Myslíte, že tohle je těhotenské bříško?

Anonymní
14.5.17 22:59

Je to těhotenské bříško?

Ahoj. Omlouvám se za blbý dotaz, ale potřebuju názor dalších lidí. Dneska jsem byla s mamkou si sednou a měla jsem šaty. Mamka mě vyfotila a já si fotku dala na fb. Kámoška mi píše je ty čekáš mimi gratuluji. Tak jsem jí odepsala, že jsem jen nezatahla špek :mrgreen: a volala mi mamka tak jí to se smíchem říkám a najednou ticho a pak mi říká já se tě chtěla zeptat, ale bylo mi to blbé tak jsem čekala jestli mi to řekneš sama, protože to na tobě jde vidět na první pohled. Poslala jsem ji další fota a že si je jistá (jsme tři děti). Tak jsem hledala milion možných věci od nafouknutí po různé špeky a ne je si jistá. Prvního dítě jsem zjistila v 5tem týdnů, dle mamky to bude už třetím měsíc. Já na sobě nic nepociťuji. Přikládám fota a budu velmi ráda za vás názor. Do zítra než koupím test daleko. Děkuji

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

915
14.5.17 23:05
@Anonymní píše:
Ahoj. Omlouvám se za blbý dotaz, ale potřebuju názor dalších lidí. Dneska jsem byla s mamkou si sednou a měla jsem šaty. Mamka mě vyfotila a já si fotku dala na fb. Kámoška mi píše je ty čekáš mimi gratuluji. Tak jsem jí odepsala, že jsem jen nezatahla špek :mrgreen: a volala mi mamka tak jí to se smíchem říkám a najednou ticho a pak mi říká já se tě chtěla zeptat, ale bylo mi to blbé tak jsem čekala jestli mi to řekneš sama, protože to na tobě jde vidět na první pohled. Poslala jsem ji další fota a že si je jistá (jsme tři děti). Tak jsem hledala milion možných věci od nafouknutí po různé špeky a ne je si jistá. Prvního dítě jsem zjistila v 5tem týdnů, dle mamky to bude už třetím měsíc. Já na sobě nic nepociťuji. Přikládám fota a budu velmi ráda za vás názor. Do zítra než koupím test daleko. Děkuji

Tak to musis vedet ty, jak vypadalo tvoje bricho treba pred mesicem, dvouma.. To musis poznat na obleceni zda jsi pribrala. :nevim: A navic, ty se nijak nechranis?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5414
14.5.17 23:06

Tak takove brisko jsem nemela ani kdyz jsem sla rodit. :oops:
A vzhledem k tomu, ze dle prispevku uz dite mas, se mi moc nechce verit, ze bys nevedela, ze cekas.
Ale dle fotky bych tipovala paty mesic.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2611
14.5.17 23:06

:lol: to je dotaz. Si udělej test nebo zajdi k dr. třeba to je nádor :nevim:

Příspěvek upraven 14.05.17 v 23:21

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
14.5.17 23:08
@tessa2323 píše:
Tak to musis vedet ty, jak vypadalo tvoje bricho treba pred mesicem, dvouma.. To musis poznat na obleceni zda jsi pribrala. :nevim: A navic, ty se nijak nechranis?

Ne nechraníme se. Já právě nevím, opravdu to zní divně, ale nevím. S prvním těhu nemůžu srovnávat, měla jsem skoro 70 kg a něco na mě šlo vidět až kolem 20 tt teď mám 56 kg

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
14.5.17 23:10

Holky, já se tu ptám na váš názor, je to pro mě tři hodiny nová informace. Test si samozřejmě zítra poletím koupit jen co otevřu oči. Já na sobě vážně nic nepociťuji. V prvním těhu jsem do 15 tt jedla jen jogurty jak mi že všeho bylo zle a teď nic. Nevím, opravdu nevím.

• Nahlásit
  • Citovat
13670
14.5.17 23:11

No vypadá trochu jako těhotenské, řekla bych tak 4. - 5. měsíc :nevim: ale těhotná nejsi no, tak si udělej test ať víš.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
915
14.5.17 23:12
@Anonymní píše:
Ne nechraníme se. Já právě nevím, opravdu to zní divně, ale nevím. S prvním těhu nemůžu srovnávat, měla jsem skoro 70 kg a něco na mě šlo vidět až kolem 20 tt teď mám 56 kg

Aha. No tady ti asi stejne nikdo vic nerekne, podle bricha tehotenstvi nepozna asi nikdo.. Jsou lidi co vypadaji tehotne cely zivot :D Do zitra uz jen par hodin, udelej test a uvidis ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
14.5.17 23:15
@tessa2323 píše:
Aha. No tady ti asi stejne nikdo vic nerekne, podle bricha tehotenstvi nepozna asi nikdo.. Jsou lidi co vypadaji tehotne cely zivot :D Do zitra uz jen par hodin, udelej test a uvidis ;)

Já vím, ale prostě ta nervozita je šílená. Jo pár hodin to je, ale já se klepu jak ratlík a jak se znám tak ani neusnu

• Nahlásit
  • Citovat
402
14.5.17 23:20

Ahoj, mně zase těhotenské nepříjde vůbec, tak to jsem zvědavá ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8559
14.5.17 23:23

Tak mně tedy těhotenské připadá a to už skoro tak, že to mimi snad musí kopat :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
915
14.5.17 23:34
@Anonymní píše:
Já vím, ale prostě ta nervozita je šílená. Jo pár hodin to je, ale já se klepu jak ratlík a jak se znám tak ani neusnu

No jo, to verim :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14.5.17 23:35

Mě taky připadá jako těhotenské bříško, jak 5-6 měsíc a to by jsi už citila pomalu pohyby. Zkus udělat test třeba budeš (snad) mile překvapená. Pak dej vědět :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
915
14.5.17 23:36
@tessa2323 píše:
No jo, to verim :)

Ja u malyho teda taky nemela zadny priznaky, i kdyz jsem to vedela uz od prvniho mesice. A co vim od kamaradciny mamky, tak ta to zjistila az ve ctvrtem mesici.. Myslela ze uz je v prechodu a ono mimco :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
30296
14.5.17 23:40

Nemas zarazene vetry? :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu