Je to střevní chřipka?

Anonymní
12.6.21 11:54

Je to střevní chřipka?

Ahojte,

předem upozorňuji, ze se na to ptám, protože mám těžkou fobii ze zvracení a už se toho teď bojím…
Přítel měl včera na oběd salát s tunakem ( takový oběd měl asi 3× v tomto týdnu ) po obědě asi 2 hodiny potom se mu udělalo nevolno, bylo mu zle, ale myslel si ze je to z hladu, tak si dal půlku gyrosu v pitě, ale ani to nedojedl protože se necítil dobre… šel se zkusit vyprázdnit na záchod, a trochu se mu ulevilo. Jak jsme přijeli domu tak už se cítil v pořádku, tak donesl gyros a na večer si dal trochu čokolády a cokopiskoty… v 1 ráno ho chytlo zvracení ( nic nezvracel, jen vodu ) … poté znovu ráno v 7, to samé, pak se zkoušel ještě vyprázdnit a trochu se mu udělalo lépe a uz chtěl něco na snídani, dala jsem mu jen chleba s trochou máslem… teď zase spí, ale pořad mu není úplně nejlíp, čekám co bude….
Muže to byt střevní chřipka? Průjem nemá… nebo mu nesedl ten tunak? :think:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1548
12.6.21 12:06

Spis si myslim, ze mu nesedl ten tunak. Byla tam nejaka majoneza nebo tak? Nasadila bych dietni rezim a asi si vzala cerne uhli a uvidite…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
12.6.21 12:13

@Kacatko1986 on mel takovou tu směs tuna salad kterou si smíchal s ledovým salátem … ale ze by mu z toho bylo zle až po tak dlouhé době? Kdyby mu nesedl ten tunak, tak by ho asi vyzvracel a bylo by mu lépe, ne? Mě právě zaráží, ze to má tak dlouhý průběh :nevim:
Dietu už má :-) ráno měl jen čaj a suchý rohlíky

• Citovat
  • Nahlásit
1468
12.6.21 12:47

Je to úplně normální nevolnost po tom salátu, kterou ještě umocnil gyrosem a následně čokoládou a čokopiškoty, chtělo by to jenom suché pečivo a černý čaj, střevní chřipka to není, to by kadil jak amina

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20955
12.6.21 12:54
@Anonymní píše:
@Kacatko1986 on mel takovou tu směs tuna salad kterou si smíchal s ledovým salátem … ale ze by mu z toho bylo zle až po tak dlouhé době? Kdyby mu nesedl ten tunak, tak by ho asi vyzvracel a bylo by mu lépe, ne? Mě právě zaráží, ze to má tak dlouhý průběh :nevim:
Dietu už má :-) ráno měl jen čaj a suchý rohlíky

tak co teda ráno měl chleba a máslo nebo suchý rohlíky? máslem jsi mu spíš přitížila

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20955
12.6.21 12:56

Jinak přítel tláská jednu blbost za druhou takže se vcelku nediv že mu je zle ale střevní chřipka to nebude pokud ten salát neměl v teple

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
12.6.21 13:04

Tak zase zvracel, dal si jen trochu vody a hned to šlo ven … :roll:

• Citovat
  • Nahlásit
20955
12.6.21 13:11
@Anonymní píše:
Tak zase zvracel, dal si jen trochu vody a hned to šlo ven … :roll:

voda se při dietě pít nemá, černý čaj, nebo studenou cocu po lžičkách a né pít

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1234
12.6.21 13:14

Možná by to chtělo trochu střídmější přístup ke stravování.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
12.6.21 13:19

@JanaDaR to kazdopadne, to nepopírám.. říkala jsem mu to

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
12.6.21 13:19

Ale přijde mi zvláštní ze pořad zvraci, to vypadá opravdu na virozu …

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
12.6.21 13:23

Jinak jsem se ho ptala, jestli ten salát aspoň omyval, říkal ze ne a ten salát měl v lednici asi 2-3 dny, takový ten nakrajeny už předem v Albertě co se prodává, jmenuje se to nějaký mix … mohlo by to byt i z neomyteho salátu?

• Citovat
  • Nahlásit
1548
12.6.21 13:47
@Anonymní píše:
Jinak jsem se ho ptala, jestli ten salát aspoň omyval, říkal ze ne a ten salát měl v lednici asi 2-3 dny, takový ten nakrajeny už předem v Albertě co se prodává, jmenuje se to nějaký mix … mohlo by to byt i z neomyteho salátu?

Mohlo, mohly na nem byt nejake bakterie ci viry.
Kazdopadne kupte Colu (ne light), vybublejte, davat studenou po lzickach, dietu NEJIST NIC, ani rohliky apod. pit cerny caj.
Kdyz se to do zitra nezlepsi, neudrzi ani tekutiny, tak na pohotovost.. Bude mozna potrebovat infuzku..
Uvidite.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
12.6.21 13:51

@Kacatko1986 on právě zvrací po 7 hodinových intervalech a to jen vždy sliny, žádnou vodu nic, snídani taky nevyzvracel :nevim: jinak se cítí v pořádku, zatím … jen mu neni dobre no, ale nemá horečku, necítí se malatny … nejradši by si dal i něco k jídlu..

• Citovat
  • Nahlásit
1468
12.6.21 14:29

Zvracení slin není žádný zvracení, to je spíš odplivnutí

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie