Je to už menstruace se vším všudy?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.02.17 07:00
Je to už menstruace se vším všudy?

Dobré ráno :mavam: V lednu jsem vysadila antikoncepci, potom následovalo klasické krvácení ze spádu a potom už jsem jen čekala na přirozenou MS. Ta přišla včera po cca 40ti dnech, zatím není nijak silná, a břicho mě vůbec nebolí, což je zvláštní protože mě pobolívalo i u pseudomen­struace. Co myslíte, dochází už k dozrávání vajíčka, nebo se tělo zatím nějak ustaluje po vysazení? Jsem ráda za jakékoliv zkušenosti. Děkuju :pankac:

Reakce:

andelka83
Neúnavná pisatelka 19889 příspěvků 20.02.17 07:10

Těžko říct. Po vysazení je normální úplně všechno. Já jsem vysazovala 2X v životě, a vždycky jsem měřila bazální teplotu, abych věděla co a jak.

beruska9
Extra třída :D 10692 příspěvků 20.02.17 08:01

Muze, nemusi…ja (nejspis) neovulovala cca 9 mesicu po vysazeni, ms jsem mela, ale dlouhe cykly…uplne kazdy mesic jsem nesledovala, ale jednou mi vysla zrovna kontrola u gynekologa, ktery vyhodnotil dany cyklus jako anovulacni, asi 2 mesice jsem zkousela ovulacni testy, vsechny negativni…pak nekdy mezi 9m-rokem.po vysazeni se mi cyklus srovnal na cca 30 dni a zpravidelnil, tak predpokladam, ze pak uz to bylo ok…ale nekdo okamzite po vysazeni otehotni, takze zjevne ovuloval.

mamina89
Zasloužilá kecalka 803 příspěvků 20.02.17 09:02
@Anonymní píše:
Dobré ráno :mavam: V lednu jsem vysadila antikoncepci, potom následovalo klasické krvácení ze spádu a potom už jsem jen čekala na přirozenou MS. Ta přišla včera po cca 40ti dnech, zatím není nijak silná, a břicho mě vůbec nebolí, což je zvláštní protože mě pobolívalo i u pseudomen­struace. Co myslíte, dochází už k dozrávání vajíčka, nebo se tělo zatím nějak ustaluje po vysazení? Jsem ráda za jakékoliv zkušenosti. Děkuju :pankac:

Těžko říct :nevim: Memu tělu trvalo tok, než se z antikoncepce vzpamatovalo. A to jsem ji nebrala bůhvíjak dlouho… :think:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.03.17 12:41
Postinor2

Je mi 16 a mívám pravidelný cyklus, kdy menstruace trvá 4 dny. V lednu jsem měla 1. pohlavní styk a po něm užila Postinor 2. V lednu přišla menstruace přesně podle kalendáře. V únoru se mi zpozdila o 7 dní a trvala 6 dní. Po té jsem měla opět nechráněný styk, kdy jsem do 2 hodin užila Postinor 2. Menstruace přišla o 9 dní dříve(7 dní po styku), ale byla velmi slabá a trvala necelé 2 dny. Také jsem 1. den menstruace nasadila HA(Sidreta), ale druhý den už menstruace skoro nebyla. Čím ta zpožděná a i předčasná menstruace může být způsobena? Jsou to příznaky těhotenství? A mám dobrat HA normálně? Děkuji.

mamina89
Zasloužilá kecalka 803 příspěvků 05.03.17 13:11

Ne, nejspíš to není priznak těhotenství. Ale je to důsledek toho Postinoru. To je totiž pěknej driak a pro tělo pěknej humus. Proto ti doporucuji raději brat HA, než tohle. Rozhodila sis tím hormony a cely menstruacni cyklus. HA ber normálně a ono se to casem upravi :mavam:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.03.17 15:13
@mamina89 píše:
Ne, nejspíš to není priznak těhotenství. Ale je to důsledek toho Postinoru. To je totiž pěknej driak a pro tělo pěknej humus. Proto ti doporucuji raději brat HA, než tohle. Rozhodila sis tím hormony a cely menstruacni cyklus. HA ber normálně a ono se to casem upravi :mavam:

Moc Vám děkuji za radu) :hug:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Súdánec nabídl dceru na Facebooku. Dostal za ni 500 krav, tři auta a čtvrt milionu

K naprosto šokující události, která připomíná středověký obchod s otroky,... číst dále >

„Herečka“ Jiří Pomeje: Před fotografy se belhal, pak skotačil jako kozák

Dva dny byl nezvěstný a nikomu se neozýval. Jeho nejbližší trnuli strachy a... číst dále >

Články z Ona Dnes

Život Livie Klausové ovlivnil pobyt v dětském domově i smrt otce

Zatímco Václav Klaus byl jako prezident jedněmi obdivován a druhými... číst dále >

O 10 let mladší: Přece nesklouznu zpátky, kdy jsem byla vyžraná kisna

Drahomíra a Tomáš jsou kamarádi, kteří postrádají sebevědomí. Oba mají za... číst dále >