Je to varovné světélko?

Anonymní
28.3.21 11:13

Je to varovné světélko?

Ahoj, braly by jste toto jako varovný signál? Jedno o jednoho kluka. Když je ve třídě, tak se chová předvádivě, občas plácá nesmysly.
Když ho viděla poprvé naše spolužačka, řekla si, co je to za mentála
Když jsem s ním byla ve skupině a ještě s jedním klukem, tak jsem něco vykládala a
on mi skákal do řeči a ten spolužák se na mě podíval a protočil panenkami, jak se chová
Další spolužačka říkala, že je divnej a není ji moc sympatický

Braly by jste to jako varovný signál, když takto působí na okolí.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
7630
28.3.21 11:16
@Anonymní píše:
Ahoj, braly by jste toto jako varovný signál? Jedno o jednoho kluka. Když je ve třídě, tak se chová předvádivě, občas plácá nesmysly.
Když jsem s ním byla ve skupině a ještě s jedním klukem, tak jsem něco vykládala a
on mi skákal do řeči a ten spolužák se na mě podíval a protočil panenkami, jak se chová
Další spolužačka říkala, že je divnej a není ji moc sympatickýBraly by jste to jako varovný signál, když takto působí na okolí.

Varovný signál čeho? Nechápu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ou
16021
28.3.21 11:18

Varovný signál čeho? Kromě toho že si nejspíš hledáte objekt pro šikanu?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20680
28.3.21 11:18

Čeho signál? Jako že je idiot, chová se jako idiot, ale možná to není idiot, protože ty ho jako idiota vidět nechceš?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31330
28.3.21 11:20
@Anonymní píše:
Další spolužačka říkala, že je divnej a není ji moc sympatickýBraly by jste to jako varovný signál, když takto působí na okolí.

Kolik Ti je roků? 8)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
30330
28.3.21 11:35
@Anonymní píše:

Milé Bravíčko…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
28.3.21 11:36

Pro mě, jelikož mě zve ven a je mu 20.

• Citovat
  • Nahlásit
4804
28.3.21 11:42

@Russet to mě taky napadlo. :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ou
16021
28.3.21 11:42
@Anonymní píše:

Ty máš dvacetiletého spolužáka ve třídě, kde se chováte tak na 13 let?

To že se spolek slepic(libovolného genderu a pohlaví) chová přezíravě vůči spolužákovi, co jim zrovna nevhyovuje o něm samotném nic neříká. Ano - pokud půjdeš na rande s někým, koho zrovna v kurníku odsuzujete, tak ti to kurník dá sežrat.

Pořád to ale neříká nic o tom jaký dotyčný je a nebo není.

Chceš se s ním poznat? Tak se s ním po uvolnění lockdownu potkej. A zkus jaksi věci posuzovat sama, ne podle toho co zakdáká kurník - buď ve třídě a nebo na internetu. TEda pokud chceš být normální žena, ne slepice.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4804
28.3.21 11:44
@Anonymní píše:

Pokud ti je taky 20, tak snad už jsi pár kluků potkala.
Takže tě zve na rande, ale chová se jako idiot. Tak je na tobě, jestli chceš chodit s klukem, který se chová a působí na tvé okolí jako idiot a nebo ne. :nevim:
Definice idiota je široký pojem. :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4804
28.3.21 11:45

@Ou :palec:
Asi vystřižené nejlépe jak jde. :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27776
28.3.21 11:53

Neco podobneho uz tu bylo, ne. A nechapu, proc to resis ted, kdyz jste pul roku v te tride nebyli.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7195
28.3.21 12:25
@Anonymní píše:

To kecáš :lol: Já vám všem tipovala maximálně 13 :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3603
28.3.21 13:07
@Ou píše:
Ty máš dvacetiletého spolužáka ve třídě, kde se chováte tak na 13 let?

To že se spolek slepic(libovolného genderu a pohlaví) chová přezíravě vůči spolužákovi, co jim zrovna nevhyovuje o něm samotném nic neříká. Ano - pokud půjdeš na rande s někým, koho zrovna v kurníku odsuzujete, tak ti to kurník dá sežrat.

Pořád to ale neříká nic o tom jaký dotyčný je a nebo není.

Chceš se s ním poznat? Tak se s ním po uvolnění lockdownu potkej. A zkus jaksi věci posuzovat sama, ne podle toho co zakdáká kurník - buď ve třídě a nebo na internetu. TEda pokud chceš být normální žena, ne slepice.
:potlesk: :potlesk: :potlesk:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
447
28.3.21 13:44
@Anonymní píše:

Dvacet? To určitě. Teď tu o karkulce.
Ve dvaceti na vejsce, na pracáku, v práci, ale snad ne ve škole.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat