Je to samovolný potrat, nebo není?

Anonymní
14.2.20 23:48

Je to samovolný potrat, nebo není? Poraďte.

Ahoj maminky. V polovině listopadu jsem porodila a o Vánocích mi skončilo šestinedělí, pak jsem hned dostala menstruaci. Od té doby však nic. Dnes ze mě vypadlo cosi v doprovodu bílého a trochou krve. Jinak ale nekrvácím. Včera jsem si dělala těhotenský test a byl pozitivní. Může se jednat o samovolné potrat? Přikládám fotku. Děkuji!

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

14.2.20 23:53
@Anonymní píše:
Ahoj maminky. V polovině listopadu jsem porodila a o Vánocích mi skončilo šestinedělí, pak jsem hned dostala menstruaci. Od té doby však nic. Dnes ze mě vypadlo cosi v doprovodu bílého a trochou krve. Jinak ale nekrvácím. Včera jsem si dělala těhotenský test a byl pozitivní. Může se jednat o samovolné potrat? Přikládám fotku. Děkuji!

Nebylo by lepší dojet na pohotovost? I pro svůj klid?! ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10708
15.2.20 00:01

Sahat na to prsty? No a k dr nebo na pohotovost si nešla proč?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15.2.20 00:05

Určitě bych na to nesahala prsty, zajela bych si na pohotovost

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1
15.2.20 00:12

„@lachtanice86“:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1514
15.2.20 00:27

@lachtanice86 A co by se jí jako mělo stát?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15.2.20 01:30

@Bandii nic, ale je to nechutný

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
235
15.2.20 05:38

Teď ti nejspíš upadne ruka :roll: To jsou zas komenty :roll: každopádně na pohotovost bych, jak rádi holky, zajela :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5818
15.2.20 07:55

To je zas hejtu :roll: :lol:
Zajed si na pohotovost ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
374
15.2.20 08:28

To jsou komentáře. By mě zajímalo, jak si ty štítilky např mění tampon.
Zakladatelko, těžko soudit, taky bych si myslela, že jde o ranný potrat, ale můžou to být jen nějaké zbytky očistků. Přece jen jsi krátce po porodu. Chtělo by to UTZ, abys věděla na čem jsi.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
15.2.20 08:55

Děkuji všem s normální radou. :D Sáhla jsem na to, protože jsem slepá a potřebovala jsem si to dát blíž. Ruce jsem si umyla a ani jedna neupadla. V pondělí jdu na gyndu, tak se poptám.

• Nahlásit
  • Citovat
6235
15.2.20 09:34

Tak jako embryo to nevypadá. Vzhledem k tomu, že ti skončilo nedávno šestinedělí nemohla bys být těhotná nějak dlouho. Na kontrole si po porodu byla? Vše bylo ok?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10708
15.2.20 11:21
@Anonymní píše:
Děkuji všem s normální radou. :D Sáhla jsem na to, protože jsem slepá a potřebovala jsem si to dát blíž. Ruce jsem si umyla a ani jedna neupadla. V pondělí jdu na gyndu, tak se poptám.

Jo a jeste sis to vyfotila 8o

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11.3.20 10:16

Je to potrat či není?

Ahoj chtěla sem se jen informativně zeptat. Snažíme se o miminko už od prosince. V únoru jsem si dělala TT naposled a pak už sem to přestala řešit a řekla si že když to přijde tak to přijde a v únoru jsem mela MS jen 3 dny a slabou a mívám jí klasicky 5 dní ale taky jsem to nějak neřešila. No a včera jsem dostala MS a bylo to slabé a břicho me skoro bolelo. V noci sem se vzbudila na šílenou bolest žaludku a pocitu na zvracení snažila jsem se usnout ale to už moc nešlo spala jsem tak že jsem nespala a nakonec sem asi na hodinku ještě usnula. Jenže pak mě zas vzbudila šílená bolest v podbřišku ale opavdu šílená a MS se pěkně rozjela. Tak sem se chtěla zeptat jestli by to mohl být samovolný potrat. Na gyndu sem objednána 18.3. Zajímali by mě vaše zkušenosti. Děkuji.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14984
11.3.20 10:23

Udelej si tehotensky test, pokud by to byl potrat tak by mel byt jeste aspon slabe pozitivni.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama