Mám psychické problémy, které mne ničí

Anonymní
13.1.20 16:48

Je to tu znovu

Dobry den, dneska më to zase chytlo. Až moc
myšlenek v mé hlavě, překrývají se. Citim strašnou
bolest uvnitř. To, co cítim se ani nedá popsat.
Několikrát jsem brečel, ale víc už to ani nejde. Poslední
dobou nemůžu vübec. Ty myšlenky mi probíhají hlavou
a já je nemůžu zastavit. Překrývají se nutíc mě cítit tu
strašnou bolest na hrudi. Snažím se, pořád. Chci před
tím utéct a mám období, kdy cítím, že to bude všechno
dobrý, ale pak je to tu znovu. Postihne mě to
nepripřipraveného. Jako by moje duše byla uvězněna v
tomhle hloupém těle a snažila se dostat ven. Někdy
mám dny, kdy se bezdûvodně smėju a připadám si štastný, ted už je to 14 dní, co cítím jenom prázdno. At
dělám cokoli. Nenávidím ty pocity a potom nenávidím i
sebe. Vždycky jsem chtěl pochopení, ale ted chápu, žže
to neprijde. Já sám se nechápu. Nevím, co to semnou
je, pořád musím myslet na smrt a to mé ničí.
Nedokáżu určit, jestli tohle všechno je špatná stránka
mě a nevím, co mám dělat. Nedokážu psát dál, v hlavě
mám toho tolik, ale nic z toho nedokážu sepsat..
Nejhorši je, že ted' si znovu uvědomuji, že je semnou
něco špatnë a pak najednou je to dobrý. Nutí mė si to
myslet, že jsem naprosto vpořádku, jen jsem se narodil
rozbitý a že s tím už nic nejde udělat. Je mi z toho zle.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

13.1.20 16:49

Stačí se objednat k psychiatrovi. Ten se bude snažit pomoct.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2957
13.1.20 16:51

Nebo vyměnit dodavatele drog.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1128
13.1.20 16:55

Skutečně si zajdi k psychiatrovi. Není to ostuda - duše je nemocná stejně, jako krk při angíně nebo jako bývá zlomená noha. Dá se to vyléčit :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22105
13.1.20 16:57

Odborna pomoc! Vzdy je proc se lecit :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22105
13.1.20 16:59
@Cenarius píše:
Nebo vyměnit dodavatele drog.

Tak ony to mohou byt i bezne dostupne navykove latky, jako je alkohol.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2675
13.1.20 17:04

Psycholog je něco jako zpovědník…prostš budeš hledat konec té niťě, která se Ti zauzlovala a pomocí povídání sí, porozumění sám sobě, pochopení, se Ti povede umotat něco jako kubíčko, které bude mít hlavu a patu…

Nemáš někoho blízkého, komu bys věřil a chtěl mu povídat jakékoliv výplody, které Tě napadnou?
Pak je ještě dobrý deník, ale vždy je lepší člověk a povídat jemu :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
13.1.20 17:16
@Kralikcek píše:
Psycholog je něco jako zpovědník…prostš budeš hledat konec té niťě, která se Ti zauzlovala a pomocí povídání sí, porozumění sám sobě, pochopení, se Ti povede umotat něco jako kubíčko, které bude mít hlavu a patu…Nemáš někoho blízkého, komu bys věřil a chtěl mu povídat jakékoliv výplody, které Tě napadnou?
Pak je ještě dobrý deník, ale vždy je lepší člověk a povídat jemu :kytka:

Já vím, že většina lidí si řekne, že od toho tu je psycholog, ale já se tam nějak nedokážu dokopat, protože jsou chvíle, kdy mi přijde, že to, co prožívám je zbytečné řešit s psychologem. Nevím, jak to vysvětlit…
Všechno to mám vypsané, ale tím to nezmizí a na to povídání neznám člověka, kterého by to zajímalo nebo mi doopravdy rozuměl.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
13.1.20 17:24

Ja psychologsa taky nemuzu. Prupada mi absurdni, ze mam vypravet o mem zivote nekomu, kdo vubec nedokaze pochopit a ztotoznit se s tim co citim, co mam odzito, jake mam pocity a jak blbe se z toho citim ja. Obzvlast kdyz vim, ze si to ani nemuze tak brat, jinak by ho to polozilo, zejo… a tako ejch lidi jako ja ma hodne… takze ja to resim psychiatrem a praskama. Vsechno me to v hlave znasne a mam klid… zadna ohrana gramofonova neustale preskakujici deska, zadny zoufaly myslenky… trvalo to, nez mi ty prasky vyladil, cca pul az 3/4 roku. Ale mam klid. Doporucuju… prosim anonym nebo smazat.

• Nahlásit
  • Citovat
2675
13.1.20 17:31
@Anonymní píše:
Já vím, že většina lidí si řekne, že od toho tu je psycholog, ale já se tam nějak nedokážu dokopat, protože jsou chvíle, kdy mi přijde, že to, co prožívám je zbytečné řešit s psychologem. Nevím, jak to vysvětlit…
Všechno to mám vypsané, ale tím to nezmizí a na to povídání neznám člověka, kterého by to zajímalo nebo mi doopravdy rozuměl.

A někomu psát? Jen tak myšlenky jak přicházejí?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15051
13.1.20 17:32
@Anonymní píše:

A tady čekáš co? Když se nechceš léčit, tak nechceš, ale pak neotravuj, že ti není dobře.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
735
13.1.20 17:35

V těhle akutních stavech bych jela na Krizové Intervenční centrum do Bohnic, pokud jsi z Prahy. A pak následovat instrukce k další léčbě…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama