Je to úchylné, nebo ne?

Anonymní
19.9.21 11:16

Je to úchylné, nebo ne?

Chci se zeptat. Toužím po tom sáhnout si na prsa nějaké holky. Je to divné?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
23746
19.9.21 11:20
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
154
19.9.21 11:33
@Klopotkova píše:
@admin

Pomóóóóc, něco mi leze na kozy

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15092
19.9.21 11:54

Dobrý den,

i když je to téma takové lechtivé, myslím, že by zrovna vadit nemuselo. Zakladateli, myslím, že to je zcela normální, zvlášť pokud jste si ještě nesáhl :mrgreen: - mimochodem první znění příspěvku je podle mě lepší, než další změny, neschválila jsem vám je.

@Klopotkova fakt vám tohle téma tak vadí? Zrovna u vás mě to trochu překvapuje. O trolla se podle mě nejedná. Zakladatel už tu pár příspěvků má, i když ne moc. No pokud by dělalo zrovna tohle téma neplechu, uzamknu, ale zatím nechávám.

Hezký den

Diana :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6032
19.9.21 12:04
@Anonymní píše:
Chci se zeptat. Toužím po tom sáhnout si na prsa nějaké holky. Je to divné?

Není, mám to také tak.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7156
19.9.21 12:10
@Anonymní píše:
Chci se zeptat. Toužím po tom sáhnout si na prsa nějaké holky. Je to divné?

Pokud je to ve frontě na poště, tak to divné je :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8859
19.9.21 12:10

Takže téma založil muž? V tom případě ahoj Zdendo  :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15800
19.9.21 12:21
@Kfětoslava píše:
Pokud je to ve frontě na poště, tak to divné je :)

A proč… :nevim: Pokud je jí aspoň 18… :nevim: :nevim: :nevim: :think: :nevim: 8)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15800
19.9.21 12:22
@Michelle_M píše:
Takže téma založil muž? V tom případě ahoj Zdendo :mrgreen:

Proč mě najednou oslovuješ Zdendo… :nevim: 8)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23746
19.9.21 12:23
@admin píše:
Dobrý den,

i když je to téma takové lechtivé, myslím, že by zrovna vadit nemuselo. Zakladateli, myslím, že to je zcela normální, zvlášť pokud jste si ještě nesáhl :mrgreen: - mimochodem první znění příspěvku je podle mě lepší, než další změny, neschválila jsem vám je.

@Klopotkova fakt vám tohle téma tak vadí? Zrovna u vás mě to trochu překvapuje. O trolla se podle mě nejedná. Zakladatel už tu pár příspěvků má, i když ne moc. No pokud by dělalo zrovna tohle téma neplechu, uzamknu, ale zatím nechávám.

Hezký den

Dotaz je položen, jako by ho psal Tatar a vůbec není patrno, zda jde o ženu nebo o muže. Na mě působil jako provokace. Toť vše.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7156
19.9.21 12:26
@bse.pedro píše:
A proč… :nevim: Pokud je jí aspoň 18… :nevim: :nevim: :nevim: :think: :nevim: 8)

Ani dospělé cizí ženy se běžně nenechávají osahávat

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
154
19.9.21 12:26
@admin píše:
Dobrý den,

Hezký den

Já zase Klopotkovou chápu, že ji to vadí a rozčíluje…také jsem dolňák, jako ona a považuju to za diskriminaci, když si chce někdo šáhnout, jen nahoru…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22979
19.9.21 12:31

Dokud to nezačneš realizovat na cizích ženách, tak to úchylný není. Nicméně i koukání se slinou kanoucí´ z koutku úst může být považováno za úchylný…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15800
19.9.21 12:32
@Kfětoslava píše:
Ani dospělé cizí ženy se běžně nenechávají osahávat

Ale když chtějí a MHDéčkem nejezdí, kde jinde si můžou užít… Jedině ve frontě na poště nebo u pokladny v supermarketu… :think: :nevim: 8)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15800
19.9.21 12:33
@Janli píše:
Dokud to nezačneš realizovat na cizích ženách, tak to úchylný není. Nicméně i koukání se slinou kanoucí´ z koutku úst může být považováno za úchylný…

Ale když se cizí ženy slušně zeptám a ona souhlasí… :think: :nevim: 8)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat