Je to tam! Ale co kdyby ?

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.02.19 19:25
Je to tam! Ale co kdyby ?

Holky tak jsem si nasla // ale porad jsem ve stresu ze prijde ms.. zatim meska 2 dny.. a nebo ze // muzou byt i z neceho jiného - muze to byt nebo se stresuju zbytecne? ???? stale tomu nemuzu uverit tak premyslim nad blbostema. :D

Reakce:
lachtanice86
Kelišová 7168 příspěvků 03.02.19 19:28

Začátek je buď a nebo. To ti nikdo neřekne. Tak se uklidni

klenott
Kecalka 440 příspěvků 03.02.19 19:28

Zbytecne se stresujes. Jsi tehotna, tak si to zkus uzivat, je to krasne :kytka: Az te chytnou nevolnosti, jako me ted, tak uz to s tim uzivanim bude horsi :lol:

Diana69
Kecalka 330 příspěvků 03.02.19 19:28

Nee…jsi regulérně v tom :) :) gratulace! Zajdi pak k lékaři

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.02.19 19:30

Jo k lekari pujdu.. a kdy je tak nejlepsi se objednat? nechci moc brzy :) a děkuji .. :srdce:

Uživatel je onlineSůvička80
Kecalka 260 příspěvků 03.02.19 19:30

Ano, je to tam, vypadá to nadějně. Vyhráno budeš mít, až budeš držet zdravé dítě v náručí. Vždycky je nějaké kdyby. A ono i bohužel ani po porodu nemáš vyhráno. Strach o to, jestli je vše v pořádku, tak ten budeš mít do konce zivota.

zuza92
Zasloužilá kecalka 585 příspěvků 03.02.19 19:30

Čárka je krásně silná. Zbytečně se nestresuj. Gratuluji :kytka:

jenny.fields
Nadpozemská drbna 25858 příspěvků 03.02.19 19:33

K lékaři nejdřív v 7. spíš 8. týdnu, nebudeš se nervovat, že nic není vidět.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.02.19 19:35

@jenny.fields dobrá, děkuju za radu :)

Venesí
Zasloužilá kecalka 529 příspěvků 03.02.19 19:41

Čárka hezky a rychle sílí, takže to vypadá dobře :palec: :dance: k dr. Jdi 6+ :)

Filzefina
Kecalka 156 příspěvků 03.02.19 20:04

Gratuluji a drzim palce. K lekari jdi az tak v 7tt, nebudes se zbytecne stresovat jako ja. Me strasili s mimodelaznim.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Erika Stárková z Mostu!: Vycpávám si prsa ponožkami, jsem maskot severu

Erika Stárková (34) je aktuálně nejslavnější herečkou Česka, díky roli Dáši v... číst dále >

Migranti a Česko v roce 2019: Přijde letos nová vlna a skončí to někdy?

Co čeká Evropu v oblasti migrační krize v tomto roce? Záleží na tom, zda je... číst dále >

Články z Ona Dnes

Plastika mi zničila vztah i život, říká žena závislá na úpravách vzhledu

Modelka Elina Romasenková má za sebou nespočet plastických operací. Nechala... číst dále >

Silvestrovské jednohubky a novoroční jídelní tradice

Za dveřmi je oslava nového roku. A co by to bylo za slávu, kdyby nebylo co... číst dále >