Reklama

Je to už závislost, nebo ne?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.02.17 10:47
Je to už závislost nebo ne?

Ahojte, chtěla bych poradit..Nevím, co s mužem. Máme čerstvě Mimi ( 4mesice) a přijde mi, že o nás manžel nestojí :( je furt u PC a hraje asi tři hry. Už s náma ani nespí v loznici, prý aby ho Mimi v noci nebudilo. Jenže on hraje do jedné do rána a pak ráno vstává v 6. Tak je jasný, že akorát nechce, abych pindala. V zaměstnání hraje taky a pak chodí později z práce domů, jelikož nestíhá plnit pracovní povinnosti. Přijde je hodinu s náma a pak zase PC.. to opravdu máme s malou nárok na tatínka/manzela jen na jednu hodinu denně a to ještě jak kdy? Nekoupe, nekrmí, neprebaluje, jen ji pohladi při příchodu a tím to konci. Když jsem to s ním řešila, tak mi sdělí akorát že už jsme si stejně všechno řekli a že má právo na koníčky. Takže já si pak večer Sednu k TV nebo žehlím a čumím na jeho záda u kompu :( jednou jsem mu nechala dítko na starosti a šla na hodinu pryč..No mazec, byl u PC a Mimi v lehátku, nevěnoval se jí.. Jelikož je mu 36,tak mě toto chování dost překvapuje. Mimi chtel, ale místo toho aby se nám věnoval, tak začal pařit hry - zřejmě už když jsem byla v porodnici. Předtím nehrál a teď tohle?? Máte s tím někdo zkušenosti??

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »

Reklama

Reakce:

Aries6
Generální žvanilka 21915 příspěvků 2 inzeráty 22.02.17 10:50

No já bych mu :cert: Mě by tohle vadilo moc. Můj chlap je s náma taky asi jen hodinu, ale je to tím, že máme barák a tam práce nekončí. Ale pak jsou dny, kdy jsme spolu celý den, jedeme na výlet, k babičce, na procházku. Nebo se jen tak válíme doma a užíváme si to.
Ale být v bytě, nemít povinnosti kolem baráku. „Jen“ do práce a domů. No já bych ho hnala.
Nejsem odborník, ale závislost to podle mě je.

berusa.m
Závislačka 2665 příspěvků 22.02.17 10:54

Ruku na srdce. Jak se choval před dítětem? To začal hrát fakt ze dne na den? V jeho věku?
Dala bych mu nůž na krk. Buď přestane hrát, nebo přijde o rodinu. Závislot to být může. Onlinovky jsou fakt droga.

Edit. Odesláno omylem před dopsáním

berusa.m
Závislačka 2665 příspěvků 22.02.17 10:57

Mimoto nejspíš brzy přijde o práci. Pokud hraje v práci a nestíhá své povinosti, dlouho ho tam trpět nebudou. :?

Havran007
Ukecaná baba ;) 1870 příspěvků 22.02.17 11:03

A nějaké kamarády nemá? Někoho s kým by každý den sportoval nebo chodil na pivo? Já jsem taky dost hrával na pc, pak jsem to vyměnil za posilovnu. Teď to zkusím vyměnit za pařby s kámoši:)

Heivka
Závislačka 2971 příspěvků 22.02.17 11:08

Myslím, že už má problém, můj muž i já si rádi občas zahrajeme hru na PC, ale vždycky v době kdy náš chlapeček spí a jsou to jednorázové akce jednou za pár týdnů, ale to pak u hry dokážeme prosedět půl noci. Pokud hraje i v práci a nestíhá kvůli tomu svoje povinnosti tak tu práci moc dlouho mít nebude. Takhle si u manžela podsekl židli jeho kolega, když jim udělali monitoring pracovního výkonu na pc a zjistili, že 90% času hraje online hry tak letěl na hodinu za hrubé porušení kázně.

terinka4444
Hvězda diskuse 66611 příspěvků 22.02.17 11:08

Ano, je to závislost

martina.se
Hvězda diskuse 56922 příspěvků 22.02.17 11:18

Nevěřim, že nikdy předtim nehrál.. :think: závislost to je..

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.02.17 11:25

Předtím nehrál hry, to bych s ním nebyla, nebavilo by mě to. Začal až s příchodem Mimi, několikrát jsme se kvůli tomu pohádali, zkoušel mě k tomu hrani zlomit taky, ale já na to nejsem a už vůbec ne na strategie co on hraje.. o víkendu vstane tak na 9-10 a da si snídani a je třeba do 13h na PC pak třeba 4h dela něco jinýho a v podvečer zase PC a až do noci i klidně do 3 do rána. Teď byl na pivu, o víkendu někdo jde s kolegy z práce na výlet, sbírají třeba kešky. Jenže já s prckem s nima už chodit nemůžu zvlášť teď v zimě (přebalovací, Sunar atd). Celá tahle situace mě mrzí, odvozujeme se.. a s hraním přestat nechce, bohuzel :(

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.02.17 11:27

Omlouvám se, píší z mobilu a teď koukám na ty překlepy :)

catherine100
Vesmírná mluvilka 30549 příspěvků 22.02.17 11:28

Nemusel předtím hrát, zkusil to s tyhle hry jsou strašný zlo…do toho se člověk zasekne a je to :lol:
Můj manzel to nedávno taky zkusil a hned u toho dřepěl každý večer, naštěstí je nervak a jelikož mu to nešlo, po týdnu řekl je to pitchovina, pořád ho zabíjejí a kašle na to :lol:

Z akladatelko zkus se s ním dohodnout na nějakém časovém omezení a vymyslet nějaké aktivity, protože to si říká o pěkný prusvih

Renca8
Ukecaná baba ;) 1046 příspěvků 22.02.17 11:40

Myslim si, ze tohle uz je velka zavislost. Vypada to, ze uz to s nim resis delsi cas. Asi bych mu toto poradne vytmavila, ze realita je tadyto a ne v pc, ze ma dite ktere je i jeho, ze mu delas doma jen sluzku a vubec ho nezajimate…jde videt ze vas nepotrebuje, teda krome uklizeni ze :-D jinak asi ne. Rekla bych to i jeho rodicum a odstehovala se na nejaky cas k rodicum, at si doma v tom bordelu nejaky cas shnije a treba mu to dojde…a pokud ne, volila bych nejakou poradnu pro zavisle

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.02.17 11:45

Takový byl můj ex. Nakonec nechodil ani do práce a pořád hrál. Neměl čas, spát, jíst…nic.

drewlet
Závislačka 4126 příspěvků 22.02.17 11:48
@martina.se píše:
Nevěřim, že nikdy předtim nehrál.. :think: závislost to je..

můj exmanžel tomu propadl v 45 letech a to zcela.Ani nebyl schopen říct při rozvodu, který rok jsem odešla. ;)

drewlet
Závislačka 4126 příspěvků 22.02.17 11:51

Zakladatelko, za mě hledá únik od reality, která se mu nelíbí. Ta hra je jednodušší.

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Očkování a autismus - mýtus, který ohrožuje dětské zdraví

Očkovat, či neočkovat? Téma očkování dětí se stalo v dnešní době mezi rodiči... číst dále >

Jak jsme přežili krmení z láhve

Jmenuji se Laura a jsem máma. Jako by to bylo včera, když jsem se nestačila... číst dále >

Články z Expres.cz

„Bohoušek si občas něco dal!“ Je za smrtí sbormistra Kulínského pervitin?

Pražští kriminalisté stále pracují na objasnění náhlé smrti bývalého... číst dále >

Člověk bez titulu? „Póvl, který by měl chcípnout,“ řekla učitelka z Vysočiny

Měla jít dětem příkladem a vést je ke vzdělání. Učitelka z Vysočiny to ale... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jsem tak trochu rebelující černá ovce rodiny, říká sestřička z Ordinace

Ha Thanh Špetlíková, která je známá jako zdravotní sestřička ze seriálu... číst dále >

Devadesátkový trend znovu na scéně. Čtyři tipy, jak nosit džíny do pasu

Džíny patří k základním kouskům šatníku. Stačí jen najít střih, který si bude... číst dále >

Reklama