Je to šikana, nebo klukovina?

4.2.20 10:12

Je to šikana, nebo klukovina?

Ahoj, zajímalo by mě, jak by jste se zachovali na mém místě. Když jsem včera dávala prát prádlo, procházela jsem kapsy a dcera měla v kapse džínsů šňůrková tanga.. roztržená. Přitom už jednou jsem u ní natržená tanga našla. Když jsem se ji na to ptala, co s nimi vyváděla, napřed to byly odpovědi typu,,prosím Tebe mami".. pak z ní vypadlo, že ji je roztrhnul spolužák při nějakém,,blbnutí" ve škole. Dcera nad tím mává rukou a nechce, abych se do toho vkládala, mě to přijde poněkud za hranou. I za mého mládí nám kluci vyváděli různé hlouposti, třeba nás stříleli ramínky od podprsenky, ale roztrhnout někomu spodní prádlo, to už mi přijde za hranou. Jak to vidíte vy, měla bych to řešit, nebo by jste to nechali na mém místě být? Dcera je v 8. třídě..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

665
4.2.20 10:13

To uz se dneska v 8.tride nosi tanga? A buhvi jak to bylo.. :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15283
4.2.20 10:15
@Verca151 píše:
Ahoj, zajímalo by mě, jak by jste se zachovali na mém místě. Když jsem včera dávala prát prádlo, procházela jsem kapsy a dcera měla v kapse džínsů šňůrková tanga.. roztržená. Přitom už jednou jsem u ní natržená tanga našla. Když jsem se ji na to ptala, co s nimi vyváděla, napřed to byly odpovědi typu,,prosím Tebe mami".. pak z ní vypadlo, že ji je roztrhnul spolužák při nějakém,,blbnutí" ve škole. Dcera nad tím mává rukou a nechce, abych se do toho vkládala, mě to přijde poněkud za hranou. I za mého mládí nám kluci vyváděli různé hlouposti, třeba nás stříleli ramínky od podprsenky, ale roztrhnout někomu spodní prádlo, to už mi přijde za hranou. Jak to vidíte vy, měla bych to řešit, nebo by jste to nechali na mém místě být? Dcera je v 8. třídě..

Pokud to dcera nechce řešit a je s tím v pohodě, tak bych to neřešila. Maximálně ji tím ve škole ztrapníš a bude se cítit nepříjemně. Šikana to opravdu není.
Zkus si o tom nějak víc a blíž s dcerou promluvit, ale pokud nemá zájem, tak se opravdu nevměšuj...…..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2611

Osobně bych nechtěla, aby mě s tím máti ztrapňovala a řešila v pubertě takový záležitosti. Ale my měly vždycky otevřenej vztah a vím, že kdyby byl skutečnej problém, tak se jí s tím svěřím a pak by řešení na místě bylo. Ale teda nevím jaký.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2451

No.. Víc bych řešila ty tanga u osmacky. Kdovi, proč je nosí v kapse a ještě natrhnute..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2611
4.2.20 10:17
@Kolarkaa píše:
To uz se dneska v 8.tride nosi tanga? A buhvi jak to bylo.. :)

Už v 8.? Boha jeho, vždyť to je 14letý dítě už, za rok může být klidně sexuálně aktivní.. 8o Já nosila tangáče tak od 6. třídy, za nás to byl největší rozmach… :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13637
4.2.20 10:18

Je to stejné jako ramínko od podprsenky o kterém píšeš v úvodu.
A prevence bude začít nosit bavlněné kalhotky, ty fakt nerozerve. A vzhledem k aktivitám dnešních osmáků bych jí nechala napsat antikoncepci nebo pustila nějaký dokument o pohlavních chorobách a těhotenství v 15 letech. Prevence se hodí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2265
4.2.20 10:22

Bych chtela videt to blbnuti pri kterym mi spoluzak natrhne tanga… :mrgreen:
K dotazu, sikanu v tom nevidim..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2451
4.2.20 10:33
@Payus píše:

Tak, tak… Místo šikany, navštívit gynekologa.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4.2.20 10:41

Souhlas… kdyz uz musi nosit snurkova tanga v 8 tride a nachazis je roztrzena, tak byt tebou ji spis poridim antikoncepci nez resim sikanu. Uplne si neumim predstavit jak by se to jako stalo, jestli se teda nekde neproduciruje jen v kalhotkach. A v dnesni dobe uz vubec ne, dneska je moda kalhot az pod prsa a zarizli v puline. To ji snad ani nema kdo jak vytahnout.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
32876
4.2.20 10:42
@Payus píše:

chtěla?
viděla si dnešní děcka?
záliba v tangách a bokovkách = sedneš si a půl zadku ti leze ven - tudíž i ty tanga.. :nevim: ( a může to pokračovat jak s tou podprdou za nás - občas si bouchne, nebo vezme nužky a je to )

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
32876
4.2.20 10:43

@Mysticlipstick
já vidím mládež spíše v bokovkách, kde jim zepředu lezou píč. ní kosti a zezadu prádlo..
kalhoty až k prsám vídám u tlustých dětí.. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4.2.20 10:46
@Payus píše:

Tak, že ji koukali z kalhot a spolužák ji za ně zatahal, za nás ve škole běžná zábava kluků když jsem byla v pubertě a holka která neměla tanga jako kdyby nežila :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5924
4.2.20 10:52

Aby to místo šikany nebyla šukana.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2265
4.2.20 10:52

@smurfka hm takhle jsem si to nepredstavila.. Tanga z kalhot jsou strasny, to prasti ihned do oci :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama