Reklama

Je to v pohodě, nebo to mám řešit?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Jana.49
Zasloužilá kecalka 593 příspěvků 24.08.18 09:40
Je to v pohodě nebo to mám řešit?

Ahoj přes léto jsem brala v kuse HA teď jsem už začala 4 platickem. Beru pilulky jako je yas. Teď k věci už skoro týden spinim teď už je to mám slabá mens. Volala jsem k dr a řekli mi že se to může stát. Ale zaráží mě zda je to opravdu v pohode. Teď více krvacim s aktivními pilulky a do toho mě bolí břicho a v kříži. Měl to někdo taky tak? Mám to řešit?

Reklama

Reakce:

Tichošlápek
Echt Kelišová 9685 příspěvků 24.08.18 09:42

Mne dr v takovém případě doporučila přestat užívat pilulky na tu klasickou pauzu a nechat tělo odmenstruovat. Proste uz byla moc vysoka sliznice

vokishka
Extra třída :D 12346 příspěvků 24.08.18 09:44

je to normální, hodně ženských vydrží v kuse tak tři měsíce, víc ne. Udělejte normálně přestávku.

Lainaire8
Ukecaná baba ;) 1356 příspěvků 24.08.18 09:54

Měla jsem to taky, pak už jsem věděla že v kuse max dva měsíce, jinak ten další prokrvacim. Prostě to pro tělo není vhodné, kdyztak si nech napsat nějaké, co jdou brát v kuse bez problémů. U většiny to není doporučováno.

Jana.49
Zasloužilá kecalka 593 příspěvků 24.08.18 10:00

@Lainaire8 to jsem řešila jen přes leto

Jana.49
Zasloužilá kecalka 593 příspěvků 24.08.18 10:01

A může tedy od toho bolet břicho a zada v kříži?

Verun83
Echt Kelišová 8624 příspěvků 33 inzerátů 24.08.18 10:43

V pohode by bylo, kdybys nechala telu prirozeny cyklus. Huntujes telo, tak ti to vraci bolesti.

Lioness34
Zasloužilá kecalka 568 příspěvků 24.08.18 10:56

Holky hlavně si dávejte pozor co menstruujete jednou za půl rok až rok - takhle to dělala kolegyně a pak když vysadila neslo ji otěhotnět protože měla oba vejcovody neprůchodné … jinak k otázce - vysadit a odmenstruovat a pokud už ha musíš brát tak dodržuj cyklus aby jsi tady za nějakou dobu nebyla hotova ze nejde otěhotnět …
známa nakonec přirozene neotehotnela po letech se podařilo uměle oplodnění ..

vokishka
Extra třída :D 12346 příspěvků 24.08.18 10:56
@Jana.49 píše:
A může tedy od toho bolet břicho a zada v kříži?

Rekla bych,ze jsou to bezne priznaky pri menstruaci.

Jana.49
Zasloužilá kecalka 593 příspěvků 24.08.18 11:13

@Lioness34 vím že HA není nic dobrého ale mojim se tělíska. Jinak už mám 2 deti tak zatím další tehu naplánujme. Ale nikdy neříkej nikdy. Kdybych tohle veselý že se mi to takhle rozhodli asi bych to neudělala. Chybami se člověk učí.

Lioness34
Zasloužilá kecalka 568 příspěvků 24.08.18 11:16

@Jana.49 to chápu ale zvazila bych zda nepoužívat prezervativy - z ha jsou i karcinomy prsu a další… sama jsem ji brala jako mladá a pak po třetím tehotenstvi asi 10mesicu a vysadila - proste vím ze je to svinstvo

Hearty
Zasloužilá kecalka 715 příspěvků 24.08.18 11:33

Ahojky, já jsem brávala kdysi taky vkuse, ale jak říkají holky, nešlo víc než ty 3 platicka. Pak už MS došla i tak. Takže vynechej na pauzu a pak pokračuj, proběhne klasicka MS. ;)

lachtanice86
Kelišová 5758 příspěvků 24.08.18 13:29

Yaz jsem brala 8let v kuse. Za tu dobu jsem měla ms max 3×. Po vysazení jsem otěhotněla do 3mesicu. Jo a pro info, tu ha jsem tak brala na doporučení lékaře a mně to zachránilo.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Nespinká? Vyzkoušejte rady ostatních maminek

Někdo má doma malého spáče, jiní rodiče bojují o každou minutu spánku. Pro... číst dále >

Rekonstrukce bytu: Na co si dát pozor?

Kupujete byt a potřebuje opravit? Anebo už nejste tolik spokojení s vlastním... číst dále >

Články z Expres.cz

Gottovi volali, že letos Slavíka nedostane. Důvod? Rakovina a Ortel

Karel Gott a Lucie Bílá tuhle zprávu jenom těžko rozdýchají. Pořadatel ankety... číst dále >

Válka Nely Slovákové s expřítelem: Motorka byla dárek, on lže!

Nela Slováková si pořídila auto za takřka dva miliony a s přírůstkem do... číst dále >

Články z Ona Dnes

Doktorka mi řekla, ať „to“ dám radši pryč, řekla matka zdravé holčičky

Některá maminka porod císařským řezem nechce, ale stejně to tak nakonec... číst dále >

Pětkrát o očekávání: Submisivní muž ženě neimponuje, říká psycholožka

„Bez ohledu na proměnu společnosti a generační rozdíly očekává stále žena... číst dále >

Reklama