Je to ten pravý nebo ne?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.03.19 08:29
Je to ten pravý nebo ne?

Ahoj :( jsem s přítelem přes dva roky. Ze začátku to bylo vše super, pořádná láska. Bohužel z mé strany to opadlo. Tím jak se ke mně postupem času choval, co všechno udělal, ztratil veškerou mojí důvěru. Čím dál víc přicházím na to, že mi na něm vadí hodně věcí. Máme jiné názory na věci, které jsou pro mě důležité. Miluju ho, je mi s ním dobře, ale nemá to co já „potřebuju“. On to ví, ale nemá s tím co udělat. Nedokážu si ale na druhou stranu představit život bez něj :zed: :zed: :zed: Nesnáším se za to, že se neumím rozhodnout. Vím, že ať se rozhodnu jakkoliv, budu se za to nenávidět a nebudu spokojená. Jak byste se zachovali vy? Prosím hloupé narážky si nechte :( :(

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
pikola
Generální žvanilka 20465 příspěvků 02.03.19 08:33

Záleží, proč ztratil tvoji důvěru. Ale sama asi cejtíš, že tam něco není co by tam mělo být.

VerčaZav
Zasloužilá kecalka 912 příspěvků 02.03.19 08:39

To že máte každý jiný názor je v pořádku(100 lidí.. 100 názorů) vztah je o tom najít dobře řešení,ale jestli ztratil tvou důvěru tak pak asi nemá cenu ve vztahu pokračovat (teda taky záleží proč a jestli mu můžeš znovu začít důvěřovat)vztah je vždy o důvěře a toleranci. 8o

mrav
Nadpozemská drbna 26516 příspěvků 02.03.19 08:40

Jak jste staří? Nepomohla by vám pauza? Nemusíš se hned rozcházet, zkus na chvilku, jak by ti bylo bez něho.

tynapliskova
Povídálka 12 příspěvků 02.03.19 08:42

Takový vztah jsem taky měla. Byli jsme spolu tak nějak ze setrvačnosti. I když jsem byla hodně mladá. Potom jednoho dne jsem si řekla dost a rozešli jsme se. A udělala jsem dobře. Teď jsem skoro dva roky šťastně vdaná za chlapa kterého miluji každou sekundu snad víc a víc. Musíš si nad tím sednou a rozseknout to jinak se budeš trápit a to ničemu nepomůže. Přeji ti aby ses správně rozhodla :palec:

Ginella
Kecalka 250 příspěvků 02.03.19 08:44

Čím ztratil tvojí důvěru? V čem konkrétně máte jiné názory? A co je to co mu chybí a ty potřebuješ? :think: Takhle je to popsané hrozně obecně a je těžké si pod tím něco představit.

veruuuse
Stálice 80 příspěvků 02.03.19 08:44

Ahoj. Take jsem toho nazoru,co psaly holky..ze zalezi na tom,v cem te zklamal a ztratil tvou duveru. Protoze to je zaklad. A pak…poloz sama sobe otazku „Chci s nim mit dite?“ Dokazes si to predstavit?Tohla otazka a nasledne zamysleni se nad tim,me dost pomohla,abych se rozhodla. Byla jsem totiz v podobne situaci jako ty. Tak drzim palce :mavam:

Heivka
Závislačka 3878 příspěvků 02.03.19 08:59

Já myslím že když máte potřebu se takhle ptát tak na 90% ten pravý nebude. Ono bez důvěry se vztah budovat nedá a pokud se neshodnete v základních věcech (kde žít, manželství ano nebo ne, děti kdy a kolik, finance, domácí mazlíčci, časově náročný koníček, …) tak to fungovat nebude. Můj muž mě taky jednou citově zranil ale řešil to tak že neztratil mojí důvěru (jsme spolu 12 let, máme 2 děti a bohužel jsme museli řešit problémy v rodině které se naštěstí 90% lidí vyhnou).

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.03.19 09:00

Lhal mi, chodil za mými zády za jinou, nedokáže se mě nikdy zastat atd… :zed:

Jsme mladí. Na celkové vnímání světa máme jiné názory. Prakticky na všechno (to by nebyl zase takový problém)

Pauzu jsme měli, nepomohla.

Jestli s ním chci mít dítě? To je otázka na kterou neznám odpověď. Bála bych se, že by ho to přestalo bavit. Uvnitř je sám neskutečné dítě… To je třeba věc co mi vadí. Není to ten chlap u kterého bych měla pocit bezpečí. Sám o sobě řekne že se cítí jako chodící „ho*no“ po fyzické i psychické stránce. Samozřejmě mu to vyvracím a snažím se ho toho pocitu zbavit, protože si nemyslím že by to bylo tak vážně… :,( :,( :,(

Šarlota4
Extra třída :D 10812 příspěvků 02.03.19 09:02

Ne to neni ten pravy, je to zvyk a ten je zelezna kosile. Milujes to co bylo, ne co je ted.

lljubanka
Kecalka 106 příspěvků 02.03.19 09:05

Chápu, cítíš se nenaplněná. Ten pravý to není, vždy tam bude něco chybět, i když si budeš říkat, co bys kde hledala, slevím z nároků…Nejde to, pokud dělá opakovaně něco co ti vadí, nebudeš šťastná. Stejně se rozhodneš podle sebe, ale věř, že takové pocity, že bez něho si nedovedeš představit život, odezní časem. Držím palce :kytka:

veruuuse
Stálice 80 příspěvků 02.03.19 09:12
@Anonymní píše:

Jsme mladí. Na celkové vnímání světa máme jiné názory. Prakticky na všechno (to by nebyl zase takový problém)

Jestli s ním chci mít dítě? To je otázka na kterou neznám odpověď. Bála bych se, že by ho to přestalo bavit. Uvnitř je sám neskutečné dítě… To je třeba věc co mi vadí. Není to ten chlap u kterého bych měla pocit bezpečí. Sám o sobě řekne že se cítí jako chodící „ho*no“ po fyzické i psychické stránce. Samozřejmě mu to vyvracím a snažím se ho toho pocitu zbavit, protože si nemyslím že by to bylo tak vážně… :,( :,( :,(

Tak ja nechapu teda ale…tady neni snad nad cim dal premyslet ne?? :zed: Nebo cekas,ze se to zmeni?to se nedockas!a promarnis s nim zivot.

VerčaZav
Zasloužilá kecalka 912 příspěvků 02.03.19 09:15
@Anonymní píše:

Jestli s ním chci mít dítě? To je otázka na kterou neznám odpověď. Bála bych se, že by ho to přestalo bavit. Uvnitř je sám neskutečné dítě… To je třeba věc co mi vadí. Není to ten chlap u kterého bych měla pocit bezpečí. Sám o sobě řekne že se cítí jako chodící „ho*no“ po fyzické i psychické stránce. Samozřejmě mu to vyvracím a snažím se ho toho pocitu zbavit, protože si nemyslím že by to bylo tak vážně… :,( :,( :,(

No tak tady snad ani není nad čím přemýšlet vždyť sis odpověděla sama zůstávat ve vztahu ze zvyku je blbost

Axelexandra
Povídálka 12 příspěvků 02.03.19 09:25

Ahoj měla jsem úplně ale úplně stejný případ, s přítelem jsme byli 4 roky, kdy to začalo krásně, byli jsme stejní a postupem času úplně odlišní, nedovedla jsem si představit život bez něj i přesto jak to bylo, byla jsme na něm zavisla, ale jednou jsem si řekla a překonala sama sebe. A nelituji ničeho jsem teď 200× šťastnější a to jsme si myslela že už s nikým nebudu, čekáme mimi a je to úplně o ničem jiném, jen to jen o tom dokázat se odpoutat. :palec: Nenabadam k ničemu, pouze píšu svou zkušenost. :) :) :) :) :)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.03.19 09:31

Problém je že vím, že jste všechny pravdu, ale já si ji nedokážu pořídit :,( :,( :,(

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama