Je to s námi jako na houpačce

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Albinka
Povídálka 21 příspěvků 17.05.09 17:22
Je to s námi jako na houpačce

ANi nevim proč to tak je , ale nevim jestli něco cítím k příteli. :oops: Jsme spolu už třetím rokem a dá se říct že sme nikdy neměli ve vztahu problémy,až na pár neshod , které nestojí za řeč :lol: Jenomže všechno se tak změnilo od té doby co se nám narodilo miminko,najednou jako bysme to ani nebyli my dva.Náš vztah je jak na houpačce,jednou se máme rádi a láskou bysme se snědli a někdy bysme se radši zabili :oops: A to nepřehánim.Strašně moc se hádáme ale nejsou to normální hádky,dokážeme se někdy i dost poprat a a pár modřin je je jakoby samozřejmost,do­kážeme si říkat dost ošklivé věci a pak je jen otázkou kdo z nás dvou se neudrží a plácne toho druhého :oops: Pak spolu den nemluvíme ale najednou si začnem chybět a jevšechno zase dobrý,láska největší,je to hrozný,kolikrát když se mě přítel zeptá jestli ho miluju , tak mu ani nedokážu hned odpovedet,vlastne mu nedokážu odpovědet vůbec,ale vždycky když se pohádáme tak je zajímavý , že si dokážu říct že ho miluju a že ho chci a že ho potřebuju.Vůbec to nechápu proč to tak máme,přitom vždycky sme se měli moc rádi a ted,chce se mi brečet :cry: :cry: :cry: Chci aby to bylo zas dobrý a měli sme se zas rádi a bez modřin :cry: :cry: :cry:

Reakce:
harpyje
Extra třída :D 10673 příspěvků 17.05.09 20:07

Albinko - člověče. vy se mlátíte?? To mi teda každopádně normální nepřipadá. Jak k tomu vubec došlo, vždyt buhvi kde to muže skončit! To jako když ty praštít přítele, dospělého chlapa, otce tvého dítěte, tak on ti to vrátí? Případně on praští tebe a ty mu to vrátíš ??? 8O

krizovky po narození dítete mi přijdou normální, ale tohle ne. :nevim:

Olunka
Ukecaná baba ;) 1280 příspěvků 17.05.09 20:16

No mě to taky teda nepřipadá normální,a co teprve když to jednou uvidí vaše dítě?! :roll:Měli byste budto navštívit nějakého odborníka , nebo jít od sebe :?

dalmatinka 123
Hvězda diskuse 47203 příspěvků 17.05.09 20:57

Taky se dokážem pohádat jak psi ale nikdy bych ho neuhodila a ani bych se nenechala uhodit.
to není normální a hlavně co tomu asi řekne dítě až vyroste a bude mít s toho rozum? 8O Nevěřím tomu že když už jste se uhodily že už se to nestane znovu a znovu :?

Handah
Kelišová 7094 příspěvků 17.05.09 21:15

Doporučila bych šupajdit do manželské poradny, a rychle, pokud se máte rádi, určitě nejste beznadějný případ :wink: Asi jen nezvládáte toliko emocí po narození mimča, ale řešit je určitě co..

eviska22
Ukecaná baba ;) 2011 příspěvků 18.05.09 09:07

Teda, jako bitky u nás nejsou. Porafeme se jak psi, ale ruku by na mě manžel nevztáhnul. A já samo taky ne.. Řešte to, normální to fakt neni.

Taminka
Extra třída :D 13486 příspěvků 18.05.09 11:53

Teda my se taky dokazeme pohadat dost drsne ale mlatit se TO NE!!
Me takhle bil muj ex manzel,par facek jsem mu vzdy dala i ja,potom jsme se zase „milovali“ jeste vic nez predtim ale nakonec jsem to ukoncila protoze to nestalo za to!!!!!!!!!
Parkrat jsem skoncila ve spitale s otresem mozku a rekla si DOST.
Vyreste to co nejdriv aby to nezaslo jeste dal

Uživatel je onlinekáťa
Extra třída :D 13198 příspěvků 18.05.09 13:52

Albinko, tak tohle by teda chtělo opravdu vyřešit co nejdřív- jak už tady radily holky-
jako poslední šanci bych si dala nějakou manželskou poradnu, a když to nepomůže, tak rychle od sebe.....
tohle se bude časem stupňovat, ať na to nedojedeš nějakým vážnějším zraněním ( nebo ještě hůř- i takové případy jsou) anebo ať na to nedojede vaše malé nevinné děcko.

zaneth
Ukecaná baba ;) 1752 příspěvků 18.05.09 15:25

To si ani nedokážu představit, že se mlátíte. To jako máš miminko a přítel tě flákne a ty mu to vrátíš??!!
Asi byste s tím měli rychle něco dělat!

janine24
Generální žvanilka 23505 příspěvků 18.05.09 15:27

Možná mám dotaz mimo, ale zkusím to - ty sama jsi v tomhle vztahu spokojena a hádat se s partnerem včetně fyzického násilí ti příjde běžné? Doma jsi to taky zažila?

Příjde mi to hodně za hranicí, ale jsi-li spokojena a chceš-li, aby tohle tvoje dítě bralo jako standard, proč ne :roll: :roll: :roll:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Budou obědy ve školkách a školách zdarma?

Obědy pro všechny děti zdarma? S tímto návrhem přišla bývalá ministryně... číst dále >

Atopický ekzém: Jde to i bez škrábání?

Atopický ekzém trápí 30 % světové populace. Z toho je téměř 20 % kojenců a... číst dále >

Články z Expres.cz

Mickey Rourke vypadá k světu a vrátil se k ex. Jaké ženy se prohnaly jeho životem?

Bouřlivák Mickey Rourke (66) to dal znovu dohromady s ruskou modelkou... číst dále >

Nemá ruku a chce 63 milionů korun! Za dublérku Milly Jovovich se modlí i Milla

Přežila skoro vlastní smrt, teď žádá odškodné! Krásná kaskadérka Olivia... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sexting provozuje každé desáté dítě, varuje odborník

Lidská sexualita není věcí veřejnou. To říká docent Kamil Kopecký z Centra... číst dále >

Vážila skoro metrák a nevěděla, co na sebe. Po proměně se málem nepoznala

Velký váhový skok během těhotenství se podepsal na vizáži sympatické Aleny... číst dále >