o tom, si s takovym debilem poridit dite…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
284
1.3.21 09:28

Tvůj přítel to nemá v hlavě v pořádku a není Tvou povinností ho zachraňovat a dělat mu terapeutku.
Pusť ho k vodě, je neperspektivní a k ničemu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
190
1.3.21 09:32

Proč s ním jsi??? 8o 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3630
1.3.21 09:44
@AnonymkaRR píše:
Zdravím,
Už nám je oběma přes 30 a já bych chtěla děti. U něho také nevím, občas řekne že jo, občas, že ještě ne a taky občas řekne, že děcka se mnou nechce, že se nedokážu postarat ani sama o sebe atd. Hrozně mě to mrzí, že mě pořád tak shazuje. Občas se mi pomalé vysmeje, že nic nedělá, proč zase balím a občas se mi omluví a zas je hodnej. Nevím, proč se tak chová. Je to hrozně střídavý a častý a já ho mám ráda moc, ale nevím, jestli s ním mám zůstat a zda se to nějak pak promítne do našeho vztahu, když bychom spolu pak měli děti atak… :(

Bylo by mi úplně jedno, jestli vím, ci chce nebo nechce on. Ale s jistotou bych věděla, že tohke nechci já. Svým dětem bych tohle neudělala, pořídit jim dobrovolně takového otce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
103
1.3.21 09:44

Je úplně jedno, jakou myslíš, že má diagnózu, ale žít se s tím nedá :nevim:.
Je jedinej na světě nebo Ti ho přidělil národní výbor?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20624
1.3.21 09:52

Bublo, kde jsi? Debil, blbeček. Tohle by se množit nemělo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
103
1.3.21 10:05

A pokud by ses snad rozhodla, že se tímto „přítelem“ rozejdeš, počítej s jeho pláčem a slibováním. Udělá cokoliv, abys mu, taková hezky rozpracovaná oběť, nefoukla.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat