Je to těhotenství možné?

Anonymní
3.6.21 18:02

Je to těhotenství možné ?

Zdravím, přestala jsem brát antikoncepci před půlrokem nedělala mi dobře. První 3měsíce když nepočítám hrozné křeče se dostavila pravidelně. Poté nepravidelně až 40dní +. Gynekolog říkal že je vše v pořádku. Teď už jsem bez cyklu 2 měsíce. T. Test negativní. Před týdnem jsem měla hrozné křeče tak jsem šla zase k lékaři. Dle ultrazvuku se menstruace brzy dostaví. Prý je to močákem a těhotenství vyloučili. Dostala jsem probiotika, furolin antibiotika a algifen. kapky. Moč byla negativní, tak mi vzali krev. Z krve zjistili zvýšené HCG.
Byla jsem poslána na vyšetření k jinému gynekologovi. Tam mi řekli že bych měla mít 8týden kdyby ano. Ultrazvuk potvrdil větší levý vaječník nějaká cysta a asi 4-5týden těhotenství. Tak mi zase vzali krev a čekám na výsledky kvůli HCG.
Myslíte že je lepší ho dát kvůli těm práškům pryč kdyby se to potvrdilo? Ani doktorka si nebyla jistá tak si volala na pomoc primáře kvůli tomu že to vypadá na 4-5tý týden. Žádné příznaky těhotenství nemám. Jen ty měsíčky. Děkuju za nějaké rady. Jsem z toho celá nešťastná a úterý pro mě daleko 🙈 prášky už žádné brát nemám ani na bolest břicha 🙈

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1526
3.6.21 18:12

A co znamená zvýšené HCG? Hodnotu víš?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9
3.6.21 18:17

@DandátkoP 316,2
Vůbec tomu nerozumím..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1526
3.6.21 18:22

@Pajule00 a takovyhle HCG bylo odebrany kdy? Teď někdy? Hodnota je celkem dost nízká, kazdopadne o tehotenstvi se jedna urcite, ted je otazka, zda prosperujici. Aby bylo prosperujici, musi ob den 2× narust.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9
3.6.21 18:38

@DandátkoP teď v pondělí 31.5 a dneska byli výsledky. Taky mi přišlo že se tomu doktoři v nemocnici divý, takhle dlouhý ultrazvuk jsem nikdy nezažila. Prý je ale normálně v děloze, mimoděložní vyloučili. Dnes brali znovu krev a v úterý se dozvím víc. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1526
3.6.21 18:49

@Pajule00 tak uvidis zitra dle toho HCG, to rozhodne. Urcite to muze byt v klidu, kdybys byla ve 4tt. Preju hodne stesti. :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8381
3.6.21 19:01

Hodnota není nízká ale odpovídající 4tt :) těhotná jseš, o vitalitě to ale nic nevypovídá..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12462
3.6.21 19:27

Proč pryč kvůli práškům? Jsi ve strašném začátku, takže poškození by asi nehrozilo, jestli tě trápí tohle.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9
3.6.21 21:21

@eva valoi Asi, každopádně děkuju za názor ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9
3.6.21 21:22

@DandátkoP až v úterý z výsledků krve🙈

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1526
3.6.21 21:24

@Pajule00 to bych nevydrzela, ja mela vysledky vzdy ten den vsude :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12462
3.6.21 21:27

@Pajule00 Nevím, v jakém jsi týdnu, ale v úplném počátku platí všechno nebo nic. Takže pokud je zárodek poškozen, tak je samovolně potracen.
Podle toho, co píšeš, tak podle hcg se sotva začal zavrtavat.
Dr.ti řekne víc.
Jen jsem tě chtěla uklidnit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9
3.6.21 21:38

@eva valoi ti doktoři kde jsem byla byli úplně nepříjemný a vůbec mi nechtěli k tomu ani nic říct, ještě minulý týden mi můj doktor řekl že těhotenství nehrozí… takže to pro mě dneska byla úplná novinka 😳 Snad se v úterý dozvím víc.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12462
3.6.21 21:40

@Pajule00 Drzim ti palce, ať vše dopadne dobře. Většina léků není teratogenni. Navíc jak píšu v úplném začátku to nevadí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9
3.6.21 21:44

@eva valoi Pořád tomu nemůžu uvěřit, děkuju za uklidnění. :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat